Looduslikud vitamiinid

Looduslikud vitamiinid lastele ja täiskasvanutele ökoloogiliselt puhastest, naturaalsetest marjadest ja taimedest. Tugevalt konsentreeritud, looduslikud ja efektiivsed multivitamiinide kompleksid energia taastamiseks, immuunsussüsteemi tugevdamiseks ja haiguste ennetamiseks. 

Vitamiinid Nahrini toodetes on täpselt sellisel kujul nii nagu inimene on kümnete tuhandete aastate jooksul neid harjunud marjadest ja puuviljadest omastama ning seetõttu toimivad kõige efektiivsemalt katmaks tänapäeva masstoodangu toiduga kaasnevaid eluks vajalike vitamiinide puudujääke.

Looduslikud vitamiinid on bioloogiliselt aktiivsed ning kõikide vajalike transporterite, mineraalide ja lisaainetega, et tagada vitamiinide maksimaalne toime ja imendumine kehas. Enamik müüdavatest vitamiinidest on sünteetilised, katseklaasis toodetud surnud kemikaalid, mis üritavad jäljendada looduses esinevate vitamiinide mõju. Tihti puuduvad sünteetilistes vitamiinides vajalikud lisaained, mistõttu võivad need ilma imendumata kehast väljuda või hakata kasutama organismi enda mineraalide tagavarasid, mis võib põhjustada nende puudujäägi ja muid terviseprobleeme. Toeta oma tervist looduslike efektiivsete vitamiinidega või kingi sõbrale ja perele.

Saa 10% hinnast alla. Sisene või registreeru kasutajaks.

Vitamiinid ja siirupid

Toidulisandid

Kreemid, õlid,kosmeetika