-15%

Oomega 3 kalaõli kapslid seleeniga 100tk, südamele ja immuunsusele

(66 arvustust)

Toidulisand. Oomega 3 kalaõli kapslid koos seleeniga südamele, liigestele, ajule ja immuunsüsteemile.

Nahrin kasutab oma oomega 3 kapslites väärtuslikku kalaõli. Sellel on südameprobleeme ärahoidev tõestatud mõju.

Vähendab kolesteroolitaset ja toetab märkimisväärselt vere ringlusomadusi.

Veel enam, oomega-3-rasvhapete suure sisaldusega kalaõli stimuleerib immuunsüsteemi ja annab elujõudu. Nahrini oomega-3 kalaõli kapslite päevane annus sisaldab 470mg! väärtuslike EPA/DHA rasvhappeid. Lisaks seleen ning naturaalne beetakaroteen (A-vitamiin).

NB! Omega 3 kalaõli toidulisandi puhul on äärmiselt tähtis, et õli oleks puhastatud raskemetallidest ja tuleks kindlast allikast, muidu võib õli võtmine teha rohkem kahju kui kasu. Nahrini Omega 3 toidulisand valmib Šveitsis Nahrin AG poolt range kvaliteedikontrolli all. Meie kalaõli on puhastatud, testitud sõltumatus laboris (testitulemused allpool) ning kapslites sisalduv seleen aitab kehast välja viia raskemetalle, mis teeb meie oomega-3 toidulisandi veelgi efektiivsemaks ja turvalisemaks.

NB! Loe siit oomega-3 ja seleeni kasulikkusest.

Kõik tooted on arendatud, toodetud, testitud ja pakendatud Šveitsis, kasutades naturaalseid, puhtaid ja looduslähedaseid tooraineid. Keskkonna huvides oleme loobunud ka uhketest pakenditest.

28.00  23.80 

Laos


gluteenivaba

laktoosivaba

unsplash image Tasuta transport üle 50€ tellimusel

Logi sisse ja saa igalt ostult 5% ostusummast tagasi!

KELLELE?

 • Üldjuhul kõik üle 25 aasta vanused inimesed probleeme ennetava abinõuna ‒ sobiv ka lastele optimaalse toidulisandina
 • Eelkõige inimesed, kelle toitumiskava sisaldab liiga vähe oomega-3-rasvhappeid, näiteks vähe rasvast kala
 • Geneetilise eelsoodumusega inimesed (südame-veresoonkonna probleemid)
 • Inimesed, kel juba on südame-veresoonkonna probleemid
 • Inimestele, kel mure liigestega


Meie kalaõli on sõltumatute laborite poolest testitud ja on ülipuhas. Lisaks on meie kalaõli pandud spetsiaalsetesse kapslitesse, mis kaitsevad õli päikesevalguse ja rääsumise eest. Tavalisel, vedelal kujul kalaõlil, on tunduvalt suurem rääsumise ja õli kvaliteedi halvenemise oht.

Lisaks aitab seleen kehast välja viia elavhõbedat ja kaadmiumi, mis teeb meie Oomega-3 toidulisandi veelgi efektiivsemaks ja ohutumaks.

Allpool sõltumatu labori test jääkainete sisalduse kohta meie kasutatavas kalaõlis.

NimetusÜhikKogus
Dioksiinid ja furaanidng/kg WHOTEQmax 1,0
Dioksiinilaadsed PCB'dng/kg WHOTEQmax 0,5
Dioksiinid, furaanide ja dioksiinilaadsete PCB'de summang/kg WHOTEQmax 1,5
PCB'd (209 analoogid)μg/kgmax 0,005
Benso(a)püreenμg/kgmax 1,0
PAH4 summaμg/kgmax 2,0
Arseen (As)mg/kgmax 0,1
Kaadmium (Cd)mg/kgmax 0,002
Plii (Pb)mg/kgmax 0,003
Elavhõbe (Hg)mg/kgmax 0,002
Pestitsiididmg/kgmax 0,01

Oomega-3 ja oomega-6 rasvhapped kuuluvad asendamatute rasvhapete hulka. Inimese keha ei ole võimeline neid asendamatuid rasvhappeid ise tootma, mistõttu neid tuleb toiduga manustada. Enamikule inimestele tähendab see omega-3 rasvhapete puudust.

Olulisimad oomega-3 rühma kuuluvad rasvahapped on:

 • alfa-linoleenhape ehk ω3α (ALA, alpha-linolenic acid)
 • eikosapentaeenhape (EPA, eicosapentaenoic acid)
 • dokosaheksaeenhape (DHA, docosahexaenoic acid)

 

Seetõttu on lisaks oomega-6 rasvhapetele oluline tarbida oomega-3 rasvhappeid. Neid tuleks võtta suhtes 5:1, mitte tänapäeval paljude inimeste puhul levinud suhtele 10:1 või isegi 25:1, mis ei ole kehale kaugeltki kasulik. Rasedate naiste puhul eeldatakse, et suurem omega-3-rasvhapete tarbitav kogus ja parem omega-6- ja omega-3 rasvhapete suhe on seotud laste ülekaalulisuse ilmnemise väiksema riskiga.

Tasakaalustamata oomega-6 ja oomega-3 rasvhapete tarbimine võib viia nahal ilmnevate muutuste, kasvuhäirete ja immuunsüsteemi nõrgenemiseni!

Teadlased on ühel arvamusel, et läänemaailma tööstusriikides tarbitakse liiga vähe omega-3-rasvhappeid, mis võib viia paljude haiguste ilmnemiseni. Oomega-3 rasvhapete ööpäevane soovitatav tarbimiskogus on 0,6‒1g! Ometi tarbivad inimesed sellest kogusest vaid 15%!

Miks teatud südame-veresoonkonna haigused ei ilmnenud eskimote, jaapanlaste, vahemereäärsete ja Skandinaavia rannikualadel elavate rahvaste seas kuni nad ei olnud veel hakanud toituma nagu läänemaailma tööstusriikide inimesed? Kuna nad sõid valdavalt kala, mis sisaldab suures koguses väärtuslikke omega-3 rasvhappeid.

Oomega-3-rasvhapped kaitsevad organismi liigse rasva söömisega seotud riskide eest. Külmadest veekogudest pärinevas rasvases kalas leidub rikkalikus koguses EPAd ja DHAd. Selliste kalade hulka kuuluvad lõhe, paltus, heeringas, makrell, anšoovis ja sardiin.

Neis kalaliikides on omega-3-rasvhappeid ligikaudu seitse korda rohkem kui omega-6 rasvhappeid. Teised rasvased kalad, nagu tuunikala, sisaldavad üsna palju omega-3-rasvhappeid, kuid neis võib samas olla ka suures koguses raskemetalle ja kahjulikke aineid. Seega on oluline osta omega-3 toidulisandeid usaldusväärsetelt tootjatelt, kes on tootmisprotsessi käigus võimalikud raskemetallid eemaldanud!

Nahrin kasutab kalaõlikapslites kõige hinnalisematest kaladest (peamiselt tuunikala, millele järgneb lõhe-, makrelli- ja heeringaõli) saadud õlide kooslust. See segu on eriti rikas omega-3 rasvhapete EPA ja DHA poolest (mida omistatakse peamiselt tuunikalale), mistõttu sobib see ideaalselt paljude südamehaiguste ennetamiseks. See vähendab vere kolesteroolisisaldust ja parandab märkimisväärselt verevoolu omadusi.

Oomega-3 rasvhapetega kalaõli tugevdab immuunsüsteemi ja parandab elujõulisust. Lisaks reguleerivad nad rasvade ainevahetust ning alandavad arteriaalset vererõhku. Oomega-3 rasvhapped parandavad pea- ja seljaaju, silmade ja südame funktsioone ning hoiavad ära südameprobleeme. Lisaks on oomega-3 rasvhapped ka allergiavastased.

Kalaõli sisaldab asendamatuid omega-3 rasvhappeid EPA ja DHA, mis, manustatuna vähemalt 250 mg ööpäevas, tagavad normaalse südamefunktsiooni.

 • See on EFSA (European Food Safety Authority) poolt ametlikult kinnitatud!


Nahrini oomega-3 rasvhappekapslite ööpäevane manustamiskogus sisaldab kokku 470 mg EPA/DHA rasvhappeid.

NB! Oomega 3 kalaõli toidulisandi puhul on äärmiselt tähtis, et õli oleks puhastatud raskemetallidest ja tuleks kindlast allikast, muidu võib õli võtmine teha rohkem kahju kui kasu. Nahrini Oomega 3 toidulisand valmib Šveitsis Nahrin AG poolt range kvaliteedikontrolli all.

Seleen on mineraalaine ning antioksüdant, mis kaitseb keha rakke vabade radikaalide eest.

Samuti organiseerib seleen immuunsüsteemi tööd ning selle kogusest sinu kehas oleneb see, kas haigestud viirushaigustesse ning kui raskelt need läbi põed.  Seleeni esmane funktsioon organismis on kaasatus antioksüdantsetesse süsteemidesse ja kilpnäärme hormoonide ainevahetusse. Samuti aitab seleen organismist valjutada raskemetalle nagu plii, elavhõbe ning plaatina. Samuti on tõestatud, et inimestel, kelle vere seleenitase on kõrge, esineb südamehaigusi 60% vähem kui neil, kelle vere seleenitase on madal.

Kuna seleeni leidub Eesti mullas väga vähesel määral, on  enamik meist seleenivaeguses. Aastatel 2006- 2008 Eestis läbi viidud seleeniuuringute põhjal on Eesti elanike veres seleeni keskmiselt 65 mikrogrammi liitri kohta. Vajalikuks peetakse aga 80–120 mikrogrammi liitri kohta. Seleeni vähesuse sümptomiteks võivad olla sagedased nakkushaigused, kõõm, nägemisvõime vähenemine, lihaste valulisus ja nõrkus ning isegi isutus. Seleeni defitsiiti võimendavad suitsetamine, alkohol, ning liigne rafineeritud toitainete-, gaseeritud jookide- ja kondiitritoodete tarbimine.

Headeks seleeni allikateks on õllepärm, mereannid, tailiha, piimaproduktid ning muidugi kõigi tervislike lemmikud: sibul ja küüslauk. Lisaks saadakse seleeni parapähklitest, päevalilleseemnetest, Kreeka pähklitest ning muust taimsest toidust, mis on kasvanud seleenirikkal pinnasel.

Koostisosad: Kalaõli 66% (Vaikne ookean, India ookean, Põhja-Atland, Must meri), kapsli materjal (želatiin, niiskusesäilitaja: glütseriin, vesi, värvus: raudoksiidid ja -hüdroksiidid), paksendaja: ränidioksiid, Dunaliella vetika ekstrakt (Dunaliella salina, sisaldab beetakaroteeni), naatriumseleniit.

TOIMEAINED

KALAÕLI (TUUNIKALA, LÕHE, MAKRELL, HEERINGAS)  
 • rikkalikus koguses oomega-3-rasvhappeid, EPAd ja DHAd
 • ennetab südame-veresoonkonna probleeme
 • oomega 3 rasvhapped toetavad tervet südant
 • parandab verevoolu omadusi
 • ergutab vereringet
 • vähendab trombotsüütide agregatsiooni
 • küllastunud rasvhapete asendamine polüküllastumata rasvhapetega toidus on kasulik vere üldkolesterooli ja LDL-kolesterooli tasemele
 • Omega 3 ja 6 toetavad kognitiivset/aju funktsiooni
 • Omega-3 EPA ja DHA aitavad säilitada terveid liigeseid
 • raseduse ajal vajab keha rohkem oomega-3 rasvhappeid
 • oomega-3 rasvhapped on kasvu ja arengu jaoks olulised
 • oomega-3 rasvhapped on dieedi/toitumise oluline osa
 • looduslikud oomega-3 rasvhapped aitavad hallata põletikuvastaseid reaktsioone
 • oomega-3 EPA ja DHA toetavad normaalset emotsionaalset heaolu
 • omega-3 rasvhapped kaitsevad nahka UV-kahjustuste eest ja hoiavad nahka tervena
 • oomega-3 rasvhappeid on vaja rakkude ehitusmaterjalina
 • oomega-3 rasvhapped mõjutavad nägemist
 • oomega-3 rasvhapped mõjutavad naha seisundit
 • oomega-3 rasvhapetel on mõju vererõhule ja närvisüsteemi aktiivsuse reguleerimisele
 • kalaõlid / kalast saadud oomega-3 õlid / EPA ja DHA võivad aidata kontrollida / reguleerida vere lipiide profiili (kolesterool)
 • pika ahelaga oomega 3 rasvhapete rikas dieet hoiab arterid tervena


DUNALIELLA VETIKAS (DUNALIENNA ALGAE)

 • karotenoididerikas mikrovetikas
 • toodab enesekaitseks suures koguses beetakaroteeni
 • tõhus vabade radikaalide siduja
 • looduslik beetakaroteen imendub seedekulgla kaudu verre, misjärel seda hoiustatakse naha ja rasvkoe vahel
 • tugevdab immuunsüsteemi
 • piisav kogus karotinoide võib vähendada rakkude, rakutuumade ja rakumembraanide kahjustusi


NAATRIUMSELENIIT

 • püüab vabasid radikaale
 • kaitseb vananemisvastaste protsesside eest
 • kaitseb rakke pärilikkusosakeste hävimise eest
 • võimendab A-, C-, E-vitamiin mõju
 • kaitseb LDL-kolesterooli oksüdeerumise ja ladestumise eest veresoontes
 • kaitseb südant, eriti koostöös A-, C- ja E-vitamiiniga
 • põletikuvastane
 • võitleb raskemetallide nagu elavhõbeda ja kaadiumi vastu
 • seleen aitab kaasa normaalsele spermatogeneesile – kasulik meestele!
 • seleen on kasulik eesnäärme tervisele
 • seleen aitab hoida juukseid normaalsena
 • seleen aitab hoida küüsi normaalsena
 • seleen aitab kaasa immuunsüsteemi normaalsele talitlusele
 • seleen aitab kaasa kilpnäärme normaalsele talitlusele
 • seleen aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest
 • seleen toetab aju paremat tööd
 • seleen on vajalik normaalseks südame-veresoonkonna talitluseks
 • seleen on oluline aktiivse kilpnäärmehormooni tootmiseks [ja/või] kilpnäärme tervislikuks toimimiseks


MANUSTAMINE

Võtke 2 kapslit päevas koos klaasitäie veega, soovitatavalt enne toidukordi (hommikuti ja õhtuti). Toodet võib kasutada kuurina (2‒3 kuuri aastas), kuid kalaõlikapsleid võib võtta ka pidevalt.

Koostisosad: kalaõli, kapsli materjal (želatiin, niisutajana glütserool, värvainena raudoksiid), ränioksiid, dunaliella vetika kontsentraat naturaalsete karotenoididega (naturaalne beetakaroteen 2mg, mis vastab A-vitamiini kogusele 333mikrogrammi (42%)*), seleen 55μg.

Toimeainete sisaldusPäevase koguse 2 kapsli korral
Polüküllastumata oomega-3 rasvhappeid700mg
-millest DHA rasvhappeid190mg
-millest EPA rasvhappeid280mg
Kokku DHA/EPA rasvhappeid470mg
Naturaalne beetakaroteen2mg
-mis vastab A-vitamiini kogusele333μg, 42%*
Seleen55μg

*%NRV- % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutel

Kogus: 100tk.

Tootja: Nahrin AG, Šveits. Maaletooja: Swiss Nahrin Estonia OÜ.

Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Hoida kuivas, lastele kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevast soovituslikku tarbimise kogust. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

66 arvustust tootele Oomega 3 kalaõli kapslid seleeniga 100tk, südamele ja immuunsusele

 1. Marge

  Omega kapslitega olen ka rahul ja kasutan neid alati sügis-talvisel perioodil.

 2. Sirje (Toote omanik)

  Omega 3 samuti toimib .

 3. Anonüümne (Toote omanik)

  Pole veel proovinud

 4. Anonüümne (Toote omanik)

  Loodan väga, et sellest on minu tervisele abi.

 5. Aime (Toote omanik)

  Tarbin pidevalt

 6. Anonüümne (Toote omanik)

  Lihtne alla neelata, terve pere tarbib, tulemused tulevad vast mõne aja pärast, ei ole veel piisavalt kaua võtnud.

 7. Sirje Laidvee (Toote omanik)

  Kasutan toodet mitu aastat.

 8. Anonüümne (Toote omanik)

  meeldib

 9. Tiina Angerjärv (Toote omanik)

  Läks isale kingituseks, ei oska ise kommenteerida 🙂

 10. Anonüümne (Toote omanik)

  Annab energiat

 11. Sirje L. (Toote omanik)

  Tarvitan juba mitu aastat

 12. Tiina M. (Toote omanik)

  Olen püsitarvitaja.

 13. Natalia (Toote omanik)

  Отличный товар. И что немаловажно, хороший размер капсул.

 14. Merike Tabur (Toote omanik)

  Kui võtan hommikutti enne sööki, ajab iiveldama ja on tunda kalaõli maitset

 15. Lyli (Toote omanik)

  Ei oska veel komenteerida.

 16. Anonüümne (Toote omanik)

  Kvaliteetne toode ja väike kapsel mida on kerge alla neelata

 17. Liis (Toote omanik)

  Paar korda aastas kuurina
  Jällegi otsest kohenähtavat mõju ju ei ole.

 18. Irina (Toote omanik)

  Väga hea

 19. Anonüümne (Toote omanik)

  Usun, et on puhas toode.

 20. Taimi (Toote omanik)

  olen hakanud kauem magama, jõuvarusid on justkui juurde tulnud

 21. Anneli Jõgi

  Tere,
  hinnata veel ei tea, kuna pole kasutanud aga tekkis küsimus, et kuna Teie kapslites on kasutatud kalaõlide kooslust, millest esikohal tuunikalaõli ja järgmine lõik ütleb, et tuunikalas võib esineda suures koguses raskemetalle ja kahjulikke aineid, siis usaldusväärsus toote vastu lööb kõikuma. Palun kommentaari.
  Ikka head soovides

  • SwissNahrin (poe juhataja)

   Tere Anneli! Suur tänu küsimuse eest! Sellepärast ongi tähtis, et kalaõli tuleks usaldusväärsetest allikatest, mis tähendab, et saadud õli on puhastatud ja turvaline. Samuti on meie Oomega-3 kapslites sees seleen, mis samuti aitab raskemetalle kehast väljutada, mis teeb toote veelgi turvalisemaks ja tõhusamaks.

 22. Taimi (Toote omanik)

  Olen veel vähe aega kasutanud, ei oska praegu hinnata.

 23. Kaja V. (Toote omanik)

  Sama, mis Q10 puhul

 24. Anonüümne (Toote omanik)

  Kingiks, usaldusväärne toode.

 25. Merle (Toote omanik)

  Olen söönud 2 purki tühjaks ja 3 ndat alustasin, tunnen et on kasulikud.

 26. Natalja Moshkova (Toote omanik)

  Väga hea

 27. Anonüümne (Toote omanik)

  Paraja suurusega kapslid, mugavad neelata

 28. Enn Kiiver (Toote omanik)

  Ei tunne veel midagi, nagu väsimust oleks vähem

 29. Anonüümne (Toote omanik)

  Tundub usaldusväärne infolehel, alustasin alles võtmist.

 30. Natalja Moškova (Toote omanik)

  Super

 31. Pjotr Baikov (Toote omanik)

  Päris tõus ja võtab väsimuse ära

 32. Anneli (Toote omanik)

  Aegajalt läheb meelest enne sööki võtmine, aga muidu hea suurusega kapslid.

 33. Tiina (Toote omanik)

  Kinkisin mehele, tundub et meeldib. 🙂

 34. Raili (Toote omanik)

  Väga rahul tootega

 35. AILI (Toote omanik)

  Hinna ja kvaliteedi hea suhe.

 36. Laine L. (Toote omanik)

  Väga hea, kui võtan püsin tervena.

 37. Valdo (Toote omanik)

  Positiivne mõju

 38. Hele Adamson (Toote omanik)

  Toimivad hästi

 39. Anonüümne (Toote omanik)

  super head ja toimivad

 40. Sirje (Toote omanik)

  Olen teie firma tooteid juba mitu aastat tarvitanud ja mulle need sobivad

 41. Anonüümne (Toote omanik)

  Väga hea toode

 42. Natalja Moshkova (Toote omanik)

  Super

 43. Maris (Toote omanik)

  Pole veel jõudnud kasutada, aga ju on hea 😊

 44. ELLE (Toote omanik)

  Väga rahul.

 45. Natalja Moshkova (Toote omanik)

  Super

 46. Natalia Nikonova (Toote omanik)

  Usun, et see on hea.

 47. svetulka1@hot.ee

  Svetlana
  Tere
  Lugesin ühte kommentaari-allpool..Minu küsimus: kui minu maole ültse ei sobi tuunikala-ehk siis ajab oksele…kas on siis ka võimalik et need kapslid kaa ei sobi mulle?

  Parimate Soovidega
  Svetlana

  Tere,
  hinnata veel ei tea, kuna pole kasutanud aga tekkis küsimus, et kuna Teie kapslites on kasutatud kalaõlide kooslust, millest esikohal tuunikalaõli ja järgmine lõik ütleb, et tuunikalas võib esineda suures koguses raskemetalle ja kahjulikke aineid, siis usaldusväärsus toote vastu lööb kõikuma. Palun kommentaari.
  Ikka head soovides

  Küsimus: kui maole ei sobi tuunikala-ajab oksele
  hinnata veel ei tea, kuna pole kasutanud aga tekkis küsimus, et kuna Teie kapslites on kasutatud kalaõlide kooslust, millest esikohal tuunikalaõli ja järgmine lõik ütleb, et tuunikalas võib esineda suures koguses raskemetalle ja kahjulikke aineid, siis usaldusväärsus toote vastu lööb kõikuma. Palun kommentaari.
  Ikka head soovides

 48. Liivia (Toote omanik)

  Minu jaoks on oluline toote puhtus ja toimeainete piisav sisaldus ühikus. Olen rahul.

 49. Anonüümne (Toote omanik)

  Loodan, et aitab

 50. Sirje (Toote omanik)

  olen tootega väga rahul

 51. maire (Toote omanik)

  Kindlasti on abiks

 52. Eve A. (Toote omanik)

  teeb olemise reipamaks

 53. Sirje (Toote omanik)

  kasutan juba mitu aastat ja toimib väga hästi

 54. RUTI (Toote omanik)

  hea toode

 55. Kristiina (Toote omanik)

  Väga rahul tellin veel kui otsa saab !

 56. Hille (Toote omanik)

  Ostsin kingiks ja saaja kiidab väga.

 57. Natalja Moshkova (Toote omanik)

  Super

 58. Anonüümne (Toote omanik)

  Kindlasti kasuks

 59. Anonüümne (Toote omanik)

  Neutraalse maitsega, õnneks ei tunne kala maitset

 60. Heli Kelder (Toote omanik)

  Jaksu rohkem

 61. Anni

  Kas kapsleid tohib tarbida, kui võtan südameaspiriini igapäevaselt?

  • SwissNahrin (poe juhataja)

   Soovitame sellisel puhul alati konsulteerida oma perearstiga, kes teab täpsemalt Teie tervislikku seisundit ja oskab anda parimat nõu.

 62. Laine (Toote omanik)

  Igaks juhuks, kalaõli on kasulik. Hiljuti süda jukerdas, äkki tuleb kasuks.

 63. Leivo Välk (Toote omanik)

  Väga hea toode

 64. Heli Preismann (Toote omanik)

  Olen võtnud alles esimese purgi ja pole uuel analüüsil käinud. Vastunäidustusi ei ole.

 65. Siiri (Toote omanik)

  Meeldiv kasutada, ei mingit kalamaitset

 66. Kaja Vassiljev (Toote omanik)

  Väga hea toode ja olen väga rahul, aitäh.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korduma kippuvad küsimused

Siit leiad vastused olulistele küsimustele

Kuidas tooteid osta saab? Kuidas maksta ja kuidas toimub kättesaamine?

Ostmiseks võite tulla meie esinduspoodi aadressil Roosikrantsi 17, Tallinn E-R 09-17 või tellida tooted www.nahrin.ee e-poest. Maksta saab turvaliselt Montonio vahendusel läbi pangalingi või pangakaardiga. Kauba saadame Teie valitud SmartPost (soovitame, kuna asub siseruumides), Omniva või DPD automaati või toob kuller Teile kauba koju. Üle 50€ tellimustele on transport pakiautomaati tasuta. Lisaks saate tellimusele ise järele tulla meie esinduspoodi. Sinu tellimus jõuab pakiautomaati reeglina 1-2 tööpäeva jooksul. Suuremate kampaaniate ajal nagu E-smaspäev või muud suurkampaaniad võib pakk Teieni jõuda kuni 5 tööpäevaga.

Kui e-poest tellimisega esineb tõrkeid, võite oma tellimuse soovi saata e-mailile myyk@nahrin.ee või helistada 618 0733.

Jah. Meie e-poes osteldes saad nüüd 5% ostusummast boonuspunktide näol tagasi. Boonuspunkte saad kasutada oma järgmistel ostudel soodustuse saamiseks. Punktide kogumiseks ja kasutamiseks pead olema logitud sisse oma kasutajakontoga.

Iga kulutatud euro eest meie e-poes teenid 5 boonuspunkti (0,05€) ehk 5% oma ostusummast. 100 punkti on väärt 1€, mida saad kasutada ostukorvis soodustuse saamiseks.

Näide: teed meie e-poes 50€ tellimuse, mis teenib Sulle 50 x 5 = 250 boonuspunkti, mida saad kasutada näiteks oma järgmisel ostul allahindluse saamiseks. 250 punkti = 2,5€.

Nahrin alustas tervisetoodete valmistamist juba aastal 1954 Šveitsis, Sarnenis. Praeguseks on sellest kasvanud välja armastatud tervise ja ilutoodete ning maitseainete bränd ligi 30-s riigis üle maailma. Alates Euroopast kuni Jaapani ja Lõuna-Koreani välja. 70-aastane kogemus võimaldab pakkuda uusi innovatiivseid tooteid, alati garanteeritud Šveitsi tipp-kvaliteeti ning usaldusväärsust.

Kõik www.nahrin.ee lehel müüdavad toidulisandid on registreeritud Eesti Toidu- ja Veterinaarametis. Toidulisandeid ostes veendu, et tead, kus neid täpselt toodetakse ja kes neid valmistab. Kas on olemas konkreetne ja usaldusväärne tootja ja tootmiskoht, mida on võimalik tuvastada? Mis on toidulisandi päritolumaa? Kas saad olla kindel, et kasutatakse mitte kõige odavamat, vaid kvaliteetsemat toorainet?

Võid südamerahus olla kindel meie toodete kõrges kvaliteedis, kasulikkuses ja ohutuses Sinu ja Su pere tervisele ja ilule. Kõik meie tooted arendatakse, valmistatakse ja pakendatakse Šveitsis range kvaliteedikontrolli all, mitte kuskil teadmata kohas ja tingimustes. Meie tehasele on väljastatud kõrgeim toiduohutuse sertifikaat FSSC 22000, lisaks omame GMP kvaliteeditootmise ning ISO 9001 sertifikaate. Meil on kogemus aastast 1954, kasutame maailma tipp-tasemel tootmisseadmeid, oleme tootmises süsinikneutraalsed (katusel olevad päikesepaneelid, maasoojuspump ja vajadusel hüdroenergia) ning kasutame minimaalselt pakendeid (võimaluse korral oleme elimineerinud kosmeetikatoodetel säravad ja tarbetud papist lisapakendid, mis niikuinii kohe tee prügikasti leiavad).

Kõik kasutatud taimeekstraktid kontrollitakse põhjalikult meie ja sõltumatutes laborites, et Sinu tootesse jõuaksid ainult kõige väekamad, mitte kõige odavamad toimeained (seetõttu esineb meil vahel ka olukorda, kus mingid tooted on laost otsas, kuna parasjagu pole saada meie normidele vastavat taimeekstrakti) ning toodete mõju oleks stabiilselt efektiivne. Võimaluse korral hangime tooraine Šveitsi lähedalt, kasutame mahedat toorainet ja hoolitseme, et toetaksime jätkusuutlikut põllumajandust.

Kõik tooted vastavad Šveitsi rangetele kvaliteedinormidele ning lisaks müüakse neid pea 30s riigis üle maailma.

Nahrini tooteid on valmistatud aastast 1954, olles alati sünkroonis uusimate teadussaavutuste ja teadmistega, kuid samas hoides alati looduslikku ja rahvameditsiinist inspireeritud suunda. Usume, et puhas ning kvaliteetne looduslik tooraine toetab nii Sinu tervist kui ka ilu.

Kõik uued tooted läbivad mitmeaastase arendusfaasi, et veenduda nii meie kosmeetika- kui ka tervisetoodete kõrgeimas ja stabiilses kvaliteedis ning kasus Sinu tervisele ja ilule.

Kasutame võimaluse korral patenteeritud innovaatilisi aktiivaineid, üksteist toetavaid taimekoosluseid, eriti puhtaid ja kontsentreeritud taimeekstrakte, et meie toodete toime oleks Sulle võimalikult kasulik.

Tegemist on perefirmaga, mis kannab endas puhta looduse, ausa suhtluse ning innovatiivsuse väärtuseid juba üle 60 aasta.

Kõik see annab Sulle kindluse, et Sinu tarbitavad tooted on valmistatud ainult kontrollitult parimatest taimeekstraktidest ja kliiniliselt hügieenilises ja ohutus keskkonnas. Põhjalik tootearendus garanteerib parima võimaliku toime ja reaalse kasu Su tervisele ja ilule. Lisaks võid olla kindel, et meie toodete kasutamine jätab minimaalse ökoloogilise jalajälje.

Kirjuta meile palun myyk@nahrin.ee ja leiame kiiresti lahenduse.

Loe palun täpsemalt siit

Ei. Nahrin ei kasuta GMO´d ehk geneetiliselt muundatud tooraineid üheski oma tootes.

Meie tooted, mis on tunnistatud gluteenivabaks, on Šveitsi tsöliaakialiidu ja EL toidumääruse järgi gluteenivabad (alla 1 mg prolamiini ehk 2 mg gluteeni 100 g toote kohta (valmistamata)). Seadus nõuab, et deklareerime kõik koostisosad, isegi kui need on vaid mikroskoopilised jäägid. Kahjuks võib see tekitada klientides segadust.

Näiteks kasutame maitseainet, mis on valmistatud soja- ja nisuvalgust. Valk lagundatakse aminohapeteks, nii et gluteen lagundatakse samuti. Lõpuks sisaldab toode mikroskoopiliselt gluteeni (kui üldse) ja seda võivad tsöliaakia all kannatavad inimesed tarbida probleemidevabalt. 

Sellegipoolest näevad ette reeglid, peame deklareerima koostisosa “vürts (sojaga, nisuga)” just sellisel kujul.

Kinnitame teile, et kõik tooted, mille märgime gluteenivabaks, sobivad gluteenitalumatuse all kannatavatele inimestele ja sisaldavad lõpptootes alla 20 ppm gluteeni.

Jätkusuutlikkus on meie jaoks oluline ning see on osa meie väärtuspakkumisest. Meie toodete järjekindel ja tulevikku suunatud edasiarendus hõlmab ka tooraine säästvat ja õrna käitlemist. Seetõttu oleme Nahrini maitseainetes kasutatava palmirasva asendanud rapsiõliga. Meie kasutatav rapsiõli on pärit Šveitsist ja on osa meie pühendumusest Šveitsi põllumajandusele. Lisaks aitab kohaliku rapsiõli lühike tarneahel kaasa keskkonna kaitsmisele. 

Kvaliteetne taimne rasv, näiteks rapsiõli, kaitseb tundlikke tooteid niiskuse eest.

Toitainete hõlpsa omastamise ja säilimise tagamiseks tugineb Nahrin kapslite kujul toidulisandites peamiselt taimsest tselluloosist valmistatud kapslitele. Stabiilne kapsli kest kaitseb toitaineid kuumuse ja niiskuse eest. Puhtalt taimsed kapslid sobivad taimetoitlastele ja veganitele ning on ka gluteenivabad.

Ainult oomega-3 kalaõlikapslite puhul kasutame pehmet želatiinkapslit, kuna vedelad toitained, eriti oomega-3 rasvhapped EPA ja DHA, on õhu ja valguse suhtes tundlikud ning želatiinkapsel aitab neid mõjusid minimeerida.

FSSC 22000 (Food Safety System Certification) sertifitseerimissüsteemiga vastab Nahrin AG toiduainete tootmise kõrgeimatele standarditele. FSSC pakub ettevõtetele raamistikku toiduohutuse ja kvaliteedijuhtimise nõuete tõhusaks haldamiseks. See näitab, et sertifitseeritud ettevõte vastab ametiasutuste, kaubanduspartnerite ja tarbijate nõuetele. FSSC 22000 standard on suunatud ettevõtetele kogu toiduahelas ja seda tunnustab Global Food Safety Initiative (GFSI).

 1. Nahrin kasutab võimalikult palju Šveitsist pärit toorainet ja taimeekstrakte. Kui Šveitsis sobivaid kasvutingimusi ei ole, siis saadakse taimeekstrakte ka Itaaliast ja Prantsusmaalt. Toetame alati jätkusuutlikku põllumajandust ning kui vähegi võimalik kasutame mahetooteid.

2. Kasutame võimalikult vähe pakkematerjale ja paberit. Kui vähegi võimalik, väldime toodetel lisapakendeid. Meie kosmeetikatooted ei ole eraldi uhkes pakendis, mis leiab kiirelt tee prügikasti. Oleme digitaliseerinud võimalikult palju protsesse, et vähendada paberikulu ning otsime alati uusi võimalusi efektiivsuse ja keskkonnasõbralikkuse kasvuks. 

3. Nahrini tootmine on paberit, pappi ja plastmassi eraldanud ja korralikult utiliseerinud juba aastaid. Enne kui sellest Eestis üldse jututeemaks sai. Nii vähendame oma jäätmekogust miinimumini.

4. Kogu Nahrini tootmine on varustatud LED-valgustussüsteemiga, mis tagab piisava valgustuse meie tootmis- ja logistikaosakondade suurtel aladel. See vähendab energiatarbimist ning tagab masinate ja töökohtade ohutuse.

5. Nahrini peakorter ja tootmine Sarnenis, Šveitsis ei eralda CO2Alates 2005. aastast on Nahrin kasutanud kahte suurt maasoojuspumpa ja efektiivset soojustagastussüsteemi. See võimaldab Nahrinil katta ligikaudu 75% vajaminevast soojusvajadusest.

6. Nahrin on paigaldanud oma tehases 924 päikesepaneeli. 2020. aasta suve seisuga toodavad 1500 m2 suurusele pinnale paigaldatud 924 päikesepaneeli umbes 270 000 W energiat. See võrdub 115 kaheinimese kodu ligikaudse elektritarbimisega. Lisaks annab päikesepaneelide süsteem toite 4 sise- ja 4 välistingimustes elektrisõidukite laadimisjaamale.

7. Kasutame hüdroelektrienergiat. Elektrienergia, mida me oma päikesepaneelide kaudu ei tooda, pärineb keskkonnasõbralikust hüdroelektrienergiast.