Küüned, nahk, juuksed vitamiinid 24,6g/60kapslit

(22 arvustust)

Vitamiinid naha, küünte ja juuste tugevdamiseks.

Pärast mõnenädalast regulaarset kasutamist saavutatakse naha, juuste ja küünte seisundi oluline paranemine.

Sisaldab hirsiekstrakti, tsinki, kaltsiumfosfaati ja vitamiin E-d.

Kõik tooted on arendatud, toodetud, testitud ja pakendatud Šveitsis, kasutades naturaalseid, puhtaid ja looduslähedaseid tooraineid. Keskkonna huvides oleme loobunud ka uhketest pakenditest.

19,80 

Laos

Tasuta transport pakiautomaati üle 50€ tellimustele!

MIKS KASULIK:

 • juuste väljalangemise peatamine
 • varustab organismi juuste normaalseks kasvuks vajalike ainetega
 • habraste ja kahjustatud juuste ja küünte taastamine
 • rikastab organismi räniga, mis on vajalik luude, naha, küünte ja juuste uuendamiseks ning nende tervise toetamiseks
 • kaitseb organismi UV-kiirguse eest
 • raseduse ajal rikastab organismi vitamiinide ja mikroelementidega
 • on tõhus vahend kaariese profülaktikaks ja raviks
 • aitab kaasa luumurdude paranemisele, ennetab osteoporoosi teket
 • vastunäidustused puuduvad

 

Juuksed peegeldavad aastatega organismis kulgevaid protsesse rohkem kui ükski teine organ. Just juuksed aitavad diagnoosida kroonilisi haigusi ja haiguseelseid seisundeid veel enne, kui need endast ise teada annavad.

Sellest järeldub, et juuste seisukorra muutmine ei ole üksnes kosmeetiline probleem, vaid aitab kaasa kogu organismi heaolule.

Sama võib öelda küünte kohta. Küüned on sageli nõrgad, murduvad tihti või kasvavad halvasti. Tavaliselt annab see tunnistust asjaolust, et organismil napib vajalikke vitamiine või mikroelemente. Vitamiinide ja mikroelementide vaegus mõjub kahjulikult ka nahale.

NAHRINI pakutav taimne preparaat Hair & Nails varustab organismi kõigi juuste ja küünte kasvuks vajalike ainetega ning normaliseerib mineraalainevahetust organismis, mis mõjub soodsalt nahale.

See on äärmiselt oluline, sest mineraalainevahetuse häired põhjustavad mitmeid kroonilisi haigusi.

Jutt on eelkõige sellistest eluliselt vajalikest elementidest, nagu tsink, räni, kaltsium, raud ja magneesium. Mineraalainete sisaldus organismis on äärmiselt väike ja seda mõõdetakse kümnendik-, sajandik- ja tuhandikgrammides, kuid neil on täita äärmiselt tähtis osa: mineraalained kuuluvad ensüümide, hormoonide ja valgukomplekside koosseisu ning on vajalikud mitmete vahetusprotsesside sooritamiseks organismis.

Kapsleid soovitatakse  juuste ja küünte tugevdamiseks mineraalainete (näiteks tsingi) ainevahetushäiretega seotud seisundite, avitaminooside ja depressiooni korral. Tarvitades  kapsleid regulaarselt, rikastate oma toidusedelit selliste juuste ja küünte kasvuks vajalike ainetega, nagu väärtuslikud aminohapped, vitamiinid, mineraalid ja mikroelemendid (kaltsium, räni, tsink jne).

Koostis (2 kapsli kohta): hirsi ekstrakt 146mg, kaltsiumfosfaat, õllepärm, maltodekstriin, maisitärklis, vitamiin E (10.8mg, 90%*), L-tsüstiin 26mg, paakumisvastane aine (magneesium stearaat, ränidioksiid), biotiin (100µg, 200%*), pantoteenhape (9mg, 150%*), tsinkoksiid (7.5mg, 75%*), kapsli materjal: hüdroksüülpropüülmetüültselluloos. *Soovituslikust päevasest kogusest.

Õllepärm on üks juukse- ja küünekasvu soodustava vahendi põhilisi koostisosi. See on B-, H- (biotiin) ja D-vitamiinide kõige olulisem allikas. Pärmivalk sisaldab kõiki tähtsamaid aminohappeid. Just seepärast võib pärmi kasutada kui väärtuslikku toitainet, mis on valkude, vitamiinide ja mineraalainete (oluline naha ainevahetuse jaoks) täiendavaks allikaks. Tänu õllepärmi võimele reguleerida organismi ainevahetust, parandab see soolestiku mikrofloorat, mis omakorda aitab normaliseerida seedimist ja selle kaudu ka naha seisukorda.

Kaltsium (kaltsiumfosfaat) – inimese tervise toetamise vaatenurgast äärmiselt vajalik mineraalaine. Kaltsium kuulub organismi kõigi rakkude, kudede ja vedelike koostisse. Kaltsiumipuudus põhjustab erinevaid haigusi ja häireid organismi talitluses. Toome siin näitena juuste ja küünte seinsukorra halvenemise, hammaste ja luude hapruse, närvilisuse, nahaallergiad, väsimuse, lihasnõrkuse jms. Kui kaltsiumi ei ole organismis piisavalt, võtab organism seda luudest, see omakorda põhjustab osteoporoosi. Reeglina ei saa me toiduga piisavalt kaltsiumi. Seepärast on seda eriti alates 40. eluaastast vaja manustada täiendavalt, sealhulgas toidulisandite näol, et vältida osteoporoosi ning parandada oma juuste ja küünte seisukorda.

Pantoteenhape on vajalik peanaha seisukorra parandamiseks. Soodustab naharakkude uuenemist. Pantoteenhappe vaegus võib kaasa tuua juuste väljalangemise ning juuste ja küünte seisukorra halvenemise.

Hirsiekstrakt sisaldab rikkalikult vitamiine ja mineraalaineid. Hirssi on iidsetest aegadest rahvameditsiinis kasutatud juuste ja küünte tugevdamiseks ning nende struktuuri parandamiseks. Eriti hästi aitab hirss küünte murdumise ja lõhenemise vastu.

Ränidioksiid osaleb sidekoe moodustamise protsessis ning on vajalik juuste ja küünte tugevdamiseks ja kasvuks. Ka on ränidioksiid oluline normaalse skeleti kujunemiseks. Eriti vajalik on ränidioksiid veresoontele, sest see kuulub veresoonte vastupidavust ja elastsust suurendava elastiini koostisse. Et ränidioksiidi sisaldus veresoonte seintes vanusega väheneb, muutuvad veresooned hapramaks ja tekib ateroskleroos. Organismi ränipuudust saab ravimpreparaatidega leevendada. Ent palju kasulikumad ja tõhusamad on preparaadid, mis sisaldavad taimse päritoluga bioorgaanilist räni – just sellises vormis sisaldub see Hair & Nails kapslites.

E-vitamiin on tõhus antioksüdant. Takistab organismi vananemisprotsessi, aeglustab juuste, naha ja küünte loomulikke ja ealisi muutusi. Soodustab uute rakkude teket. Tõstab kogu organismi toonust.

Tsink (tsinkoksiid) on mikroelement, mis on vajalik luustiku normaalseks arenguks ja kudede taastamiseks. On oluline rakkude (sealhulgas naha- ja juukserakkude) ainevahetuse ja jagunemise reguleerimiseks. Tsink ennetab juuste väljalangemist ja hõrenemist (eriti raseduse ajal). Tsink on ka juuksekeratiini põhiline koostisosa. See on vajalik süsivesikute vahetuseks, osaleb rakkude sünteesis (on aktuaalne juuste ja küünte kasvu seiskohast) ning soodustab A- ja B-rühma vitamiinide omandamist ja nende mõju tugevdamist.

Biotiin on B-rühma vitamiin (H-vitamiin), mida piiratud koguses sünteesivad soolebakterid. Viimastel andmetel mängib see olulist osa valkude ja süsivesikute vahetuses. Biotiin stabiliseerib vere suhkrusisaldust. Et biotiin sisaldab väävlit, nimetatakse seda sageli ka naha, juuste ja küünte iluvitamiiniks. Asi on selles, et juuste ja küünte kasvuks ning naha uuenemisprotsessideks (piisava valgukoguse sünteesimiseks) on vaja väävlit, biotiin aga on selle mikroelemendi transportimiseks ideaalne vahend. Seepärast kiirendab biotiin tunduvalt juuste ja küünte kasvu!

Kasutamine: 1 kapsel 2 korda päevas pärast sööki. manustage koos veega. Soovitatav on teha pikemaajalisi kuure (3 kuni 6 kuud). Esimesi tulemusi võib oodata 4–6 nädala pärast.

Toimeainete sisaldus2 kapsli kohta
Hirsi ekstrakt147mg
E-vitamiin10,8mg, 90%*
Biotiin (B7-vitamiin)100μg, 200%*
Pantoteenhape (B5-vitamiin)9mg, 150%*
Tsink7,5mg, 75%*
L-tsüsteiin26mg

*soovituslikust päevasest kogusest Šveitsi normide järgi.

Tootja: Nahrin AG, Šveits. Maaletooja: Swiss Nahrin Estonia OÜ.

Tegemist on toidulisandiga. Ei ole mitmekesise toitumise asendaja. Hoida kuivas, lastele kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevast soovituslikku tarbimise kogust. Haiguse korral pöörduda arsti poole.

22 arvustust tootele Küüned, nahk, juuksed vitamiinid 24,6g/60kapslit

 1. Riina (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Tulemuseks veel vara.

 2. MARIN (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  selle toote mõju aeg on pikk, sellepärast on seda vara hinnata, loodan siiski et saan abi . Olen erinevaid tooteid kasutanud aastaid ja mõne puhul ei oskagi ilma elada. (kadakakreem ja oils pluss 33+7)

 3. Eve (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Toimib , küüned on tervemad ja tugevamad .

 4. Anneli (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  hetkel on ilmselt veel vara tulemusi oodata

 5. Eve (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Väga hästi mõjub , küüned ei narmenda , ei kihistu ja seda kahe nädalaga asi korras, võtan edasi seda toodet .

 6. Tiit (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Toodet on kasutatud veel lühiajaliselt. Ei oska öelda!

 7. Tea (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Soodne ost, loodan , et mõjub ka hästi!

 8. viya (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Vähest aega veel kasutanud….

 9. Terje (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Ei ole veel tulemusi näha, pole ka hullemaks läinud.

 10. Anonüümne (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Liia vähe aega kasutanud, kuid tundub, et uusi juukseid hakkab tulema

 11. Eve (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Kasutan ja soovitan .

 12. marje (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  vara on hinnata tulemust

 13. Meelis (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Ei ole midagi aru saanud.Tuleb edasi võtta.

 14. Helve Thomson (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Ilmselt on veel vara tulemust näha,lõpetasin eile alles kapslite võtmise. Neid peab ikka 3-4 kuud võtma.

 15. Anonüümne (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Küüned lõhenevad endiselt, nahk on jätkuvalt kuiv, juuksed on vist veidi kõvemini peanaha küljes kinni. Olen kasutanud ühe purgi.

 16. Anonüümne (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Hetkel veel eo ska otsrst mōju õelda, kuid kindlasti on head, koostist lugedes

 17. Ly (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  pole veel alustanud võtmisega

 18. Meeri Ottenson (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Mõju pidi avaduma mõne aja pärast.

 19. Marin (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  sellel tootel nii nähtavaid tulemusi ei oska hinnata, aga siiski paar aastat tagasi tegin 6 kuud kuuri ja otsustasin korrata. Küüned väga viletsad , usun, et aitab.

 20. Maila Toppasia (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  väga hea

 21. Jelena (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  hea toode

 22. Evelina (Toote omanik)

  Kinnitatud arvustusKinnitatud arvustus - vaata originaaliVäline link

  Küüned ja juuksed tervemad

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.