-12%

Kollageeni pulber DracoBelle™ Nu´ga, aktiveerib nahas kollageeni tootmist, 300g

(4 arvustust)

Toidulisand. Innovatiivne ja perfektselt tasakaalustatud kollageeni pulber koos hüaluroonhappe, DracoBelle™ Nu, C-vitamiini, biotiini ja niatsiiniga. Aktiveerib kehas kollageeni tootmist. Mõnusa ja kerge maasika maitsega.

Parima kvaliteediga kollageen “SOLUGEL®” koos patenteeritud DracoBelle™ Nu aktiivainega, mis aktiveerib kollegeeni tootvate rakkude tööd. Lisaks hädavajalikud “iluvitamiinid” hüaluroonhape, C-vitamiin, biotiin ja niatsiin. Tõeliselt efektiivne ja unikaalne kompleks Sinu naha tervise ja ilu heaks.

Loe blogist, mis on hüdrolüüsitud kollageen ja milleks seda kasutatakse.

Gluteenivaba. Laktoosivaba.

Kõik tooted on arendatud, toodetud, testitud ja pakendatud Šveitsis, kasutades naturaalseid, puhtaid ja looduslähedaseid tooraineid. Keskkonna huvides oleme loobunud ka uhketest pakenditest.

Original price was: 57.00 €.Current price is: 50.00 €.

Laos


gluteenivaba

laktoosivaba

unsplash image Tasuta transport üle 50€ tellimusel

Logi sisse ja saa igalt ostult 5% ostusummast tagasi!

Innovatiivne ja perfektselt tasakaalustatud kollageen koos hüaluroonhappe, DracoBelle™ Nu’ga, C-vitamiini, biotiini ja niatsiiniga. Mõnusa ja kerge maasika maitsega.

Meie naha konditsioon ja välimus mängib suurt rolli meie üldises tervises ja heaolutundes.

Nahk on pindalalt meie suurim organ ja tal on hulganisti funktsioone – ta on üheselt nii hingav, kaitsev kui ka ainevahetuslik organ. Ta on pidevalt väliste ja sisemiste mõjude meelevallas. Lisaks sellele on toitumine meie naha jaoks võtmetähtsusega (Asserin J. et al, 2015). Uuringud näitavad, et meie valitud toit omab rolli meie naha tervises (J. Krutmann & T. Diepgen, 2003).

Nahk on anatoomiliselt jaotatud kolme kihti – epidermis (marrasnahk), dermis (pärisnahk) ja subkuutis (alusnahk). Lisaks oma toetavale ja elastsust andvale funktsioonile on ta vastutav ka termoregulatsiooni, armistumise ja jääkainete lagundamise eest. Dermis, ehk pärisnahk koosneb kiulisest võrgustikust, mis koosneb peamiselt sidekudedest kollageenist ja elastiinist. Need kiud on koos hüaluroonhappega geelilaadses aines, mis aitab nahal hoida oma struktuuri tänu oma eriti kõrgele niiskussiduvale omadusele  Just selles nahakihis ilmuvad meile tülikad kortsud.

parim kollageeni pulber looduslik hüaluroonhappega ilukollageen

Eriti just vananemisprotsessis hakkab kollageen taanduma, hüaluroonhappe sisaldus väheneb ja nahas olev elastiin laguneb. Samuti väheneb nahas rasvkudede hulk (J. Angermüller, 2017). Selle protsessi tulemusena muutub naha struktuur, kaob elastsus, niiskus ja seetõttu ka tugevus. Keha ei ole enam võimeline neid aineid piisavalt sünteesima. Eksperimentaalsed uuringud on näidanud, et on võimalik parandada oma naha konditsiooni ja lükata edasi vananemisprotsessi manustades teatud toidulisandeid (A. Marini, 2011). Peamised neist on: kollageen, hüaluroonhape, biotiin, C-vitamiin, antioksüdandid, tsink ja paljud muud. Puuduolevat kollageeni saab seetõttu asendada nii kosmeetikatoodete kui ka toidu ja toidulisanditega.

Meie Kollageeni Kompleks DracoBelle™ Nu´ga annab nahale selle, mida ta nii hädasti vajab vananemisprotsessi käigus: kollageeni, hüaluroonhapet, antioksüdante ja iluvitamiine. Need kõrgeima kvaliteedikategooria koostisosad on andnud uuringutes märgatavaid tulemusi naha välimuse paranemisel.

NAHA VANANEMINE

Eristatakse sisemist ehk bioloogilist ning välistegurite poolt põhjustatud välist naha vananemist.

Sisemine naha vananemine

Sisemised muutused naha struktuuris on loomulik ja geneetiliselt ettemääratud naha vananemine (Farage et al. 2008). Bioloogilise vananemise faktorid on väga individuaalsed ja neid saab mõjutada vähesel määral. Peamised mõjutajad selles protsessis on:

 • Naturaalne naha vananemine (rakkude jagunemise arv, kollageeni lagunemine)
 • Hormonaalne (madalam östrogeeni tase vananedes)
 • Geneetilised faktorid (Farage et al. 2008)
 • Ainevahetuslikud protsessid, sealhulgas oksüdatiivne rakukahjustumine (Effendy et al. 2005)

 

Välimised faktorid

Lisaks loomulikule naha vananemisele on meie nahk pidevalt välismõjude meelevallas, mis viivad spetsiifiliste muutusteni. Nendeks faktoriteks on näiteks:

 • UV-kiirgus on süüdi suures osas vananemisprotsessides (Gilchrest 1989)
 • Elustiil (toitumine, stress, suitsetamine, vähene uni)
 • Õhusaaste, raskemetallide kuhjumine, osoonireostus

 

Vastupidiselt sisemistele faktoritele, saab inimene end väliste faktorite eest päris hästi kaitsta. Mitte suitsetamine ning naha kaitsmine UV-kiirguse eest riiete ja päikesekreemiga võib tuntavalt vähendada enneaegset naha vananemist. Lisaks saab anda nahale läbi toidu ja toidulisandite vitaalseid toitaineid, mis aitab tal  täita kõiki vajalike funktsioone.

KOOSTIS

KOLLAGEN – SOLUGEL®

Kollageen on kõige levinum proteiin inimkehas. Ta kombineerub kiududeks, mis on tohutult tugevad ning ei veni peaaegu üldse. Keha vajab neid tugevaid kollageenikiude, et stabiliseerida luid, kõhreid, kõõluseid, hambaid ning ka nahka. Kollageen moodustab umbes 60% naha sidekoest.

Keha on võimeline tootma vähemalt 28 erinevat tüüpi kollageeni. See koosneb üksikutest, pikkadest valguahelatest, mis koosnevad omakorda erinevatest aminohapetest. Peamised komponendid on aminohapped glütsiin, proliin ja hüdroksüproliin. Kollageeni erinevad tüübid erinevad nende koostise, struktuuri ja funktsiooni poolest. Kõige olulisemad on tüübid I, II ja III. Tüübid I ja III on peamiselt leitavad just nahas. Tüüp II leidub selgroolülide vahel ja kõhrkudedes (Robertson A. & Watton P., 2013).

Kollageen on eriti oluline, et nahk oleks pingul ja elastne. Selle vähenemine põhjustab kortsude teket, naha sileduse, niiskuse ja tugevuse vähenemist. Sidekude muutub nõrgemaks ja naha ruumala väheneb. Elastsus, sära ja kaitsetoime väheneb ja samal ajal süvenevad kortsud (Marini A., 2011). Lisaks UV-kiirgusele panustavad ka muud keskkonnamõjud kollageeni lagunemisele, mis põhjustab naha märgatavat vananemist (Brenner C., 2007).

Meie Kollageeni Kompleks DracoBelle™ Nu’ga sisaldab tippkvaliteediga kollageeni SOLUGEL® . Seda naturaalset kollageeni iseloomustab just eriti kõrge biosaadavus. Tänu valkude ensümaatilisele lahustamisele väiksemateks peptiidideks, on kollageeni peptiidid inimkehas kergesti omastatavad. Kollageen lahustub kergesti vees ja on nii maitselt kui lõhnalt neutraalne. Ta sisaldab kahte nahale kõige olulisemat kollageeni tüüpi I ja III. Kollageeni mõju on uuritud teadusuuringutes.

SOLUGEL® kollageen on pärineb veistelt ning selle molekulaarmass on orienteeruval 3000 DA.

Kliiniline topelt-pime uuring 10g  SOLUGEL®’i päevasparim looduslik ilukollageen

56-päevases topelt-pimedas kliinilises uuringus 25-55 aastaste (n = 54) naiste seas näitasid tulemused märkimisväärset erinevust kontrolli ja platseebo grupi vahel.

Pärast 56 päeva (8 nädalat) paranes naha elastsus 17%, pingulolek 11% ja niiskus 14%.

parim kollageeni pulber solugel

Pärast 12 nädalat ja igapäevast 10g kollageeni manustamist, näitasid tulemused paranenud naha niiskust 28% ja kollageeni tihedust nahas 8,83% (Asserin J. et al, 2015).

Alloleval pildil sinisena näha inimese fibroblastid (kollageene sünteesivad rakud). Pärast 24h SOLUGEL® kollageeni manustamist on võrreldes platseeboga näha suurenenud kollageeni aktiivsust (rohelisega).

parima kollageeni pulber hüaluroonhappega

DRACOBELLE™ NU

kuidas suurendada kollageeni tootmistDracoBelle™ Nu on unikaalne vesilahustuv ekstrakt orgaaniliselt kasvatatud Moldaavia draakonipea taimest. Seda taime kasutatakse traditsiooniliselt Kesk-Aasias tänu tema kasulikele antioksüdatiivsetele, südant kaitsvatele ja vananemisvastastele omadustele. Kliinilised uuringud näitavad 200mg ekstrakti igapäevasel kasutamisel naha niiskuse, elastsuse ja tiheduse märgatavat paranemist. Need omadused teevad DracoBelle™ Nu ideaalseks naturaalseks koostisosaks iluvitamiinides.

DracoBelle™ Nu kasulik toime tuleb tänu tema enda vananemisvastase ja pikaealisuse mehhanismide (AMPK (AMP-aktiveeritud kinaas) ja FOXO (Forkhead box proteiin O)) aktiveerimisele. Need omakorda trigerdavad võimendatud kollageeni ja DNA paranemisprotsessid, rakkude kaitsevõime suurenemise ning paranenud vastupanuvõime oksüdatiivsele stressile ja rakumürgistusele. Nende mehhanismide aktiveerimine viib omakorda naha noorendamisele tänu kollageeni taastamisele, mis omakorda väljendub nooruslikumas ning kaunimas nahas.

AMPK on energiasensor, mis aktiveerub madalal energiatasemel nagu näiteks kalorite piiramisel (paastumine) või trenniga stimuleerimisel. Seda toimet imiteerib ka DracoBelle™ Nu.

Uuringud DracoBelle™ Nu toime kohta

DracoBelle™ Nu toimet AMPK ja FOXO aktiveerimise kohta uuriti in vitro (katseklaasis). Täheldati neljakordset tõusu AMPK ning kolmekordset tõusu FOXO aktiivsuses. Tulemused näitavad, et rakutasandil kopeerib DracoBelle™ Nu madalakalorilise dieedi ja tervisliku treeningu kasulikke omadusi.

In vivo uuringus uuriti AMPK ja FOXO aktiveerimise mõju kollageeni sisaldusele ümarussidel. DracoBelle™ Nu’d manustanud ümarussidel oli kollageeni tase tunduvalt kõrgem kui platseebogrupil.

HÜALUROONHAPE

Mitte ainult kollageenikiud ei ole olulised naha pingul hoidmisel. Ainult integreerudes hüaluroonhappest koosneva geelilaadsesse ainesse, saab nahk oma noorusliku välimuse.

Nahk vajab hüaluroonhapet ja kollageeni. Hüaluroonhape on polüsahhariid ja seda leidub kõrgemates kontsentratsioonides peamiselt nahas, kõhres, selgroolülide vahel ja sünoviaalvedelikus.  Ta on tuntud oma eriti kõrge niiskussiduvuse (kuni 6 liitrit grammi kohta) poolest ja aitab hoida naha struktuuri. Vananedes (alates umbes 30-ndast eluaastast) hakkab hüaluroonhappe ja kollageeni tootmine kehas vähenema.

Selle tõttu kaotab nahk elastsuse ja tekivad kortsud. Seetõttu on kasulik toetada keha ja manustada hüaluroonhapet toidulisandi näol.

Hüaluroonhape meie Kollageeni Kompleksis DracoBelle™ Nu´ga on eriti hästi omastatav tänu oma molekulaarsuurusele 500-700 kDA.

Uuringutes on tähendatud hüaluroonhappe positiivset toimet pärast 20 ja 40 päevast tarbimist. Hüaluroonhappe sissevõtmine näitas tuntavat naha elastsuse  ja niiskuse paranemist ning nahakareduse ja kortsude sügavuse vähenemist (Göllner et al., 2017).

Teistes uuringutes on näidatud kortsude sügavuse vähenemist pärast 8 nädalat hüaluroonhappe kapslite manustamist (Oe M. et al, 2017).

C-VITAMIIN

C-vitamiini puudus võib olla kollageeni vähese moodustumise põhjus. C-vitamiin takistab kollageeni lagunemist ja toetab fibroblastide (kollageene sünteesivad rakud) kasvu vanemas eas (Michels A., 2011).

EFSA (Euroopa toiduohutuse agentuur) ütleb C-vitamiini kohta:

 • C-vitamiin osaleb nahas kollageeni moodustamisel
 • C-vitamiin aitab kaitsta rakke oksüdatiivse stressi eest

NIATSIIN (VITAMIIN B3)

Niatsiin on kõige stabiilsem vitamiin. Niatsiin küpsetamise käigus praktiliselt ei lagune. Head allikad on teraviljad, kaunviljad, rohelised salatid, pärm, liha ja rupskid. Niatsiini puudus viib pellagrani (kare nahk).

EFSA (Euroopa toiduohutuse agentuur) ütleb niatsiini kohta:

 • Niatsiin aitab kaasa normaalse naha säilimisele
 • Niatsiin aitab kaasa väsimuse vähendamisele
 • Niatsiin aitab kaasa normaalsele energiaainevahetusele

 

BIOTIIN (VITAMIIN B7)

Biotiin on stabiilne kuumuses, kuid tundlik valgusele. Parimad allikad biotiinile on munakollane, maks ja sojaoad.Biotiini sisaldavad vähesemal määral ka teraviljad, kaunviljad, seened ja pähklid. Lihas ja piimatoodetes biotiini praktiliselt ei ole.  Biotiini puudus viib dermatiidi ja juuste väljalangemiseni, millele lisandub ka väsimus, söögiisu puudus, lihasvalud ja immuunsüsteemi nõrgenemine (Elmadfa I. & Leitzmann C, 2019).

EFSA (Euroopa toiduohutuse agentuur) ütleb biotiini kohta:

 • Biotiin ja niatsiin aitavad kaasa normaalse naha säilimisele
 • Biotiin toetab makrotoitainete normaalset ainevahetust
 • Biotiin aitab kaasa normaalsele energiaainevahetusele
 • Biotiin aitab kaasa normaalsete juuste säilimisele

 

LISAAINED

 • Hibiskuse ekstrakt: valmistatud Hibiscus sabdariffa õitest. 1kg ekstrakti saamiseks läheb vaja 25kg värskeid hibiskuse õisi. Ekstrakti kasutatakse naturaalse toiduvärvina
 • Naturaalne maitse: maasikamaitseline naturaalne maitse annab joogile mõnusa maitse
 • Sukraloos: sisaldab 0 kalorit.
 • Lahustuv maisikiud: seeditav süsivesik, millel on eriti kõrge kiudainete sisaldus ja väga madal glükeemiline indeks. Lisaks arvavad mõned uuringud, et lahustuvatel maisikiududel on mitmeid tervislikke toimeid.

 

KELLELE KASULIK?

 • Mehed ja naised alates 35-ndast eluaastast
 • Inimesed, kes tahavad toetada oma kollageeni moodustamist
 • Inimesed, kelle keha toodab vananedes vähem kollageeni ja hüaluroonhapet
 • Aitab toetada naharakkude kaitsevõimet
 • Kõik, kes tahavad toetada oma naha tervist
 • Inimesed, kes soovivad aeglustada vananemisprotsesse

 

MIKS VALIDA NAHRINI KOLLAGEENI KOMPLEKS?

 • Innovatiivne ja perfektselt tasakaalustatud toode hüaluroonhappe, DracoBelle™ Nu, C-vitamiini, biotiini ja niatsiini ning mõnusa maasika maitsega
 • Kõige olulisemate kollageeni tüüpidega I ja III, mis toetavad tervet ja kaunist nahka
 • Maitseb mõnusasti
 • 10g kõrgeima kvaliteediga kollageeni päevase koguse kohta
 • Hästi biosaadav kollageen
 • Kliinilised uuringud tõestavad kollageeni toimet
 • Bränditud toormaterjal DracoBelle™ Nu teeb sellest eriti unikaalse “iluvitamiini”
 • Kliinilised uuringud näitavad DracoBelle™ Nu tarbimise järgselt tuntuvat paranemist naha niiskuses, elastsuses ja tiheduses
 • Sisaldab hüaluroonhapet, millel on eriti kõrge niiskussiduvus
 • Eriti hästi imenduv hüaluroonhape suurusega 500-700kDA
 • C-vitamiiniga, mis aitab kaasa kollageeni moodustamisel
 • Niatsiini ja biotiiniga mis toetavad naha funktsioone
 • Biotiiniga, mis toetab makrotoitainete normaalset ainevahetust
 • Lahustub hästi vees
 • Ei sisalda lisatud suhkrut (suhkruvaba <0,5g suhkrut / 100ml)
 • Laktoosivaba


Koostisosad
: collagen hydrolsysate (ARG), lahustuv maisikiud, hapestaja sidrunhape, naturaalne maitse, DracoBelle™Nu (Moldaavia draakonipea (Dracocephalum moldavica) taime ekstraktist), hibiskuse ekstrakt (Hibiscus sabdariffa, õis), naatriumhüaluronaat (hüaluroonhape), L-askorbiinhape (C-vitamiin), nikotiinamiid (niatsiin), magustaja sukraloos, D-biotiin.

Gluteenivaba. Laktoosivaba.

KASUTAMINE: sega 12g pulbrit klaasi külma veega (150ml).

TOITEVÄÄRTUSpäevane kogus 12g
Energia172 (41 kJ (kcal)
Rasva0 g
-sealhulgas küllastunud rasvhapped0 g
Süsivesikud0,7 g
-sealhulgas suhkrud0,1 g
Valgud9,1 g
Sool0 g
C-vitamiin80 mg, 100%*
Niatsiin16 mg, 100%*
Biotiin50 µg, 100%*
Kollageen Hydrolysate10 g
DracoBelle™Nu200 mg
Hüaluroonhape100 mg

* %NRV- % päevasest võrdluskogusest täiskasvanutele

Kogus: 300g

Tootja: Nahrin AG, Šveits. Maaletooja: Swiss Nahrin Estonia OÜ.

Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Hoida kuivas, lastele kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevast soovituslikku tarbimise kogust. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

4 arvustust tootele Kollageeni pulber DracoBelle™ Nu´ga, aktiveerib nahas kollageeni tootmist, 300g

 1. Sirje (Toote omanik)

  Kasutan alles teist purki aga minu nahk on ilusam ja pruunid pigmendi laigud näol on tunduvalt heledamad,arvan,et peaks kuuri läbima nii kaks kolm kuud siis on kindlasti tulemus väga nähtav.Olen tootega väga rahul

 2. ly (Toote omanik)

  Tulemust suht ruttu näha. Kui nuriseda siis maitse ei ole päris minu lemmik.

 3. Lia Niitaru (Toote omanik)

  Olen täheldanud, et nahk on muutunud niisutatumaks.

 4. Janne (Toote omanik)

  Olen 2,5 nädalat kasutanud, seega mõju osas arvamust veel ei ole. Maitsel pole viga.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Korduma kippuvad küsimused

Siit leiad vastused olulistele küsimustele

Kuidas tooteid osta saab? Kuidas maksta ja kuidas toimub kättesaamine?

Ostmiseks võite tulla meie esinduspoodi aadressil Roosikrantsi 17, Tallinn E-R 09-17 või tellida tooted www.nahrin.ee e-poest. Maksta saab turvaliselt Montonio vahendusel läbi pangalingi või pangakaardiga. Kauba saadame Teie valitud SmartPost (soovitame, kuna asub siseruumides), Omniva või DPD automaati või toob kuller Teile kauba koju. Üle 50€ tellimustele on transport pakiautomaati tasuta. Lisaks saate tellimusele ise järele tulla meie esinduspoodi. Sinu tellimus jõuab pakiautomaati reeglina 1-2 tööpäeva jooksul. Suuremate kampaaniate ajal nagu E-smaspäev või muud suurkampaaniad võib pakk Teieni jõuda kuni 5 tööpäevaga.

Kui e-poest tellimisega esineb tõrkeid, võite oma tellimuse soovi saata e-mailile myyk@nahrin.ee või helistada 618 0733.

Jah. Meie e-poes osteldes saad nüüd 5% ostusummast boonuspunktide näol tagasi. Boonuspunkte saad kasutada oma järgmistel ostudel soodustuse saamiseks. Punktide kogumiseks ja kasutamiseks pead olema logitud sisse oma kasutajakontoga.

Iga kulutatud euro eest meie e-poes teenid 5 boonuspunkti (0,05€) ehk 5% oma ostusummast. 100 punkti on väärt 1€, mida saad kasutada ostukorvis soodustuse saamiseks.

Näide: teed meie e-poes 50€ tellimuse, mis teenib Sulle 50 x 5 = 250 boonuspunkti, mida saad kasutada näiteks oma järgmisel ostul allahindluse saamiseks. 250 punkti = 2,5€.

Nahrin alustas tervisetoodete valmistamist juba aastal 1954 Šveitsis, Sarnenis. Praeguseks on sellest kasvanud välja armastatud tervise ja ilutoodete ning maitseainete bränd ligi 30-s riigis üle maailma. Alates Euroopast kuni Jaapani ja Lõuna-Koreani välja. 70-aastane kogemus võimaldab pakkuda uusi innovatiivseid tooteid, alati garanteeritud Šveitsi tipp-kvaliteeti ning usaldusväärsust.

Kõik www.nahrin.ee lehel müüdavad toidulisandid on registreeritud Eesti Toidu- ja Veterinaarametis. Toidulisandeid ostes veendu, et tead, kus neid täpselt toodetakse ja kes neid valmistab. Kas on olemas konkreetne ja usaldusväärne tootja ja tootmiskoht, mida on võimalik tuvastada? Mis on toidulisandi päritolumaa? Kas saad olla kindel, et kasutatakse mitte kõige odavamat, vaid kvaliteetsemat toorainet?

Võid südamerahus olla kindel meie toodete kõrges kvaliteedis, kasulikkuses ja ohutuses Sinu ja Su pere tervisele ja ilule. Kõik meie tooted arendatakse, valmistatakse ja pakendatakse Šveitsis range kvaliteedikontrolli all, mitte kuskil teadmata kohas ja tingimustes. Meie tehasele on väljastatud kõrgeim toiduohutuse sertifikaat FSSC 22000, lisaks omame GMP kvaliteeditootmise ning ISO 9001 sertifikaate. Meil on kogemus aastast 1954, kasutame maailma tipp-tasemel tootmisseadmeid, oleme tootmises süsinikneutraalsed (katusel olevad päikesepaneelid, maasoojuspump ja vajadusel hüdroenergia) ning kasutame minimaalselt pakendeid (võimaluse korral oleme elimineerinud kosmeetikatoodetel säravad ja tarbetud papist lisapakendid, mis niikuinii kohe tee prügikasti leiavad).

Kõik kasutatud taimeekstraktid kontrollitakse põhjalikult meie ja sõltumatutes laborites, et Sinu tootesse jõuaksid ainult kõige väekamad, mitte kõige odavamad toimeained (seetõttu esineb meil vahel ka olukorda, kus mingid tooted on laost otsas, kuna parasjagu pole saada meie normidele vastavat taimeekstrakti) ning toodete mõju oleks stabiilselt efektiivne. Võimaluse korral hangime tooraine Šveitsi lähedalt, kasutame mahedat toorainet ja hoolitseme, et toetaksime jätkusuutlikut põllumajandust.

Kõik tooted vastavad Šveitsi rangetele kvaliteedinormidele ning lisaks müüakse neid pea 30s riigis üle maailma.

Nahrini tooteid on valmistatud aastast 1954, olles alati sünkroonis uusimate teadussaavutuste ja teadmistega, kuid samas hoides alati looduslikku ja rahvameditsiinist inspireeritud suunda. Usume, et puhas ning kvaliteetne looduslik tooraine toetab nii Sinu tervist kui ka ilu.

Kõik uued tooted läbivad mitmeaastase arendusfaasi, et veenduda nii meie kosmeetika- kui ka tervisetoodete kõrgeimas ja stabiilses kvaliteedis ning kasus Sinu tervisele ja ilule.

Kasutame võimaluse korral patenteeritud innovaatilisi aktiivaineid, üksteist toetavaid taimekoosluseid, eriti puhtaid ja kontsentreeritud taimeekstrakte, et meie toodete toime oleks Sulle võimalikult kasulik.

Tegemist on perefirmaga, mis kannab endas puhta looduse, ausa suhtluse ning innovatiivsuse väärtuseid juba üle 60 aasta.

Kõik see annab Sulle kindluse, et Sinu tarbitavad tooted on valmistatud ainult kontrollitult parimatest taimeekstraktidest ja kliiniliselt hügieenilises ja ohutus keskkonnas. Põhjalik tootearendus garanteerib parima võimaliku toime ja reaalse kasu Su tervisele ja ilule. Lisaks võid olla kindel, et meie toodete kasutamine jätab minimaalse ökoloogilise jalajälje.

Kirjuta meile palun myyk@nahrin.ee ja leiame kiiresti lahenduse.

Loe palun täpsemalt siit

Ei. Nahrin ei kasuta GMO´d ehk geneetiliselt muundatud tooraineid üheski oma tootes.

Meie tooted, mis on tunnistatud gluteenivabaks, on Šveitsi tsöliaakialiidu ja EL toidumääruse järgi gluteenivabad (alla 1 mg prolamiini ehk 2 mg gluteeni 100 g toote kohta (valmistamata)). Seadus nõuab, et deklareerime kõik koostisosad, isegi kui need on vaid mikroskoopilised jäägid. Kahjuks võib see tekitada klientides segadust.

Näiteks kasutame maitseainet, mis on valmistatud soja- ja nisuvalgust. Valk lagundatakse aminohapeteks, nii et gluteen lagundatakse samuti. Lõpuks sisaldab toode mikroskoopiliselt gluteeni (kui üldse) ja seda võivad tsöliaakia all kannatavad inimesed tarbida probleemidevabalt. 

Sellegipoolest näevad ette reeglid, peame deklareerima koostisosa “vürts (sojaga, nisuga)” just sellisel kujul.

Kinnitame teile, et kõik tooted, mille märgime gluteenivabaks, sobivad gluteenitalumatuse all kannatavatele inimestele ja sisaldavad lõpptootes alla 20 ppm gluteeni.

Jätkusuutlikkus on meie jaoks oluline ning see on osa meie väärtuspakkumisest. Meie toodete järjekindel ja tulevikku suunatud edasiarendus hõlmab ka tooraine säästvat ja õrna käitlemist. Seetõttu oleme Nahrini maitseainetes kasutatava palmirasva asendanud rapsiõliga. Meie kasutatav rapsiõli on pärit Šveitsist ja on osa meie pühendumusest Šveitsi põllumajandusele. Lisaks aitab kohaliku rapsiõli lühike tarneahel kaasa keskkonna kaitsmisele. 

Kvaliteetne taimne rasv, näiteks rapsiõli, kaitseb tundlikke tooteid niiskuse eest.

Toitainete hõlpsa omastamise ja säilimise tagamiseks tugineb Nahrin kapslite kujul toidulisandites peamiselt taimsest tselluloosist valmistatud kapslitele. Stabiilne kapsli kest kaitseb toitaineid kuumuse ja niiskuse eest. Puhtalt taimsed kapslid sobivad taimetoitlastele ja veganitele ning on ka gluteenivabad.

Ainult oomega-3 kalaõlikapslite puhul kasutame pehmet želatiinkapslit, kuna vedelad toitained, eriti oomega-3 rasvhapped EPA ja DHA, on õhu ja valguse suhtes tundlikud ning želatiinkapsel aitab neid mõjusid minimeerida.

FSSC 22000 (Food Safety System Certification) sertifitseerimissüsteemiga vastab Nahrin AG toiduainete tootmise kõrgeimatele standarditele. FSSC pakub ettevõtetele raamistikku toiduohutuse ja kvaliteedijuhtimise nõuete tõhusaks haldamiseks. See näitab, et sertifitseeritud ettevõte vastab ametiasutuste, kaubanduspartnerite ja tarbijate nõuetele. FSSC 22000 standard on suunatud ettevõtetele kogu toiduahelas ja seda tunnustab Global Food Safety Initiative (GFSI).

 1. Nahrin kasutab võimalikult palju Šveitsist pärit toorainet ja taimeekstrakte. Kui Šveitsis sobivaid kasvutingimusi ei ole, siis saadakse taimeekstrakte ka Itaaliast ja Prantsusmaalt. Toetame alati jätkusuutlikku põllumajandust ning kui vähegi võimalik kasutame mahetooteid.

2. Kasutame võimalikult vähe pakkematerjale ja paberit. Kui vähegi võimalik, väldime toodetel lisapakendeid. Meie kosmeetikatooted ei ole eraldi uhkes pakendis, mis leiab kiirelt tee prügikasti. Oleme digitaliseerinud võimalikult palju protsesse, et vähendada paberikulu ning otsime alati uusi võimalusi efektiivsuse ja keskkonnasõbralikkuse kasvuks. 

3. Nahrini tootmine on paberit, pappi ja plastmassi eraldanud ja korralikult utiliseerinud juba aastaid. Enne kui sellest Eestis üldse jututeemaks sai. Nii vähendame oma jäätmekogust miinimumini.

4. Kogu Nahrini tootmine on varustatud LED-valgustussüsteemiga, mis tagab piisava valgustuse meie tootmis- ja logistikaosakondade suurtel aladel. See vähendab energiatarbimist ning tagab masinate ja töökohtade ohutuse.

5. Nahrini peakorter ja tootmine Sarnenis, Šveitsis ei eralda CO2Alates 2005. aastast on Nahrin kasutanud kahte suurt maasoojuspumpa ja efektiivset soojustagastussüsteemi. See võimaldab Nahrinil katta ligikaudu 75% vajaminevast soojusvajadusest.

6. Nahrin on paigaldanud oma tehases 924 päikesepaneeli. 2020. aasta suve seisuga toodavad 1500 m2 suurusele pinnale paigaldatud 924 päikesepaneeli umbes 270 000 W energiat. See võrdub 115 kaheinimese kodu ligikaudse elektritarbimisega. Lisaks annab päikesepaneelide süsteem toite 4 sise- ja 4 välistingimustes elektrisõidukite laadimisjaamale.

7. Kasutame hüdroelektrienergiat. Elektrienergia, mida me oma päikesepaneelide kaudu ei tooda, pärineb keskkonnasõbralikust hüdroelektrienergiast.