MaiShiitake + Reishi + Acai kapslid 30tk, toidulisand
Toidulisand – maitake +shitaake+ reishi (läikvaabik) seente ekstrakti ning acai marjade pulbriga kapslid.
Nüüd täiustatud koostisega!
Tänu standardiseeritud farmatseutiliste ekstraktide kasutamisele kõigi kolme seene puhul (pulbri asemel) saime vähendada päevast kogust 3 kapslit ühele kapsile. Samas tõusis aktiivainete osakaal shiitake puhul 45%, maitake seenel 100% ja reishi seen uue efektiivse lisandina.
Kõik tooted on arendatud, toodetud, testitud ja pakendatud Šveitsis, kasutades naturaalseid, puhtaid ja looduslähedaseid tooraineid. Keskkonna huvides oleme loobunud ka uhketest pakenditest.
20.00 € 16.00 €
Laos
| Võrdlus | 50 aastat tagasi | Tänapäeval |
| Töö | füüsiline, süsivesikud põletatakse ära | sageli kontoris, füüsilise koormuse puudumine, süsivesikuid ei põletata ära |
| Toitumine | kohalik toit, värskelt valmistatud toit, hooajaline toit | kõikjalt pärit toit, rämpstoit, hooaegadest sõltumatus, kiirvalmistatavad eined, sügavkülmutatud toiduained |
| Keskkond | õhus vähe saastet | kohati tugevalt saastatud õhk |
| Elulaad | keerleb ümber koduala, keha saab tasakaalustatult aktiivsuse ja puhkeperioode | stressirohke, palju reisimist, suur vabaajategevuste hulk, lühikesed puhkeperioodid, sageli palju kohustusi (kodu, lapsed, majapidamine, vaba aja veetmine) |
| võimalik kokku puutuda väheste „tundmatute“ viirustega jne | reisimise ja üldise liikuvuse tõttu võimalik kokku puutuda paljude „tundmatute“ viiruste ja haigustega | |
| kokkupuutumine loodusliku mustusega (stimuleerib ja tugevdab immuunsüsteemi) | peaaegu liiga puhas, tavaline on igapäevane duši all käimine, vahel mitu korda päevas (immuunsüsteem muutub nõrgaks) |
Jaapanis ja Hiinas on ammustest aegadest teada, et teatud seeneliikidel pole üksnes suure väärtusega toitumisalased omadused.
Shiitake ja maitake on väga suured seened, mis kasvavad Jaapani kirdeosa mägedes, kuid neid leidub ka Põhja-Ameerikas ja Euroopas. Kuna inimesed on üha enam huvitatud looduslikest vahenditest, uuritakse põhjalikumalt nende eriliste seeneliikide aineosi.
Lisaks on tootesse integreeritud reishi seene (ganoderma ehk läikvaabik) ekstrakt, mis toetab immuunsüsteemi. Jaapani keeles tähendab reishi pikaealisust ning hiina keelne nimi „ling zhi“ tähendab püha surematuse seent. Reishi seent leidub üle maailma parasvõõtmelisest kliimas. Tema naturaalne elukeskkond on puu; teda leidub peamiselt lehtpuudel, millest reishi lemmik tammepuu.
Kapslites sisalduvaid assaimarju peetakse maailma kõige toitvamateks viljadeks.
Tänu standardiseeritud farmatseutiliste ekstraktide kasutamisele kõigi kolme seene puhul (pulbri asemel) saime vähendada päevast kogust 3 kapslit ühele kapsile. Samas tõusis aktiivainete osakaal shiitake puhul 45%, maitake seenel 100% ja reishi seen uue efektiivse lisandina.
Koostisosad
Shiitakeekstrakt (Lentinula ledodes, viljakeha), hüdroksupropüülmetüül-tselluloos (glaseeriaine, kapsli materjal), maitake ekstrakt (Grifula frondosa, viljakeha), reishi eksrtrakt (Ganoderma lucidum, viljakeha), maltodekstriin, assaimarjaekstrakt (Euterpe oleracera, vili), maisitärklis.
TOIMEAINED
SHIITAKEPULBER (SHIITAKE SEEN)
MAITAKEPULBER (MAITAKE SEEN)
REISHI SEENE EKSTRAKT
ASSAIMARJAD
KASUTAMINE
| Toiteväärtus | 1 kapsli korral |
|---|---|
| Shiitake ekstrakt | 100 mg |
| Maitake ekstrakt | 64 mg |
| Reishi (läikvaabik) ekstrakt | 48 mg |
| Acaimarjade ekstrakt | 3,8 mg |
SÄILITAMINE: Hoida kuivas kohas.
Tootja: Nahrin AG, Šveits. Maaletooja: Swiss Nahrin Estonia OÜ. Roosikrantsi 17, Tallinn.
Tegemist on toidulisandiga. Mitte kasutada mitmekesise toitumise asendajana. Hoida kuivas, lastele kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevast soovituslikku tarbimise kogust. Haiguse korral pöörduda arsti poole. Oluline on toituda mitmekülgselt ja tasakaalustatult ning harrastada tervislikku elustiili.


Anne Naelapea (Toote omanik) –
Tarvitatud, tervis hea.
Sirje (Toote omanik) –
Mõjub hästi
Elena K. (Toote omanik) –
Surepärane
Ave (Toote omanik) –
Pole veel toimest aru saanud
Kristel Kaur (Toote omanik) –
Pole see hooaeg haige olnudki
Anonüümne (Toote omanik) –
Kingisaaja oli soovituga rahul
Anonüümne (Toote omanik) –
Selle firma toidulisandid on tervislikud ja puhtad.Usaldan neid.
Anneli (Toote omanik) –
Kasutusel esimene purk. Tundub, et sügavam mõju ilmneb pikemaajalisel kasutamisel.
Ulve (Toote omanik) –
no usun jaapani asja jäägitult ja olen tarbinud kogu covidi aja
Ena L. (Toote omanik) –
Olen rahul kõigi toodetega.Siiamaani terve püsinud.
Anonüümne (Toote omanik) –
Suurt muutust polnudki, pisut nagu energiat tuli juurde
Anonüümne (Toote omanik) –
Tarvitan praegust veel ja kuur ei ole veel läbi loodan et on tervisele kasu
KOIDU JÜRJO (Toote omanik) –
enese tunne on parem
Ulve (Toote omanik) –
Usk on pool võitu, et asi toimib…igatahes arvan kevadest saati nii, et immuunsus on tugevnenud
Elo (Toote omanik) –
Toimest ei ole veel aru saanud, alles lõpetan kuuri. Lahustuvad hästi kui kapsleid võttes korralikult juua. Kõrvalmõjusid ei ole tekitanud.
Anonüümne (Toote omanik) –
Väga hea.
Tiina (Toote omanik) –
Enesetunne on muutunud paremaks ja samuti pole viirushaigused kimbutanud.
Illimar (Toote omanik) –
Lihtne manustada, mõju kohta ei oska öelda
Moonika (Toote omanik) –
Supertoode,juba palju aastaid kasutan
Ulve Okapuu (Toote omanik) –
tere, ma olen teilt sularahas ka ostnud kohapeal teisigi tooteid ( artifit,+33 õli, reepuuõli, kuusevõrsesiirup jne)ja olen väga rahul, küsimus selline – kas Shiitake ja Kurkumiga peab mingi vahe ka tarbimisel pidama? Artifit on ainus, mis minu äraelanud põlvele pole mõjunud, aga seal aitab vaid nuga ilmselt…olge terved
SwissNahrin (poe juhataja) –
Ulve, rõõm kuulda, et meie toodetega rahul oled. Nii MaiShiitake+Reishi kui ka kurkumi kapsleid võib võtta mitu kuuri järjest. Liigestele muidugi võiks proovida ka OsArTen kapsleid, mis koos Artifit kreemiga aitavad eriti hästi. Peatse kohtumiseni!
Epp Maria (Toote omanik) –
Ei oska veel kommenteerida , võtan neid alles
Anonüümne (Toote omanik) –
Loodan väga, et sellest on minu tervisele abi.