ŠVEITSI LOODUSTOOTED

TOIDULISANDID JA VITAMIINID

Parimatest ja puhastest taimeekstraktidest väärtuslikud ja üksteist toetavad toidulisandid kogu perele - külmetus, liigesed, lihased, immuunsus, kaalulangetus.

PUHAS KOSMEETIKA

Allergeenide ja parabeenidevaba puhas ning auhinnatud dermatoloogiliselt testitud kosmeetika, mis sobib ka kõige tundlikumale nahale. Bioaktiivsed kreemid iga häda vastu.

VÄRSKED MAITSEAINED

Parimate ürtide ja taimede segud lihtsaks, tervislikuks ja maitsvaks toiduvalmistamiseks. Rasvavabad puljongipulbrid ja erinevad maitseainesegud.

Nahrin AG toidulisandid

Nahrin tehas Šveits

Jüstrich Cosmetics AG kosmeetika

KVALITEET AASTAST 1954

Nahrin ja  Jüstrich on pere-ettevõtted, mis said alguse juba 1954-ndal aastal Sarnenis, Šveitsis. Olles algusest peale väärtustanud tervislikku elu ja puhast loodust, valmis 1987 uus modernne tehas, mis oli tolle aja kohta pioneerina maaküttel ning null süsiniku jalajäljega. 

Alates sellest on tootevalik järjest täienenud, kuid siiski on valikus tooteid, mis pole praktiliselt muutunud 70-ndatest ja 80-ndatest aastatest ning vastavad siiamaani kõigile modernsetele kvaliteedinõudmistele tervise ja ilu vallas.

Alates 2002 on mõlemat ettevõttet juhtinud Jüstrich perekonna kolm õde/venda, kes on kasvatanud oma brändi kuulsaks üle maailma ning praeguseks müüakse nende tooteid pea 30s riigis.

Swiss Nahrin Estonia OÜ on mõlema tehase ainuesindaja Eestis.

 

iso sertifikaat nahrin

ISO 9001

Kvaliteedijuhtimise sertifikaat

gmp sertifikaat nahrin

GMP quality

Hea Tootmistava sertifikaat

BIO INSPECTA

Puhtad toorained ja jätkusuutlik põllumajandus

Aaloe vera

Meie toodetes olev Aaloe Vera on sertifitseeritult puhas

dermatoloogiliselt testitud

DERMATOLOOGILISELT TESTITUD

Kõik meie kosmeetika on dermatoloogiliselt testitud

Iluteemant 2017

ILUTEEMANT 2017 VÕIDUTOODE

Parim looduslik pediküüritoode

Iluteemant 2018

ILUTEEMANT 2018 VÕIDUTOODE

Parim looduslik kehahooldustoode

iluteemant 2019 kvaliteedimärgis

ILUTEEMANT 2019 VÕIDUTOODE

Parim looduslik näohooldustoode

KVALITEET

Kogu tootearendus, tootmine ning pakendamine toimub Nahrin ja Jüstrich Cosmetics tehastes Šveitsi Alpide vahel. Iseenesest mõistetavalt on tootmine vastavuses ka ISO ja GMP tootmispraktikatega ning vastab karmidele Šveitsi kvaliteedistandarditele.

Viimase kümnendi jooksul on tugevalt karmistunud rahvusvahelised nõuded toidulisanditele ning kosmeetikatoodele, mistõttu on tipp-seadmetega uuendatud kogu tootmist ning viidud tehnoloogiline kvaliteet ning hügieen täiesti uuele tasemele, et muretult pakkuda tooteid globaalsel turul.

Kõik meie müüdavad toidulisandid on registreeritud Eesti Toidu- ja Veterinaarametis ning kosmeetikatooted üle-euroopalises kosmeetikaregistris.

USALDUSVÄÄRSUS

Kvaliteetne lõpptoodang nõuab kvaliteetset toorainet. Selleks kutsutakse iga aasta erinevate toorainete ja taimede varustajad oma näidistega tehastesse, kus neid testitakse kohapeal ja seejärel saadetakse sõltumatutesse laboritesse, et selgitada välja parim ja puhtam tooraine. See tähendab, et tootesse ei satu kõige odavam, vaid kõige kvaliteetsem tooraine.

Made in Switzerland – mida see tähendab? Et saada panna see logo oma tootele, peab toidulisandite puhul 80% ja kosmeetika puhul 50% kogu toote omahinnast (arendus, tooraine, pakend ja pakendamine jne) tekkima Šveitsis. Seega annab “Made in Switzerland” garantii, et tegemist on ikkagi kvaliteetse Šveitsi tootega.

Kas Sina tead tegelikult kus Sinu ostetavad tooted pärit on, mis on tooraine kvaliteet ja kus neid valmistatakse? Meie puhul võid kindel olla, et kõik tooted tulevad meie oma tehastest Šveitsis, mitte kuskilt teadmata kohtadest ning on rangelt kontrollitud kvaliteediga.

Meie toodetes kasutatav aaloe vera on sertifitseeritud ja garanteeritult puhas. Lisaks on meie kosmeetikatooted dermatoloogiliselt testitud ja võitnud Eesti parimate looduskosmeetika toodete tiitli 2017, 2018 ja 2019 aastatel.

OMANIKUD

Nicole Jüstrich

Ekspordijuhtr, juhatuse liige

Jacqueline Jüstrich

Jurist, juhatuse liige

Michel Jüstrich

Strateegiajuht, juhatuse liige

KÜLASTA MEID SOTSIAALMEEDIAS!

×
×

Cart