1. Tooteid on võimalik tellida e-poest www.nahrin.ee või tulla meie esinduspoodi aadressil Roosikrantsi 17, Tallinn.
  2. E-poest tellimiseks valige välja sobivad tooted ning vajutage “LISA KORVI” nupule.
  3. Kui kõik sobivad tooted on ostukorvi lisatud saate alustada ostu vormistamist vajutades üleval paremal menüüs olevale ostukorvi ikoonile.
  4. Kui Teil on sooduskupong, saate selle sisestada ostukorvis olevate toodete all olevasse lahtrisse ning vajutada nupule “KASUTA KUPONGI”.
  5.  Vajutage nupule “MINE MAKSMA”, lisage oma nimi ja telefon ning valige sobiv transpordiviis: Itella SmartPost või DPD pakiautomaat (3€, üle 50€ tellimustele tasuta), Itella SmartPost kuller Teie koduukseni 6€ või tulete ise järele meie esinduspoodi Roosikrantsi 17  (tasuta).
  6. Seejärel valige sobiv makseviis kas läbi internetipanga või kaardiga ning vajutage nupule “ESITA TELLIMUS”. Kindlasti vajutage hiljem nupule “TAGASI KAUPMEHE JUURDE”.
  7. Tellimuskinnituse saate oma e-mailile ning tooted saadame SmartPosti, Omniva ja DPD kaudu välja 1-2 tööpäeva jooksul. Tavatingimustes peaks pakk Teieni jõudma 1-2 tööpäevaga. Suuremate kampaaniate ajal (näiteks E-smaspäev ja teised suurkampaaniad) võib tellimuste kohale jõudmine võtta aega kuni 5 tööpäeva. Valides pakile ise järeletulemise saate pakile järele tulla üldiselt järgmisel tööpäeval.