Põldmuraka ja punase päevakübara siirup 250ml külmetushaiguste profülaktikaks ja immuunsuse tugevdamiseks

Põldmuraka ja punase päevakübara siirup 250ml külmetushaiguste profülaktikaks ja immuunsuse tugevdamiseks
19,70 €

Põldmuraka siirup, punase päevakübara mahl ja ekstrakt, loodusliku C-vitamiini ja suhkruga. Tugevdab immuunsust, kasutatakse nakkus-ja külmetushaiguste profülaktikaks ja leevendamiseks.

Kõik tooted on arendatud, toodetud, testitud ja pakendatud Šveitsis, kasutades naturaalseid, puhtaid ja looduslähedaseid tooraineid. Keskkonna huvides oleme loobunud ka uhketest pakenditest.

või
Kirjeldus

Detailid

Päevakübarat peetakse isegi ravimtaimede seas õigusega imettegeva toimega vahendiks, mis aitab paljude ja seejuures väga erinevate haiguste ja hädade vastu.

Päevakübara raviv toime erinevate haigusseisundite korral tuleneb tema võimest tugevdada organismi loomulikke kaitsemehhanisme. Farmakoloogiliste uuringute tulemusena on päevakübara stimuleeriv toime immuunsüsteemile kinnitust leidnud. Seda toimet täheldatakse mitte ainult täiskasvanutel, vaid ka väljakujunemata immuunsüsteemiga lastel ja eakatel inimestel, kelle immuunsüsteemi talitlus on organismi vananemise tagajärjel nõrgenenud.

Punane päevakübar ehk ehhinaatsea  tugevdab tunduvalt krooniliste põletikuliste protsesside, ioniseeriva kiirguse, ultraviolettkiirguse, kemoteraapiliste preparaatide või pikaajalise antibiootikumravi tagajärjel nõrgenenud immuunsüsteemi. Päevakübar stimuleerib immuunsüsteemi ka haiguste korral, mis on seotud ainevahetushäiretega (suhkruhaigus, maksahaigused) ning erinevate õhus või toiduainetes sisalduvate keemiliste ja mürgiste ainete (raskmetallid, pestitsiidid, insektitsiidid, fungitsiidid) toimega.

Päevakübarale on omased ka antibakteriaalsed, viiruste- ja seentevastased omadused. Päevakübaraekstrakt pärsib streptokoki, stafülokoki, soolekepikese, samuti gripiviiruse ja herpese kasvu ning paljunemist.

Päevakübar on tõhus vahend põletikuliste protsesside (reuma, polüartriit, prostatiit, günekoloogilised häired, stomatiit), ülemiste hingamisteede haiguste, erinevate haavandite (troofilised haavandid, osteomüeliit) ja mikroobse ekseemi korral.

Lisaks sellele kasutatakse päevakübarat välispidiselt karbunkulite, abstsesside, infitseeritud haavade, I–III astme põletike ja raskete lamatiste korral. Põletushaavade korral ilmneb päevakübara valuvaigistav toime.

Nahrini murakasiirupi koostisse kuulub peale päevakübaraekstrakti ka murakasiirup ning kasulike vitamiinide ja mikroelementide kompleks – see on äärmiselt kasulik kogum, sest paljud kaasaegsed haigused kulgevad mitte üksnes vähenenud immuunsuse, vaid ka vitamiinivaeguse foonil. Inimesed on hakanud rohkem põdema mitte sellepärast, et uusi haigusi on juurde tulnud, vaid seepärast, et organismi kaitsevõime on vähenenud.

Päevakübarasiirup, millel on meeldiv maitse ja tõhus toime, on ühtviisi populaarne nii laste kui ka täiskasvanute seas. Tuleb märkida, et enamiku tänapäeva laste immuunsus on ühel või teisel määral vähenenud, mille tagajärjeks on sagedased külmetus- ja allergilised haigused. Päevakübarasiirupi regulaarne tarvitamine vähendab oluliselt haigestumist ja samas suurendab organismi vastupanuvõimet, sest see stimuleerib immuunsüsteemi. Päevakübarale omane viirustevastane aktiivsus muudab selle laste hingamisteede viirushaiguste ravis asendamatuks.

Päevakübarasiirupit soovitatakse tarvitada ka ägeda ja kroonilise gastriidi, mao haavandtõve, krooniliste koliitide ja kusekivitõve korral.

Ammu on täheldatud ka päevakübara kasvajavastast toimet, viimastel aastatel on selle antioksüdatiivsed omadused ja tõhusus onkoloogiliste haiguste vastu võitlemisel saanud uut kinnitust. Päevakübar suurendab tervete rakkude vastupanuvõimet, ennetab vähirakkude teket ning võitleb tänu sellele onkoloogiliste haiguste vastu.

Päevakübarasiirupit võib soovitada ka ainevahetushäirete, kilpnäärme ja muude sisesekretsiooninäärmete haiguste korral.
Ent selleks, et alustada päevakübarasiirupi tarvitamist, ei ole tarvis oodata haigestumist. See ei ole üksnes ravi-, vaid ka profülaktiline vahend.

Echinacina toime on kõige tõhusam esimese 10 päeva jooksul. Siirupit ei ole mõtet kasutada üle kahe kuu järjest. Selle ravimtaime liiga pikaajaline tarvitamine võib immuunsüsteemi välja kurnata. Echinacinat ei soovitata inimestele, kellel on allergia kirikakra või teiste sarnaste taimede suhtes, samuti autoimmuunsete haiguste ja tuberkuloosi korral, ka ei soovitata seda rasedatele ja imetavatele emadele. Kõigile teistele on Echinacina suurepäraseks vahendiks, mis tugevdab immuunsust ja tervendab organismi.

Koostis: murakamahl, päevakübaramahl, päevakübaraekstrakt, sidrunimahl, C-vitamiin (80mg päevases annuses), suhkur.

Kasutamine: 1 supilusikatäis (10–15ml) 1 kord päevas või 1 teelusikatäis 3 korda päevas enne sööki. Kasutada 10 päeva järjest ja siis teha 1-2 nädalat vahet. Mitte kasutada üle kahe kuu järjest. Päevane kogus sisaldab 80mg C-vitamiini (100% soovituslikust päevasest kogusest Šveitsi normide järgi).

Lastele: antakse vähemalt 2-aastastele lastele ning üks teelusikas päevas.

Säilitamine: ärge hoidke otseste päikesekiirte käes. Säilitusaeg 15 kuud.

VASTUNÄIDUSTUSED:

  • suhkruhaigus
  • leukoos
  • kollagenoos
  • hulgiskleroos
  • laienenud ateroskleroos
  • autoimmuunhaigused
  • toote koostisosade individuaalne talumatus

NB! Ei soovitata rasedatele naistele ja imetavatele emadele

Immuunsüsteemi tugevdavad Nahrin tooted

Kommentaarid

Kliendi kommentaarid 1 item(s)

Kasutan Nahrin tooteid aastast 2004
"Kasutan tooteid aastast 2004. Kasutan tooteid Q10, Omega 3, Nahrofit vanilje, artišoki jook, kõik siirupid, OsArTen, tüümianikreem, kadakakreem. Ei ole seni tarbinud ravimeid ja kasutan Nahrini profülaktilisel põhimõttel. Meeldib, et Nahrin on Šveitsi perefirma ning toodab ja pakendab kõik tooted ise ning on tegutsenud juba üle 60 aasta." Aime, 75a. Review by Aime / (Postitatud 26.12.2016)

Kliendi kommentaarid 1 item(s)

Kasutan Nahrin tooteid aastast 2004
"Kasutan tooteid aastast 2004. Kasutan tooteid Q10, Omega 3, Nahrofit vanilje, artišoki jook, kõik siirupid, OsArTen, tüümianikreem, kadakakreem. Ei ole seni tarbinud ravimeid ja kasutan Nahrini profülaktilisel põhimõttel. Meeldib, et Nahrin on Šveitsi perefirma ning toodab ja pakendab kõik tooted ise ning on tegutsenud juba üle 60 aasta." Aime, 75a. Review by Aime / (Postitatud 26.12.2016)

Ülevaate lisamine

Ülevaate lisamiseks palun logi sisse.