Allahindlus!

Komplekt liigeseprobleemide vastu / kingitus vanaemale/vanaisale

(46 arvustust)

Looduslik ja naturaalne kolme toote komplekt liigesevalude leevendamiseks ja ennetamiseks.

Meie kolm kõige armastatumat toodet komplektina iga toote tavahinnast 20% soodsamalt.

OsArTen kapslid on räni ja glükoosamiini sisaldusega, tabashir-bambusese ekstraktist ja rohelise rannakarbi pulbrist valmistatud toidulisand, mis parandab liigeste tööd, ennetab liigeste kulumist ning leevendab vaegusi liigeseprobleemide korral. Parandab ka naha, juuste ja küünte seisundit.

Artifit kreem, 100ml sisaldab glükoosamiini ja looduslike eeterlike õlisid, mis leevendavad liigesevaegusi, aitavad säilitada elastset sidekude ning ennetavad liigeste kulumist.

Kadakakreem, 100ml on eeterlike õlidega bioaktiivne kreem lihas- ja seljavalude vastu.

Ideaalne üle 40-aastastele inimestele või neile, kelle liigesed saavad suuremat koormust, näiteks sportlased või ülekaalulised.

Kingi lähedastele tervist!

Komplekt 15% soodsam kui tooted tavahinnaga eraldi ostes.

Kõik tooted on arendatud, toodetud, testitud ja pakendatud Šveitsis, kasutades naturaalseid, puhtaid ja looduslähedaseid tooraineid. Keskkonna huvides oleme loobunud ka uhketest pakenditest.

52,19 

Laos

Liigesehaiguste ja osteoporoosi ennetamine OsArTen toidulisandiga.

MIKS ON KASULIK?

 • Aitab kaasa luude tiheduse säilitamisele
 • Kõhrematerjali säilitamine või taastamine
 • Elastse sidekoe säilitamine
 • Sünoviaalvedeliku kvaliteedi säilitamine ja parandamine
 • Liigeste eri funktsioonide säilitamine (kulumise vastu)
 • Põletikuvastane (reuma)


Koostis
: Bambuse ekstrakt (Bambusa arundinacea, bambusvars), taimne kapslimaterjal: hüdroksüpropüülmetüültselluloos, Uus-Meremaa rohelised rannakarbid (Perna canaliculus), maisitärklis, paakumisvastane aine magneesiumstearaat.

KELLELE VAJALIK?
 • Üle 40-aastased naised ja mehed ennetava vahendina ja tervete liigeste (luud, kõhr, kõõlused) säilitamiseks
 • Oluline nii vanematele inimestele kui ka hobisportlastele ja spordiga professionaalselt tegelevatele inimestele
 • Kõik inimesed, kellel juba on probleeme luude, kõhre ja liigestega (samuti juhul, kui need ilmnevad nooremas elueas!)

 

Eriti tõhusaks liigeste ja luude tegevuse toetamiseks ning probleemide ennetamiseks kasuta koos OsArTen toidulisandiga ka Artifit kreemi liigestele ja Artifit jooki.

Pärast 40. eluaastat hakkavad luud oma tihedust kaotama ja nende kaal väheneb ligi 15%. On kindlaks tehtud, et iga kolmas naine ja iga seitsmes mees põevad osteoporoosi. Osteoporoos areneb aeglaselt ja märkamatult 10–20 aasta jooksul.

Varem täheldasid inimesed luude haprust umbes 50 aasta vanuses. Tänapäeval vaevab see probleem juba paljusid 18-aastaseid. Põhjused on siin lihtsad: ülekaal ja vähene liikumine, liigestele langev suur koormus, millest hakkab arenema artroos.
Kahjustatud on ka kõhrkude: esiteks ülekaalulisuse, teiseks aga organismi mineraalainete ja mikroelementide vaeguse, sealhulgas ränivaeguse tõttu.

Nimetatud ebasoovitavate nähtustega võitlemiseks on loodus varustanud meid mitmete kasulike ainetega, millest üks on rikkalikult taimset ränihapet (77%) sisaldav bambus. Räni on mikroelement, mida leidub looduses piisavalt suurtes kogustes, ent mis puudub praktiliselt täiesti nn kaasaegses toidusedelis sisalduvates denatureeritud toiduainetes.

Toimeainete sisaldusPäevase annuse 3 kapsli korral
Bambuseekstrakt861mg
-sellest ränihapet772mg
räni247mg
rohelise rannakarbi ekstrakt105mg

Kasutatakse põhiliselt bambusekoore sisemist, piimjat osa, sest just see on üks kõige rikkalikum looduslik ränihappe allikas.

 • kõrgelt kontsentreeritud farmaatsiaekstrakt
 • sisaldab rikkalikus koguses ränihapet: 96% (tootja sertifikaadi põhjal) Sellest 1/3 on puhas räni. Parandab haavade paranemise võimet (ilusama välimusega armid), sisaldub sidekoes
 • oluline hammaste moodustumisel, tugevate luude, liigeste vahelise kõhre vitaalsuse, tugevate sõrme- ja varbaküünte ning tervete juuste jaoks
 • tähtis krooniliste seljavaludega võitlemisel
 • stimuleerib ainevahetust ja teatud hormoonide tootmist
 • vajalik nahas ja sidekoes sisalduva kollageeni sünteesiks
 • aitab aeglustada sidekoe ja kõhre vananemisprotsesse
 • kaitseb liigeseid elastsuse kaotuse eest
 • aitab taastada hävinud kõhre
 • omab remineraliseerivat toimet ja hoiab seetõttu ära menopausijärgse suurenenud demineraliseerumise
 • aitab võidelda osteoporoosi vastu (koostoimes kaltsiumi ja fütohormoonidega)
 • võitleb ülemäärase higistamise vastu
 • põletikuvastane (liigeste põletikud, reuma)
 • Hiina meditsiinis soovitatud vahend tõsise köha korral (kopsude kaitse) ja samuti soovitatud kui vitaalsust lisav tugevdav ravim krooniliste probleemide vastu võitlemisel


RÄNI

Üks olulisemaid meie organismi koosseisu kuuluvaid mikroelemente. Ränivaeguse korral ei omasta organism 104 elemendist 76-t või omastab neid valesti. Enamik haigusi tekib ränidefitsiidi tagajärjel.

Kui kaltsium on organismi tahkete kudede ehitusmaterjal, siis räni on element, mis määrab paindlike struktuuride (kõõluste, veresoonte ja seedetrakti seinte, sisesekretsiooninäärmete, kõhrede, liigeste sünoviaalvedeliku, veenide tagasivooluklappide ja südame-veresoonkonna klappide) ehituse. Räni on vajalik kõigi nende struktuuride normaalseks moodustamiseks ja talitluseks.

Ränipuuduse korral asendab kaltsium kui kõige aktiivsem element räni kõigis paindlikes struktuurides, mis muutuvad tänu kaltsiumi omadustele jäigaks. Just nii tekib ateroskleroos, soolestiku atoonia, osteokondroos, polüartriit, artroos, südameklappide lubjastumine, neeru-, sapi-, eesnäärme- ja kõhunäärmekivid jne.

Veresoonte seinte vähene ränisisaldus toob endaga kaasa nende hapruse ja on ühe enamlevinud haiguse – ateroskleroosi – põhjuseks.

Ränidefitsiidi korral tekivad sellised haigused, nagu düsbakterioos, osteomalaatsia, koliit, gastriit, haavandid, polüübid, divertikuloos, osteokondroos, radikuliit, polüartriit, südame-veresoonkonna haigused (ateroskleroos, insult, infarkt), eesnäärme-, maksa-, neeru- ja kõhunäärmekivid, endometrioos, kliimaksiaegsed kuumahood, mastopaatia, nahahaigused (psoriaas), immuunpuudulikkus.

UUS-MEREMAA ROHEHUULISE RANNAKARBI EKSTRAKT

Aitab liigeseprobleemide puhul. Elukvaliteet paraneb oluliselt juba paar nädalat pärast ekstrakti manustamise alustamist: liigeste liikuvus normaliseerub, valu ja tursed leevenduvad või mööduvad. Ekstrakti koostisse kuuluvad glükoosamiinid tagavad liigesevedeliku viskoossuse ja vähendavad seeläbi liigesepindade traumade tekke tõenäosust.

 • mineraalide-, oligoelementide- ja amonihapeterikkad
 • sisaldavad suures koguses glükoosamiinglükaane (GAGid, glucosaminoglycanes) ‒ suhkrule sarnased ained
 • põletikuvastane, naha, sidekoe, kõhre ja liigesevedelike ehitusmaterjal
 • oluline sünoviaalvedeliku koostisosa, mis vastutab selle viskoossuse eest
 • parandab liigeste vaheliste kudede toiduga varustamist
 • ülioluline funktsioon kõhre säilitaja ja taastootjana
 • taastav


Manustamine
: 2-3 kapslit päevas soovitatavalt toidukordade ajal koos suure klaasitäie veega.

Kogus/tõhusus: 80 kapslist jätkub 40 päevaks soovitusliku päevase tarbimiskoguse (kaks kapslit) korral. Soovitav teha kaks kuuri järjest nii sügisel kui kevadel.


ARTIFIT KREEM LIIGESTELE

 • kõhre säilitamine ja uuendamine
 • elastse sidekoe säilitamine
 • liigesevedeliku säilitamine ja moodustamine
 • liigeste funktsioneerimise säilitamine (kulumise vastane)
 • põletikuvastane (reuma!)
 • valude vähendamine degenereeruvate liigeste valude puhul


KELLELE

 • naistele ja meestele alates 40 eluaastast profülaktikaks ja tervete liigeste, luude, kõhrede ja sidemete säilitamiseks
 • eakatele ja sportlastele
 • kõikidele luu-, kõhre või üldiste liigeseprobleemide all kannatavatele inimestele (isegi kui need tekivad nooremas eas!)
 • ülekaalulistele, kuna nende liigesed on pidevalt ülekoormatud

KASUTAMINE
Kandke ohtralt probleemsetele piirkondadele ja masseerige ringikujuliste liigutustega kuni täieliku imendumiseni. Soovitame seda toodet kasutada ravi otstarbel!
Pikaajalist toimet on võimalik suurendada Artifiti joogiga, kuna vajalikke aineid (naatriumglükoosamiinsulfaati, naatriumkondroitiinsulfaati, vitamiine, mineraale ja oligoelemente) saab manustada toidulisandina.
Koos meditsiini arenguga pikeneb inimeste keskmine eluiga tööstusriikides pidevalt. Tänu antibiootikumidele ja kõrgtehnoloogilisele meditsiinile on keskmine eluiga pikenenud viimase 100 aasta jooksul peaaegu kaks korda. Kesk-Euroopas on naiste keskmiseks elueaks 82 aastat, meestel 78 – aastal 2020 saab normaalseks vanuseks olema 90. Eluea fenomeni uurivate teadlaste hinnangul elab iga neljas inimene, kes on sündinud ajavahemikus 1946 ja 1964, 100 aastaseks. Ja inimesed, kes sünnivad praegu, elavad kuni 120 aastaseks.
Seda muidugi juhul, kui keha eest hoolitsetakse piisavalt hästi. See tähendab: liigutakse palju ja süüakse tervislikult (palju vitamiine), et hoida aju aktiivsena ja kinkida organismile iga päev annus elurõõmu.
Varasematel aegadel hakkasid inimesed märkama luude kulumist umbes 50 eluaasta saabudes. Praegu kannatavad luude kulumise all ka juba 18-aastased. Põhjus sellele on lihtne: ülekaal ja liikumisvaegus. Liigestel on tohutu koormus ja arenema hakkab artroos. Loomulikult võib see juhtuda ka inimestega, kes harrastavad palju sporti ning sellega oma liigesed üle koormavad.

Kahjustuvad ka kõhred: esiteks üleliigse kaalu tõttu ja teiseks mineraalide ning mikroelementide puuduse tõttu, millest üks on räni.

Ka arterioskleroos ja reuma on vanusega arenevad ja ebameeldivat valu põhjustavad haigused.
Kõikide nende faktide valguses on eluliselt tähtis alustada vajaliku profülaktikaga noores eas, et luustiku vananemist edasi lükata nii kaugele kui vähegi võimalik ja vältida olukorda, kus kõrgeltarenenud meditsiin hoiab funktsioneerimas ainult organeid. Mis mõte on sellel, et elada, suutmata enam korralikult või ilma valudeta liikuda, või kui lõpus saab aidata ainult kulukas kirurgia (põlveprotees, puusaprotees)?

Vananedes väheneb proteoglükaani* ja seetõttu ka niiskuse sisaldus kõhres ja lülivaheketastes ning ka nende veepadja funktsioon. Seepärast on eluliselt tähtis anda organismile sünteesimiseks piisav hulk põhiaineid optimeeritud kujul. Artifit kreemi väljatöötamisel ühendas firma Nahrin kõige olulisemad põhiained ja tõhusamad taimeekstraktid kreemiks, millega saab optimaalselt ravida erinevaid probleemseid kehapiirkondi.

*Proteoglükaanidel on oluline roll rakuvaheaine stabiliseerimisel organismis. Seal moodustavad nad teiste proteoglükaanide, hüaluroonhappe ja kiudaine valkude, näiteks kollageeniga, suuri komplekse. Struktuuriliselt on nad seotud ka hüaluroonhappega (aine, mida kasutatakse kosmeetikatoodetes niisutajana). Samuti on sellega seotud glükoosaminoglükaani ahelad (GAG), aine, mida leidub suures kontsentratsioonis Aloe Vera taime geelis (Nahrini Aloe Vera geel!).

Mis on glükoosamiin või glükoosamiinsulfaat?

Glükoosamiinid on keemiliselt seotud „sulfaadiga“. Glükoosamiinsulfaat on sidekoe, sidemete ja kõhre looduslik komponent.
Glükoosamiinsulfaat kuulub nende biokeemiliste ainete hulka, mis on vajalikud libedate ja lööke pehmendavate kihtide moodustamiseks, milleks liigestes on kõhr, aga ka liigesevedeliku (liigesevõide) moodustamiseks.

Glükoosamiinsulfaat on looduslik, kõrge kontsentratsiooniga aminosuhkur, mida terve ja noor organism suudab sünteesida otse toidust. See on kõhre, kõõluste, sidemete ja luustruktuuride põhiaineks, kuid on ülioluliseks komponendiks ka sidekoes, veresoonte seintes ja nahas üldiselt.
Glükoosamiinsulfaat on vajalik ka kahjustunud kõhre paranemiseks ja taastumiseks liigestes ja selgroolülides ning luustruktuuride loomiseks.
AKTIIVSED KOOSTISOSAD
NAATRIUMGLÜKOOSAMIINSULFAAT:
 • On aminosuhkur, mida toodetakse koorikloomadest (nende kesta kitiinist)
 • On oluline glükoosaminoglükaanide moodustamiseks
 • On kõhres sisalduv aine ning selle oluline ehituslik komponent
 • Kuulub kõhre kaitsvate ainete hulka
 • Omab võimet siduda suurel hulgal niiskust, mis on oluline kõhre funktsioneerimiseks,löökide pehmendamiseks ning liigesevõide jaoks
 • Rikas mineraalide, mikroelementide ja aminohapete poolest
 • Kõrge glükoosaminoglükaanide (GAGide) sisaldus, suhkru tüüpi aine
 • Naha, sidekoe ja liigesevedeliku peamine komponent
 • Oluline aine liigesevedelikus, olles selle peamine tihendav komponent
 • Toetab liigesekudede varustamist toitainetega
 • Omab olulist funktsiooni kõhrkoe säilitamisel ja uuendamisel
 • Põletikuvastane


KONDROITIINSULFAAT:

 • Aminosuhkur, oluline kõhre komponent
 • Sulfaaditud glükoosaminoglükaanid (GAG), mis kuuluvad mukopolüsahhariidide hulka (osa eelpool mainitud proteoglükaanidest)
 • Kondroitiin moodustab märkimisväärse osa kõhrest
 • Kondroitiinsulfaat reguleerib närvisüsteemi kasvu ja arengut ning ka selle reaktsioone vigastustele
 • Kondroitiini kasutatakse tihti toidulisandites ja ka alternatiivmeditsiinis artroosi raviks
 • Kasutatakse tihti kombineeritult glükoosamiinidega (ka Nahrini kreemis ArtiFit)


KAMPER:

 • desinfitseeriv
 • värskendav


MENTOOL:

 • mündi peamine koostisosa
 • jahutav
 • värskendav
 • antiseptiline
 • parandab vereringet


ROSMARIINIÕLI:

 • stimuleeriv
 • parandab vereringet
 • spasmolüütiline
 • tugevdab vereringet
 • toniseeriv
 • tasakaalustav (vaimselt)


CAYENNE PIPRA (TŠILLI) EKSTRAKT:

 • selles taimes sisalduv vürtsikas koostisosa (kapsaitsiin) stimuleerib naha ja limaskestade valu- ja ka soojusretseptoreid ning evib seetõttu tugevat soojendavat toimet
 • parandab mikrotsirkulatsiooni nahas, mille tagajärjel suureneb rasvapõletus


EUKALÜPTIÕLI:

 • värskendav
 • jahutav
 • desinfitseeriv
 • palavikku alandav
 • kergelt spasmolüütiline
 • stimuleeriv


LAVENDLIÕLI:

 • rahustav (füüsiliselt ja vaimselt)
 • antiseptiline
 • rahustav
 • parandab vereringet
 • spasmolüütiline


SIDRUNIÕLI:

 • antiseptiline
 • värskendav
 • tõstab keskendumisvõimet
 • annab energiat
 • kootav


INGVERIEKSTRAKT:

 • põletikuvastane
 • soojendav
 • harmoniseeriv aroom
 • rahustav närvihälvete puhul
 • kerge antidepressant


KANEELIÕLI (TSEILONI KANEELIST):

 • soojendav
 • mikroobivastane


KARDEMONIÕLI:

 • stimuleeriv
 • ergutav
 • vaimse väsimuse vastane


BISABOLOOL:

 • kummeli komponent
 • nahka rahustav
 • põletikuvastane
 • hooldav


HOOLDAVAD ÕLID

MAGUSMANDLI ÕLI:

 • klassikaline massaažitoodete baasõli
 • hooldav ja toitev
 • imbub kiiresti läbi naha
 • sobib igale nahatüübile
 • eriti sobiv tundlikule, karedale ja kuivale nahale


SHEAVÕI (CARITÉ PÄHKLIST):

 • toitev ja hooldav
 • niisutav
 • E-vitamiini, beetakaroteeni ja allantoiinirikas
 • põletikuvastane
 • sobiv tundlikule nahale (ka ekseemi /psoriaasi puhul)
 • sisaldab looduslikku päikesekaitsefaktorit
 • imendub kiiresti, ei jäta rasvast kihti


KOOSTIS

 • keemiliste säilitusainete vaba
 • lõhnaainete vaba
 • baseerub looduslikel õlidel

 


KADAKAKREEM LIHAS-, LIIGES- JA SELJAVALUDE VASTU

Kadakakreem sobib eriti hästi alaseljavalu, seljavalu, õlavalu, lihasvalu leevendamiseks reuma ja artriidi korral ning toimib ka ideaalse spordikreemina enne pingutust lihaste soojendamiseks ja peale trenni tekkivate või tekkinud lihasvalude leevendamiseks.

Kadakas on hästi tuntud oma rahustava mõju poolest ja ta aitab võidelda reumaprobleemide, artriidi, podagra ja valulike lihastega. Ta stimuleerib vereringet ja aitab vähendada käte ja jalgade surisemist ja paistetust. Lisaks on kadakas efektiivne taim tselluliidiga võitlemiseks. Kadakal on tugevdav, meeleolu tõstev mõju kui tunnete energiapuudust, hirmu või nõrkust.

Kui lihasvalu või seljavalu on tugev, siis on soovitav kadakakreemiga koos kasutada Olio Plus 33 loodusliku eeterliku õli kompleksi, mis tugevdab valuvaigistavat efekti. Hõõru paar tilka kadakakreemile ning määri valulikule kohale. Lisaks tugevale valuvaigistavale toimele seljavalude ja lihasvalude korral lõhnab koos Olio Plus eeterlike õlide kompleksiga kasutatud kadakakreem eriti hästi ja virgutavalt.

KASUTAMINE

Kandke väike kogus kreemi probleemsele kohale ja masseerige kergelt. Tähelepanu! Nahk võib muutuda pärast üpris punaseks. See on aga normaalne ja märk naha paremast verevarustusest. Punetamine kaob umbes 30 minuti pärast.

MÕJU

 • seljavalu leevendamine
 • alaseljavalu leevendamine
 • lihasvalu leevendamine
 • valu leevendamine
 • spordikreem enne ja peale pingutust
 • lihaste soojendamine
 • vereringe stimuleerimine

Kellele sobib kadakakreem:
 • inimestele, kellel on liigeseprobleemid
 • eakatele inimestele, kellel on vanusega seotud liigeseprobleemid
 • sportlastele (enne ja pärast trenni)
 • inimestele, kelel on valulikud lihased (kui nad ei tee regulaarselt trenni)


MIDA KREEM TEEB JA KUIDAS AITAB:

 • ideaalne valulike lihaste ja liigeste korral
 • stimuleerib oma soojendava mõjuga vereringet
 • leevendab igat tüüpi liigese- ja lihasvalusid ja  probleeme
 • valmistab lihaseid ette füüsiliseks tegevuseks


TOIMEAINED

KADAKAÕLI (HARILIK JA VIRGIINIA KADAKAS):

 • valu leevendav (iseäranis artriidi, podagra ja reuma puhul)
 • lõdvestav (lihasevalude puhul)
 • soojendav
 • stimuleerib vereringet (iseäranis külmade jalalabade ja käte puhul)
 • tugevdab kaitsesüsteemi
 • aitab haavadel paraneda
 • stimuleerib ainevahetust
 • kuivendav mõju
 • desinfitseeriv


MÄGIMÄNNIÕLI / SIBERI NULU ÕLI:

 • värskendav
 • antiseptiline
 • rögaväljutaja
 • stimuleerib vereringet
 • lõdvestav


E-VITAMIIN (TOKOFERÜÜLATSETAAT):

 • regenereeriv
 • niisutaja
 • toetab verevarustust
 • hooldav
 • põletikuvastase toimega
 • antioksüdant


EUKALÜPTIÕLI:

 • värskendav
 • jahutav
 • desinfitseeriv
 • alandab palavikku
 • kergelt krampidevastane
 • stimuleeriv
 • lõdvestav


KÜPRESSIÕLI:

 • nahka pinguldav
 • krampidevastane
 • antiseptiline
 • rögalahtistaja


ETÜÜLNIKOTINAAT:

 • stimuleerib vereringet
 • stimuleeriv


HOOLDAVAD ÕLID

SOJAÕLI:

 • hooldav ja toitev
 • imbub väga hästi nahka
 • sobib igale nahatüübile
 • eriti sobilik tundlikule, karedale ja kuivale nahale


Tootja
: Nahrin AG ja Jüstrich Cosmetics, Šveits. Maaletooja: Swiss Nahrin Estonia OÜ.

46 arvustust tootele Komplekt liigeseprobleemide vastu / kingitus vanaemale/vanaisale

 1. Tea (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Komplektina ostes soodus, kreemid annavad kohetuntava efekti, kapslite mõju veel ei tea.

 2. Anne Naelapea (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Kadaka kreemi olen kasutanud juba pikemalt. Käsil teine tuub. Tundub, et mõjub lõõgastavalt ja seljavalu vähendavalt. Mulle meeldib ka nende toodete lõhn. Kapslite kasutamisega alustasin alles hiljuti. Meeldiv on, et teenindus on väga sõbralik ja info toodete kohta põhjalik. Loodan jätkata koostööd. Tänan.

 3. Monika (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Artifiti toimet olen jõudnud juba kogeda. Olen eelnevalt pikalt kasutanud Glükoosamiini. Otsustasin nüüd selle OsArTeni vastu välja vahetada. Usun, et võin oma puusaliigese opi sügisel rõõmsalt edasi lükata või … sellest üldse loobuda!

 4. Kristiina (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Kadakakreemi ja teepuukreemi kiidan küll, teisi tooteid pole isiklikult proovinud (liigesepakett läks kingituseks vanemale inimesele)

 5. Anonüümne (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  super,olen meeldivalt rahul

 6. Janne S. (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Kadaka salvi kasutasin esimest korda aga jäin väga rahule nagu ka teiste toodetega. Minu peavalud vähenesid tunduvalt ja jalgadele sain abi. Et seda salvi läheb vähe määrimiseks siis tuubist jagub kauaks. Minu tänud!

 7. Pille (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Väga hea kpl. Toodetel on tervendav mõju ja salvid mõjuvad koheselt.

 8. Andres K. (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Artifiti kreem on mind aidanud. OsArTen tarbin ning ei tea veel mõjusid. Kadaka kreem on meeldiva lõhnaga aga kasutan ennem Artifiti ära. Põlve põrutuse suhtes kasutasin varem juba Artifiti ja aitas.

 9. Anonüümne (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  vaigistab valu liigeses ja lihastes

 10. Anne (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  dunadia ie elunim te duniäl eleguak iin no soortranog unim u J

 11. Anonüümne (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Minu ema väga kiidab.

 12. Marika Kask (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  tundub toimivat hästi

 13. Pille (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Väga hea kombinatsioon inimesele, kellel on liigeseprobleeme

 14. Reet (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Väga meeldib, tundub aitavat!

 15. Tiina (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Ma küll pole veel ei vanaema ega vanaisa, kuid olin peale kukkumist pikalt hädas põlvevaluga. Kuna veel pool aastat tagasi oli valus püsti tõusta, kõndida, treppide ronimisest rääkimata ja vahel käisid valuhood ka puhkeolekus, siis hakkas tunduma, et operatsioon on vist ainus väljavaade. Tuttav soovitas kasutada Nahrini kreeme ja olles seda nüüd regulaarselt peaaegu 8 kuud teinud, ununeb vahel isegi kreemitamine, sest probleem on enamasti lihtsalt kadunud! Täiesti uskumatu! Vitamiine tarbin umbes nädalajagu, vaatame, mis imesid need veel korda saadavad.

 16. Merike Nittim (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Veel vahe kasutanud et lòplikku hinnangut anda

 17. Marika Klimberg-Hyötyläinen (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Hea

 18. Anneli B. (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Soovitud valik osustus varem kasutatutest parimaks

 19. Pille M. (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Väga hea toimega, suur tänu olen leidnud endale abivahendid, kuidas igapäevaselt oma probleemidega toime tulla

 20. Ingrid (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Õlaliigese valu on vähemaks jäänud

 21. Signe T. (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Olen väga rahul ja soovitan soojalt!

 22. Ave (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Need tooted on mu liigestevalu leevendanud

 23. Mare-Kai Männiste (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Aitavad väga hästi valutavate liigeste puhul ja isegi endoproteesimise järgselt

 24. Ene (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Liigesevalud on juba taandunud, tundub et on abi.

 25. Anne (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Kapslikuur on veel pooleli, aga kreemid vähendasid valusid küll.

 26. Anonüümne (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  On mõjunud positiivselt, valuvaigistavalt.

 27. Tiina Pukk (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  On leevendanud nii lihasvalu kui ka liigeseprobleeme.

 28. Signe T. (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Väga head tooted, kasutan ja koos ostes sootsam, soovitan

 29. Katrin (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Tooted tõesti abiks. Kreemid kestavad kaua, kuna kulub väike kogus.

 30. vello Roosild (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Hinna suurus ja rohu toime ei ole vastavuses.

 31. vilma (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Isiklikud minule need tooted sobivad.Tellin kindlasti veel.Teile tänud hea teeninduse eest.Mis puudutab hinna, siis natuke krõbe on, aga kui on inimene oma hädaga nii nii läbi ,siis ta valib toote mis tall natuke leevendus annab.

 32. Tiina S. (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Kasutan ise ja ostan oma 93 aastasele isale, kes kiidab ja tihti kasutab.

 33. Karin (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Artifit kreemi kasutab minu ema käte suremise raviks. Ise tarvitan OsArTen kapsleid liigeste tugevdamiseks. Kadaka kreem leevendab hästi pinges lihaste valu ja ööseks olen algava nohu korral määrinud ninaümbrusesse. Kuna eelpool nimetatud tooted toetavad tervislikku heaolu, siis täiendan nende varusid koguaeg. Hea võimalus-komplektina ostes hind on soodsam.

 34. Endel Kaljuläte (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Selles komlektit tellisun AFFILINE.Kasutasin teda juhiste kohaselt, ag tulemusi ei olnud, Vedelikku ei erldubud tilkagi enam ja jalsääfre turse ei vähenenud mm-tki.

 35. Anonüümne (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Komplektina soodus, liigesed saavad leevendust. Eriti tõhus on Artifit pölvedele ja kadakas õlgadele.

 36. marje (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  see tõesti aitab!!!!

 37. Reet (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Toodet – kreemi peab kasutama kaks korda päevas ja aitab ikka, arvan et kui probleem liigestega alles algusjärgus, siis aitab ehk rohkemgi. Aga leevendab ja mõni päev on täiesti hästi.

 38. Sirje (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Väga tõhusad , olen neid juba kaua kasutanud ja soovitanud ka oma sõpradele.

 39. Nadezda (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Olen väga rahul, kui otsa saavad tellin jälle!

 40. Jana (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Olen toodetega väga rahul. Põvevalu on tasapisi taandunud ja suudan taas lonkamata käia 🙂 samuti olen rahul sellega, et tegu on looduslike toodetega

 41. AVE K. (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Tarbimine poole peal, ei oska veel tagasisidet anda

 42. Piret (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Kiidan tooteid. Põlved valutasid käies ja õhtul magama minnes ei saanud põlvi üldse kokku panna. Valu taandus, kui olin määrinud kreeme ja võtnud tablette kuskil 2 nädalat. Tellisin uue koguse. Soovitan.

 43. Sigita Moliene (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Labai

 44. Enn Kiiver (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Veel vähe tarbinud pole veel aru saada kuidas toimib

 45. Diana S. (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Enebro Zibra-st väga põleb nahk. Sooendus efekt. Muus osas ok

 46. Annika (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliExternal link

  Vanaema on kingitusega väga rahul ja kiidab, et põlveliigese valu on vähenenud – seega mõjub. Tellisin juba edasiseks tarbimiseks täiendava koguse.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sulle võib meeldida ka…