Punase ristikheina ja kannatuslille kapslid menopausiga seotud probleemide vastu

(1 ülevaade)

Toidulisand naistele vanuses 40-45 aastat, mis baseerub punasel ristikheinal ja kannatuslillel ja aitab menopausiga seotud probleemide vastu.

Punane ristikhein on rikas taimehormoonide (fütohormoonide või fütoöstrogeenid) poolest, vähendab menopausiga seotud kaebuseid ja kergendab enesetunnet. Kannatuslill on rahustav ja aitab magada.

Kõik tooted on arendatud, toodetud, testitud ja pakendatud Šveitsis, kasutades naturaalseid, puhtaid ja looduslähedaseid tooraineid. Keskkonna huvides oleme loobunud ka uhketest pakenditest.

27.40

Laos

Tootekood: 8511 Kategooriad: , , Silt:

Kirjeldus

Tänapäeva naistel on ülikiire elutempo; nad hoolitsevad oma karjääri, kodu ja pere eest. Need faktorid mõjutavad menstruaaltsüklit ja võivad tihti viia väsimuseni, ärrituvuseni, kurbuseni ja valudeni alakõhus. Eriti just menopausi ajal, paljud naised võivad tunda end koormatuna ja kannatada intensiivselt selle perioodi ajal.

Samuti on juba mõni aeg tagasi teada, et hormonaalsed muutused menopausi ajal viivad kiiremini luuhõrenemiseni. Toitumisteadlased on leidnud, et kuumahoogude ja öiste higistamiste intensiivsus ja kestvus (tänu kehas toimuvatele hormonaalsetele muutustele) on palju madalam naistel, kes pärit Aasiast, võrreldes Lääneriikidega. Vähem kui 25% Jaapani naistest kurdab menopausiga seotud probleeme, kui samas Põhja-Ameerikas ja Euroopas on see 85%. Nüüd on näidatud, et see tuleneb toitumisest, mitte geneetilistest eripäradest.

Nahrin on arendanud toidulisandi naistele vanuses 40-45 aastat, mis baseerub punasel ristikheinal ja kannatuslillel. Punane ristikhein on rikas taimehormoonide (fütohormoonide või fütoöstrogeenid) poolest, vähendab menopausiga seotud kaebuseid ja kergendab enesetunnet. Kannatuslill on rahustav ja aitab magada.

KELLE MÕELDUD?

 • eriti just naistele vanuses 40-45 aastat
 • naistele, kellel menopausiga seotud kaebuseid
 • inimestele, kellel väga kõrge kolesterool
 • inimesed, kellel probleeme luutihedusega
 • inimesed, kellel väga kõrge vererõhk
 • inimesed, kellel on depressiivsed tujumuutused


MIKS KASULIK?

 • Leevendab menopausiga seotud sümptomeid (kuumahood, väsimus, ärritus)
 • Kaitseb osteoporoosi vastu (eriti kui on võetud ennetavalt ennem menopausi)
 • Kaitseb kardiovaskulaarsete haiguste vastu (tänu kolesteroolitaseme optimeerimisele)
 • Rahustab ja parandab une kvaliteeti


KOOSTIS

Punase ristikheina ekstrakt (trifolium pratense, lehed ja õied) 43%, maisitärklis, taimne kapsli materjal hüdroproksüülmetüültselluloos, kannatuslille ekstrakt, ränidioksiid.

AKTIIVSED KOOSTISOSAD

PUNANE RISTIKHEIN

Punane ristikhein on üks rikkalikumaid taimehormoonide allikaid (kutsutakse fütohormoonideks või fütoestrogeenideks), mis omavad sarnaseid, kuid nõrgemaid efekte kui seksuaalhormoonid (östrogeenid). Seega saavad nad toetada kehahormoonide naturaalset vähenemist. Nad saavad pakkuda kaitset hormoonidest sõltuvale organismi alatalitlusele (näiteks vanusega tulenev luuhõrenemine, naha kuivamine/vananemine jne). Nende taimehormoonide positiivne efekt on teada Aasias juba aastasadu. 

Viimastel aastatel on punase ristikheina positiivset mõju meonpausis olevate naiste organismi toetamisel kinnitavate uuringute arv kasvanud kiiresti. Punane ristikhein on eriti rikas genisteiini ja daidseiini (kaks isoflavonoidi, mis on väga sarnased naishormoonile östrogeen) poolest.

 • Punane ristikhein vähendab meonpausiga seotud kaebuseid
 • Kaitseb osteoporoosi vastu
 • Hoiab naha elastsena
 • Aitab depressiooni vastu menopausi ajal
 • Omab spasmolüütilist (krampidevastast) efekti


KANNATUSLILL

Kannatuslill pärineb Põhja-Ameerikast. Lille on rohkem kui 530 liiki ja enamik tulenevad Lõuna-Ameerikast, Kesk-Ameerikast ja lõunapoolsest Põhja-Ameerika osast. Maiad kasutasid neid paistetuse alandamiseks ja kassihaiguse vastu. Praegu kasutatakse kannatuslille peamiselt rahustamiseks ja valuvaigistamiseks, kuid ka kõrge vererõhu vastu ning homoöpaatilise vahendina unehäirete vastu. Kannatuslill on nii õrn, et seda võib kasutada ka laste rahutuse ja hüperaktiivsuse vähendamiseks.

 • Kannatuslill sisaldab väärtuslikke alkaloide, flavonoide, glükosiide ja tanniine
 • Käitub kui rahusti ja soodustab und
 • Rahustab ja tugevdab närve
 • Ei oma kõrvaltoimeid
 • Vähendab menopausiga seotud probleeme ja depressiivseid tujukõikumisi


KASUTAMINE
: võta kaks kapslit päevas koos veega.

Kogus: 80 kapslit.

Tegemist on toidulisandiga. Ei ole mitmekesise toitumise asendaja. Hoida kuivas, lastele kättesaamatus kohas. Mitte ületada päevast soovituslikku tarbimise kogust.

Tootja: Šveits, Nahrin AG. Maaletooja: Swiss Nahrin Estonia OÜ

1 arvustus tootele Punase ristikheina ja kannatuslille kapslid menopausiga seotud probleemide vastu

 1. Raili H. (toote omanik)

  Verified reviewVerified review - view originalExternal link

  Leevendab sûmptomeid

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga