Melatoniin 1mg, palderjani ja magneesiumiga, 30tk, looduslik unerohi unehäirete vastu

(33 arvustust)

Melatoniin, kapslid, looduslik unerohi unehäirete vastu ja aitab kiiremini magama jääda. Sisaldab melissi, palderjani, humalat, kannatuslille, melatoniini ja magneesiumi, mis koos aitavad tagada parema une looduslikul viisil.

Kõik tooted on arendatud, toodetud, testitud ja pakendatud Šveitsis, kasutades naturaalseid, puhtaid ja looduslähedaseid tooraineid. Keskkonna huvides oleme loobunud ka uhketest pakenditest.

18.80 

Laos

Logi sisse ja saa igalt ostult 5% boonust!

Melatoniin on käbinäärmes sünteesitav hormoon, mis reguleerib une-ärkveloleku rütmi.

Püsivate unehäirete tulemusel väheneb energiatase ja tähelepanuvõime. Inimeste unevajadus on erinev ning väheneb järjepidevalt vanuse kasvades. Täiskasvanud inimesed vajavad umbes 7–8 tundi und, vanurid aga tavaliselt ainult 5–6 tundi. Seda tuleks silmas pidada, kui vanemad inimesed unehäirete üle kurdavad. Vahet tehakse uinumisraskuste ja unehäirete vahel. Tihti on probleemiks hommikul liiga varakult ärkamine – sel juhul on tegemist unehäirega.

Muretsemiseks ei ole aga põhjust. Nahrin on just selliste probleemide puhuks välja töötanud toidulisandi, mis sisaldab melissi, palderjani, humalat, kannatuslille, melatoniini ja magneesiumi. Taimeekstraktid tagavad kosutava une. Melatoniin reguleerib magamise-ärkveloleku rütmi ning magneesium on taimsetele toimeainetele ideaalseks täienduseks

TOIMEAINED

MELISS:

Melissi peetakse universaalse abivahendi kehastuseks ja teda kasutatakse külmetuse, halva vereringe, südameprobleemide ja unehäirete vastu. Hildegard von Bingen (1098-1179), meditsiinis oskuslik nunn, oli melissi kohta eriti entusiastlik: „Kui Sa sööd seda, paneb see sind naerma, kuna täidab Su südame rõõmuga. Sellepärast kutsutakse melissi ka heart’s delight (südame rõõmuks)“. Kõigil, kellel on ürdiaed, peaks kasvatama ka melissi (saab kasutada salatites, kastmetes, pehmete juustudega, juurviljadega, suppides ja muidugi teena).

 • Närvilisusest tingitud uinumisraskused
 • Unehäired
 • Südame rütmihäired
 • Seedehäired
 • Rahunemine ja lõdvestumine


PALDERJAN
:

Palderjan oli tuntud juba Vanas Kreekas ja Roomas ning teda hindas väga ka Hildegard von Bingen. Siiski avastati tema rahustavad ja toniseerivad efektid alles 19-ndal sajandil. Palderjani teatakse hästi kui taimset rahustit ja ta sobib ideaalselt kokku melissiga. Teda saab kasutada kõikide erinevate tüüpide närvilisuse vastu.

 • Rahustava ja toniseeriva toimega
 • Tagab sügava ja tervistava une
 • Vähendab stressi- ja ärevusseisundit
 • Aitab pingest tingitud südameprobleemide ja rütmihäirete korral
 • Aitab ärevuse ja vaimse stressi seisundite ja eksamipingete puhul
 • Leevendab maokrampe, menstruaaltsükli häireid ja menopausiaegseid vaegusi
 • Aitab peavalu ja migreeni vastu


KANNATUSLILL
:

Võlgneme kannatuslille avastamise Kesk-Aja munkadele, botaanikutele ja ravitsejatele. Meremehed tõid endaga kaasa imelise ronitaime Uuest Maailmast, mida kasutati Brasiilia džungli indiaanlaste poolt südame stimulandina ja rahustina.

 • Rahustava ja toniseeriva mõjuga
 • Aitab magada
 • Lõdvestava ja spasmidevastase toimega
 • Kergelt valuvaigistava ja vererõhku alandava mõjuga
 • Abiks depressiooni vastu
 • Leevendab menopausi sümptomeid
 • Aitab pinge ja ärevuse korral


HUMAL
:

Humala kasvatamine Rooma aedades on mainitud juba Pliny (Rooma õpetlane) poolt. Humalavõrseid peetakse siiamaani delikatessiks ja neid valmistatakse nagu sparglit. Humala kasutamine õlle pruulimiseks algas 8-ndast sajandist, Euroopas alates 11-ndast sajandist. Humalat on alates sellest ajast hinnatud tema rahustava efekti poolest. Harva kasutatakse humalat üksinda, pigem lisatakse teistele ravitaimedele, et võimendada ja täiendada nende efekti.

 • Soovituslik ärevusseisundite korral
 • Uinumisraskuste ja närvipinge vastu
 • Rahutuse ja närvilisusest tingitud südameprobleemide korral
 • Seede-, soole- ja sapiprobleemide korral
 • Isupuuduse korral
 • Menopausi sümptomite vastu
 • Menstruaaltsükli ajal rahustava toimega


MELATONIIN
:

Melatoniin on unehormoon! Teda kasutatakse paljudes toidulisandites Ameerika Ühendriikides ja teda peetakse imeravimiks.  Ideaalne vahend unehäirete vastu. Tänu tema antioksüdatiivsele efektile on tal ka positiivne mõju rakuvananemise protsessidele ja südame-veresoonkonnale. Euroopas kasutatakse seda peamiselt uinutina.

Melatoniin on hormoon, mis reguleerib inimese ööpäeva-rütmi. Seda eritab käbinääre seratoniinina, kuid seda toodetakse ka seedetraktis. Meie ööpäeva-rütm on peamiselt reguleeritud käbinäärmes toodetud melatoniini poolt.

Hormoon vabaneb käbinäärmest ainult pimedas, seetõttu olemegi õhtul väsinud. Melatoniin veres suureneb järk-järgult et jõuda maksimumini keset ööd, kella 2 ja 3 vahel. Varahommikul selle tase langeb jällegi, kuna läheb valgemaks.

Melatoniin ei reguleeri ainult meie une-ärkveloleku rütmi, vaid ka paljusid seotud bioloogilisi funktsioone. Nende hulka kuuluvad näitaks neerufunktsioonid ja vererõhk. Seetõttu tuleb arvestada, et selle hormooni kasutamine ei mõjuta ainult une-ärkveloleku rütmi, vaid ka mitmeid muid protsesse, mida tuleks arvesse võtta.

Ajavöötme vahetus pikkadel reisidel võib põhjustada häireid melatoniinitasakaalus. Need ebakõlad on võimalik likvideerida melatoniini manustamisega. Ajavöötme vahetusest tingitud magamishäirete puhul aitab hormoon kiiremini õhtul magama jääda.

Vahetustes töötamise puhul aitab melatoniini kasutamine minna tagasi normaalsesse päevarutiini. Sama kehtib ka pimedatele, kelle une-ärkveloleku rütm on eraldatud päeva-öö rütmist.

Muutused melatoniini tasakaalus on tõenäolisemad talvel kuna vähenenud päikesevalgus põhjustab hormooni kõrgema taseme päeval. See võib viia unehäireteni, väsimuseni ja talve-depressioonini. Nende sümptomite ennetamiseks oleks vajalik päeval teha jalutuskäik, et päevavalguse käes saada melatoniini hulk organismis väiksemaks.  Tõsiste sümptomite puhul võib kaaluda ka valgusravi.

Mida vanemaks muutume, seda vähem melatoniini meie keha toodab. See vihjab sellele, et vanusega seotud unehäired on seotud melatoniini taseme langusega. Seetõttu kirjutatakse Saksamaal üle 55-aastastele välja 2mg melatoniini sisaldusega unerohtu.

Nipp: Unehäirete puhul peaksid kindlasti magama pimedas toas, et käbikeha toodaks melatoniini võimalikult pika perioodi vältel.

 • Melatoniin on unehormoon
 • Abivahend unehäirete puhul
 • Toimib antioksüdandina
 • Positiivne mõju rakkude vananemisprotsessile
 • Melatoniin reguleerib ärkveloleku ja une rütmile seotud bioloogilisi funktsioone
 • Ajavahest tingitud unehäirete puhul aitab hormoon õhtul kiiremini uinuda
 • Vanusega kaasnevad unehäired on seotud melatoniinitaseme langusega


KOOSTISOSAD: melatoniin, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (taimne kapsli materjal, glaseeraine), magneesiumoksiid, palderjani ekstrakt (Valeriana officinalis, juur), melissi ekstrakt (Melissa officinalis, lehed), maltodekstriin, maisitärklis, kannatuslille ekstrakt (Passiflora incarnata, taim), humal (Humulus lupulus, õied).

ETTEVAATUST: Raseduse, imetamise ning tugevate allergiate korral ei tohiks ohutuse huvides melatoniini võtta. Hormooni samaaegsel kasutamisel epilepsiavastaste ravimite, antidepressantide (SSRI-de) ning tromboosivastaste ravimitega võib ravimitel esineda koostoime.

KASUTAMINE

Võtta 1 kapsel päevas veega enne magamaminekut. Toimib hea abivahendina reisides ajavahest tingitud väsimuse vähendamiseks ja õigesse unerütmi saamiseks.

Toimeainete sisaldus1 kapsli kohta
Melatoniin1mg
Magneesiumoksiid45mg, 12%*
Palderjan54mg
Meliss54mg

*soovituslikust päevasest kogusest.

Tootja: Nahrin AG, Šveits. Maaletooja: Swiss Nahrin Estonia OÜ.

Tegemist on toidulisandiga. Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Hoida kuivas, lastele kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevast soovituslikku tarbimise kogust. Haiguse korral pöörduda arsti poole. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.

33 arvustust tootele Melatoniin 1mg, palderjani ja magneesiumiga, 30tk, looduslik unerohi unehäirete vastu

 1. hanna

  Kokkuvõtvalt Teie tooted meeldivad väga, eriti külmetusvastased spreid ja salvid ning samuti melatoniin

 2. Tiiu (Toote omanik)

  ei oska veel kommenteerida, ostsin selle jõulukingiks ja tagasisidet ei ole veel

 3. Eve (Toote omanik)

  Teeb rahulikumaks .

 4. Anonüümne (Toote omanik)

  Kiidan, tundub toimivat, nagu lubati

 5. Eve Villik (Toote omanik)

  olen väga rahul

 6. Anonüümne (Toote omanik)

  Mõjub suurepäraselt, kasutan järjekindlalt ja öösiti ei ärka enam.

 7. Anonüümne (Toote omanik)

  Toimib, nagu lubatud!

 8. Liisi (Toote omanik)

  Väga hästi sobib nendele kes ei soovi seda “keemiat” tarvitada.Eriti soovitan vanematele inimestele.

 9. Anonüümne (Toote omanik)

  siiani on aidanud

 10. Aadu P. (Toote omanik)

  Arvamus sama.

 11. Anonüümne (Toote omanik)

  Melatoniini ole veel kasutusele võtnud, kuid tean selle omadusi ja arvan, et on väga hea

 12. Annika (Toote omanik)

  Toimib hästi.

 13. Anonüümne (Toote omanik)

  Hea uni kogu öö, ei ole ärkamispause. Olen juba mitu purki ostnud.

 14. Aino (Toote omanik)

  pole lõpuni tarvitanud. Oodatud tulemus ei jõudnud ilmselt nii ruttu kohale, kui oleks soovinud. kasutan edasi

 15. Tiiu S. (Toote omanik)

  Melatoniini kapslid olid tõesti tõhusad. Kasutasime abikaasaga neid ühe kuu vältel ja jäime mõlemad väga rahule. Kuus tundi ööund ilma vahepealsete ärkamisteta oli meeldiv üllatus selle toote toimest.

 16. julia saks-maasalu (Toote omanik)

  tütar ja abikaasa saavad normaalselt magada

 17. Rita Türna (Toote omanik)

  Mulle sobivad teie tooted, saan abi ja jätkan tellimusi ka edaspidi. Soovitan ka oma tuttavatele teie tooteid.

 18. Anonüümne (Toote omanik)

  Olen rahul

 19. katrin kaasik (Toote omanik)

  kindlasti kasulik kuid kahjuks und ei too

 20. Kaia (Toote omanik)

  Uinumine on kiire, kuid päris hommikuni toime ei kesta (mis pole ju ka eesmärk – see on pigem retseptiravimi teema).

 21. Anonüümne (Toote omanik)

  Vara veel midagi kindlat öelda

 22. Aadu (Toote omanik)

  Ei andud tulemusi.

 23. Anonüümne (Toote omanik)

  Ei oska väga kommenteerida, mõned korrad sai proovitud, võib-olla oli uni veidi sügavam.

 24. andres (Toote omanik)

  ei saa aru et paneks rohkem magama

 25. Vilve Lember (Toote omanik)

  Kui tarbin ,saan paremini magada,aga mitte veel päris.Aga kahte ei julge ka võtta.Äkki ei saa hommikul üles😆

 26. Heli (Toote omanik)

  Sõbranna on tootega väga rahul

 27. Sirje (Toote omanik)

  olen vähe kasutan , et anda hinnang

 28. Anonüümne (Toote omanik)

  Mitte mingit toimet, ei soodusta magama jäämist

 29. Indrek Raba (Toote omanik)

  Unerohi toimib juba peaaegu esimeset päevast. Soovitan.

 30. RUTI (Toote omanik)

  pole praegu vaja olnud kasutada

 31. Tiiu Veski (Toote omanik)

  Kasutan harva aga aitab hästi välja puhata

 32. Marju M. (Toote omanik)

  senini pole efekti .Võibolla on vajalik pikemaaegne kasutamine

 33. Anonüümne (Toote omanik)

  Ei oska veel kommenteerida, väga vähe aega olen kasutanud. Aga tundub, et uni on veidi parem küll.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Siit leiad vastused olulistele küsimustele

K: Kuidas tooteid osta saab? Kuidas maksta ja kuidas toimub kättesaamine?

V: Ostmiseks võite tulla meie esinduspoodi aadressil Roosikrantsi 17, Tallinn E-R 10-18 või tellida tooted www.nahrin.ee e-poest. Maksta saab turvaliselt läbi pangalingi. Kauba saadame Teie valitud SmartPost, Omniva või DPD automaati või toob kuller Teile kauba koju. Üle 50€ tellimustele on transport pakiautomaati tasuta. Lisaks saate tellimusele ise järele tulla meie esinduspoodi. Sinu tellimus jõuab pakiautomaati reeglina 1-2 tööpäeva jooksul.

Kui e-poest tellimisega esineb tõrkeid, võite oma tellimuse soovi saata e-mailile myyk@nahrin.ee või helistada 618 0733.

K: Kas püsiklientidele on soodustusi?

V: Jah. Meie e-poes osteldes saad nüüd 5% ostusummast boonuspunktide näol tagasi. Boonuspunkte saad kasutada oma järgmistel ostudel soodustuse saamiseks. Punktide kogumiseks ja kasutamiseks pead olema logitud sisse oma kasutajakontoga.

Iga kulutatud euro eest meie e-poes teenid 5 boonuspunkti (0,05€) ehk 5% oma ostusummast. 100 punkti on väärt 1€, mida saad kasutada ostukorvis soodustuse saamiseks.

Näide: teed meie e-poes 50€ tellimuse, mis teenib Sulle 50 x 5 = 250 boonuspunkti, mida saad kasutada näiteks oma järgmisel ostul allahindluse saamiseks. 250 punkti = 2,5€.

K: Kus toodetakse www.nahrin.ee lehel müügis olevaid tooteid?

V: Kõik tooted arendatakse, valmistatakse ja pakendatakse Šveitsis, Nahrin AG (toidulisandid ja maitseained) ja Jüstrich Cosmetics AG (bioaktiivsed kreemid ja kosmeetika) tehastes Sarnenis ja Berneckis. Mõlemat ettevõtet juhib Jüstrich perekonna kolm õde-venda. Tooteid on valmistatud juba alates 1954. aastast.

K: Kas müüdavad tooted on Eestis registreeritud ja usaldusväärsed?

V: Kõik www.nahrin.ee lehel müüdavad toidulisandid on registreeritud Eesti Toidu- ja Veterinaarametis. Toidulisandeid ostes veendu, et tead, kus neid täpselt toodetakse ja kes neid valmistab. Kas on olemas konkreetne ja usaldusväärne tootja ja tootmiskoht, mida on võimalik tuvastada? Mis on toidulisandi päritolumaa? Kas saad olla kindel, et kasutatakse mitte kõige odavamat, vaid kvaliteetsemat toorainet?

K: Miks valida just meie tooted?

V: Võid südamerahus olla kindel meie toodete kõrges kvaliteedis, kasulikkuses ja ohutuses Sinu ja Su pere tervisele ja ilule. Kõik meie tooted arendatakse, valmistatakse ja pakendatakse Šveitsis range kvaliteedikontrolli all, mitte kuskil teadmata kohas ja tingimustes. Meie tehasele on väljastatud kõrgeim toiduohutuse sertifikaat FSSC 22000, lisaks omame GMP kvaliteeditootmise ning ISO 9001 sertifikaate. Meil on kogemus aastast 1954, kasutame maailma tipp-tasemel tootmisseadmeid, oleme tootmises süsinikneutraalsed (katusel olevad päikesepaneelid, maasoojuspump ja vajadusel hüdroenergia) ning kasutame minimaalselt pakendeid (võimaluse korral oleme elimineerinud kosmeetikatoodetel säravad ja tarbetud papist lisapakendid, mis niikuinii kohe tee prügikasti leiavad).

Kõik kasutatud taimeekstraktid kontrollitakse põhjalikult meie ja sõltumatutes laborites, et Sinu tootesse jõuaksid ainult kõige väekamad, mitte kõige odavamad toimeained (seetõttu esineb meil vahel ka olukorda, kus mingid tooted on laost otsas, kuna parasjagu pole saada meie normidele vastavat taimeekstrakti) ning toodete mõju oleks stabiilselt efektiivne. Võimaluse korral hangime tooraine Šveitsi lähedalt, kasutame mahedat toorainet ja hoolitseme, et toetaksime jätkusuutlikut põllumajandust.

Kõik tooted vastavad Šveitsi rangetele kvaliteedinormidele ning lisaks müüakse neid pea 30s riigis üle maailma.

Nahrini tooteid on valmistatud aastast 1954, olles alati sünkroonis uusimate teadussaavutuste ja teadmistega, kuid samas hoides alati looduslikku ja rahvameditsiinist inspireeritud suunda. Usume, et puhas ning kvaliteetne looduslik tooraine toetab nii Sinu tervist kui ka ilu.

Kõik uued tooted läbivad mitmeaastase arendusfaasi, et veenduda nii meie kosmeetika- kui ka tervisetoodete kõrgeimas ja stabiilses kvaliteedis ning kasus Sinu tervisele ja ilule.

Kasutame võimaluse korral patenteeritud innovaatilisi aktiivaineid, üksteist toetavaid taimekoosluseid, eriti puhtaid ja kontsentreeritud taimeekstrakte, et meie toodete toime oleks Sulle võimalikult kasulik.

Tegemist on perefirmaga, mis kannab endas puhta looduse, ausa suhtluse ning innovatiivsuse väärtuseid juba üle 60 aasta.

Kõik see annab Sulle kindluse, et Sinu tarbitavad tooted on valmistatud ainult kontrollitult parimatest taimeekstraktidest ja kliiniliselt hügieenilises ja ohutus keskkonnas. Põhjalik tootearendus garanteerib parima võimaliku toime ja reaalse kasu Su tervisele ja ilule. Lisaks võid olla kindel, et meie toodete kasutamine jätab minimaalse ökoloogilise jalajälje.

K: Mis juhtub kui tellisin vale toote, toode ei sobi või soovin toodet tagastada?

V: Kirjuta meile palun myyk@nahrin.ee ja leiame kiiresti lahenduse.

K: Kuidas hakata Nahrini toodete edasimüüjaks?

V: Loe palun täpsemalt siit

Sulle võib meeldida ka…