ŠVEITSI LOODUSTOOTED KOGU PERELE

TOIDULISANDID JA VITAMIINID

Parimatest ja puhastest taimeekstraktidest väärtuslikud ning üksteist toetavad toidulisandid kogu perele - külmetus, liigesed, lihased, immuunsus, kaalulangetus.

PUHAS KOSMEETIKA

Allergeenide- ja parabeenidevaba puhas ning auhinnatud dermatoloogiliselt testitud kosmeetika, mis sobib ka kõige tundlikumale nahale. Bioaktiivsed kreemid iga häda vastu.

VÄRSKED MAITSEAINED

Parimate ürtide ja taimede segud lihtsaks, tervislikuks ja maitsvaks toiduvalmistamiseks. Rasvavabad puljongipulbrid ja erinevad maitseainesegud.

Nahrin AG toidulisandid

nahrin solar panels

Jüstrich Cosmetics AG kosmeetika

Jüstrich Cosmetics tehas Šveits

KVALITEET AASTAST 1954

Nahrin ja  Jüstrich on pere-ettevõtted, mis said alguse juba 1954-ndal aastal Sarnenis, Šveitsis. Olles algusest peale väärtustanud tervislikku elu ja puhast loodust, valmis 1987 uus modernne tehas, mis oli tolle aja kohta pioneerina maaküttel ning null süsiniku jalajäljega. 

Alates sellest on tootevalik järjest täienenud, kuid siiski on valikus tooteid, mis pole praktiliselt muutunud 70-ndatest ja 80-ndatest aastatest ning vastavad siiamaani kõigile modernsetele kvaliteedinõudmistele tervise ja ilu vallas.

Alates 2002 on mõlemat ettevõttet juhtinud Jüstrich perekonna kolm õde/venda, kes on kasvatanud oma brändi kuulsaks üle maailma ning praeguseks müüakse nende tooteid pea 30s riigis.

Swiss Nahrin Estonia OÜ on mõlema tehase ainuesindaja Eestis.

 

iso sertifikaat nahrin

ISO 9001

Kvaliteedijuhtimise sertifikaat

gmp sertifikaat nahrin

GMP quality

Hea tootmistava sertifikaat

Kõrgeim toiduohutuse standard Nahrin

FSSC 22000

Kõrgeim toiduohutuse standard

Aaloe vera

Meie toodetes olev Aaloe Vera on sertifitseeritult puhas

dermatoloogiliselt testitud

DERMATOLOOGILISELT TESTITUD

Kõik meie kosmeetika on dermatoloogiliselt testitud

Iluteemant 2017

ILUTEEMANT 2017 VÕIDUTOODE

Parim looduslik pediküüritoode

Iluteemant 2018

ILUTEEMANT 2018 VÕIDUTOODE

Parim looduslik kehahooldustoode

iluteemant 2019 kvaliteedimärgis

ILUTEEMANT 2019 VÕIDUTOODE

Parim looduslik näohooldustoode

KVALITEET

Kogu tootearendus, tootmine ning pakendamine toimub Nahrin ja Jüstrich Cosmetics tehastes Šveitsi Alpide vahel. Iseenesest mõistetavalt on tootmine vastavuses ka ISO ja GMP tootmispraktikatega ning vastab karmidele Šveitsi kvaliteedistandarditele.

Viimase kümnendi jooksul on tugevalt karmistunud rahvusvahelised nõuded toidulisanditele ning kosmeetikatoodele, mistõttu on tipp-seadmetega uuendatud kogu tootmist ning viidud tehnoloogiline kvaliteet ning hügieen täiesti uuele tasemele, et muretult pakkuda tooteid globaalsel turul.

Kõik meie müüdavad toidulisandid on registreeritud Eesti Toidu- ja Veterinaarametis ning kosmeetikatooted üle-euroopalises kosmeetikaregistris.

USALDUSVÄÄRSUS

Kvaliteetne lõpptoodang nõuab kvaliteetset toorainet. Selleks kutsutakse iga aasta erinevate toorainete ja taimede varustajad oma näidistega tehastesse, kus neid testitakse kohapeal ja seejärel saadetakse sõltumatutesse laboritesse, et selgitada välja parim ja puhtam tooraine. See tähendab, et tootesse ei satu kõige odavam, vaid kõige kvaliteetsem tooraine.

Made in Switzerland – mida see tähendab? Et saada panna see logo oma tootele, peab toidulisandite puhul 80% ja kosmeetika puhul 50% kogu toote omahinnast (arendus, tooraine, pakend ja pakendamine jne) tekkima Šveitsis. Seega annab “Made in Switzerland” garantii, et tegemist on ikkagi kvaliteetse Šveitsi tootega.

Kas Sina tead tegelikult kus Sinu ostetavad tooted pärit on, mis on tooraine kvaliteet ja kus neid valmistatakse? Meie puhul võid kindel olla, et kõik tooted tulevad meie oma tehastest Šveitsis, mitte kuskilt teadmata kohtadest ning on rangelt kontrollitud kvaliteediga.

Meie toodetes kasutatav aaloe vera on sertifitseeritud ja garanteeritult puhas. Lisaks on meie kosmeetikatooted dermatoloogiliselt testitud ja võitnud Eesti parimate looduskosmeetika toodete tiitli 2017, 2018 ja 2019 aastatel.

Nahrin loodussõbralik

KESKKONNASÕBRALIKKUS

Nahrini jaoks on alati olnud oluline inimese harmooniline suhe keskkonna ja loodusega. Seda nii toorainete, tootmise kui ka pakendite valikul.

 • süsinik neutraalne tootmineNahrini tehase tootmine on pioneerina juba aastast 1987 maaküttel ning null süsiniku jalajäljega. Kasutame soojustagastust, enda päikesepaneele ja hüdroenergiat.
 • Testime enda ja sõltumatutes laborites pidevalt kasutatavaid tooraineid, et garanteerida nende puhtus ja parim kvaliteet
 • Tootepakendite puhul otsime alati parimat kombinatsiooni, mis tagab toote kvaliteedi, kuid samas oleks ka võimalikult keskkonnasõbralik ja kergesti ümbertöödeldav. Lisaks ei kasuta me sekundaarseid uhkeid paberist pakendeid (v.a siirupid), mis leiavad kiiresti tee prügikasti 
 • Kapslite puhul kasutame PEHD plastikut, mis on üks kergemini ümbertöödeldavaid plastikuid. Seda saab ümber töödelda kuni 10 korda ning sellest uute toodete valmistamine on odavam kui uuest plastikust. Loe lähemalt https://www.nahrin.ee/blog/nahrin-ja-keskkond/
 • Siirupite puhul kasutame tumedat klaasi, mis tagab toote parima säilivuse ja vähendab plastiku kasutamist
 • Pakendimaterjali ostame Šveitsist või ümbritsevates EL riikidest, mitte Aasiast, kus nii materjal ise kui tootmine on tihti ülimalt keskkonnakahjulik
 • Ülihoolikalt optimeeritud tarneprotsessid vähendavad transpordi ökoloogilist jalajalge
 • Oleme digitaliseerinud enamik tööprotsesse, et vähendada paberi kasutamist
 • Terves tehases, laboris, kohvikus toimub prügi sorteerimine ning oleme elimineerinud plastiku kusiganes võimalik. Kasutame klaasanumaid ja paberkotte

keskkonnasõbralik tootmine

 

Kasutatavad pakendid

 • Kui vähegi võimalik väldime lisapakendeid. Seetõttu ei ole meie toidulisandid (v.a siirupid) ega kosmeetikatooted uhketes sädelevates papp-pakendites, mis oma tee kiirelt prügikasti leiavad
 • Kapslite puhul kasutame PEHD (high density polyethylene) pakendit, mis on vastupidav, tagab toote hea säilivuse, on kerge, mis vähendab transpordikulu ja kuluvat energiat. PEHD on monomaterjal, mida on lihtne ümber töödelda, kuna kogu pakend koosneb ainult ühest elemendist ning see on sorteeritav automaatsete seadmete abil. PE on üks kergemini ümbertöödeldavaid plastik polümeere. Samuti on ümbertöödeldud PEHD materjalist palju odavam tooteid valmistada kui nö uuest plastikust. Klaaspurk näiteks koos metallist kaanega on kergem purunema, on raskem ning palju keerulisem ümber töödelda, kuna peab eraldama klaasi ja metallist korgi, mis automaatselt pole võimalik. Ümbertöötlemise lihtsustamiseks on pakendil ka märgistus „PEHD 02“. Ümbertöödeldud PE plastikust tehakse näiteks köit, mänguasju, torusid, prügikaste jne. Samuti on teadlased tõestanud, et PE plastikut on võimalik ümber töödelda kuni 10 korda
 • Siirupite puhul kasutame tumedat klaasi, mis tagab toote hea säilivuse ning vähendab plastiku kasutamist
 • Paneme suurt rõhku pakendamismaterjalidele ning ostame neid sisse Šveitsist või ümbritsevatest EL riikidest. Me ei osta raha säästmiseks pakendeid Aasiast, nagu teevad seda paljud teised, kuna sealne tootmine ja materjalid on tihti suure keskkonnaalase kahjuliku mõjuga.
 • Üritame alati hoida pakendi võimalikult lihtsa ja keskkonnasõbraliku, et klient maksaks pigem kvaliteetse toote, kui uhke pakendi ja disaini eest (mis tuleb ka alati tarbijal kinni maksta).

Nahrin keskkonnasõbralik kosmeetika

 
Šveitsi riik ja inimesed on alati pannud suurt rõhku keskkonna säilitamisele


Selleks on vastu võetud järgmised riiklikud eesmärgid:

 • Loodusressurside kaitse
 • Asulate tihendamine
 • Panus globaalse soojenemise vähendamiseks
 • Vee kvaliteedi, bioloogilise mitmekesisuse ja puhta õhu säilitamine
 • Panna suuremat rõhku maastiku kaitsele ja säilitamisele

Nahrin, olles läbi ja lõhki Šveitsi ettevõte, elab ja hingab Šveitsi väärtuseid. On loogiline, et toetame oma suurimat partnerit – loodust. See on ju meie toodete põhiline koostisosa, mille toel arendame uusi ja põnevaid retsepte. 


Mida teeme keskkonna kaitseks?

Nahrin keskkonnasaastlik tootmine
Süsinikneutraalne tootmine

Loodussõbralike pakendimaterjalide kasutamine:

 • Teadlik valik pakendimaterjalide kasutamisel
 • Minimaalne pakendite kasutamine (kreemituubid ei ole papist pakendite sees)
 • Korduvkasutavate pakendite kasutamine tootmisprotsessis


Prügisorteerimine toimub terve ettevõtte ulatuses

Jätkusuutliku põllumajanduse toetamine:

 • kui vähegi võimalik kasutame mahetooteid
 • valime tooraine varustajad alati parima kvaliteedi, mitte hinna järgi
 • valime partnerid, kes tegelevad ausa, loodussõbraliku ja jätkusuutliku põllumajandusega
 • võimaluse korral ostame toorained Šveitsist või lähiriikidest, et minimeerida transpordi ökoloogilist jalajälge


Paljude protsesside digitaliseerimine:

 • Tellimuste digitaalne töötlemine Šveitsi turul
 • Dokumentide elektrooniline säilitamine
 • Arvete saatmine digitaalselt


Transpordi optimeerimine:

 • Tänu LEAN-tootmise põhimõtetele kulusäästlikud ja efektiivsed lahendused
 • Hoolikas toormaterjalide sisseostu koordineerimine


Plastiku kasutuse minimaliseerimine:

 • Klaasi kasutamine kusiganes võimalik
 • Kohvikus ja laboris
 • Paberkotid plastikkottide asemel

MEIE MEESKOND

Janar Muttik

Janar Muttik

Ivo Malm

Mihkel

Mihkel Hõbejõgi

Koostöö, edasimüüjad, tooteesitlused: mihkel@nahrin.ee, 5309 8449

Ulvi

Ulvi Malm

Müük: myyk@nahrin.ee, 618 0733

Reili Männik

ŠVEITSI ESINDUS

Nicole Jüstrich

Ekspordijuht, juhatuse liige

Jacqueline Jüstrich

Jurist, juhatuse liige

Michel Jüstrich

Strateegiajuht, juhatuse liige

KÜLASTA MEID SOTSIAALMEEDIAS!