Ettevõttest

 

Swiss Nahrin - Šveitsi naturaalsed loodustooted

Nahrin AG ja Jüstrich Cosmetics AG on Šveitsi pereettevõtted, mis tegutsevad juba 1954.aastast.

Kõik Nahrini tooted on välja töötatud oma laborites ja toodetud kohapeal Šveitsis Sarnenis ja Berneckis, kus asuvad tehased.

Swiss Nahrin Estonia OÜ on mõlema kaubamärgi ametlik esindaja ja turustaja Eestis.

Nahrini tooted on hinnatud Šveitsis, Jaapanis, 25 Euroopa riigis ning Lõuna-Ameerikas.

Nahrini valikusse kuulub rohkem kui sada erinevat toodet, sh. toidulisandid, maitseained, supid, vitamiinisiirupid, bioaktiivsed kreemid ning naturaalsed kosmeetikatooted.

Nahrin on pidevalt kursis teaduse uuemate saavutustega ja arendab igal aastal ise välja uusi tooteid.

Ettevõtte eesmärgiks on pakkuda kõrgekvaliteetseid tooteid, mis aitavad kasutajaid ja põhinevad vanadel traditsioonilistel rahvameditsiini retseptidel.

Nahrini toorained on kvaliteetsed ja nende töötlemise meetodid tagavad tooraine naturaalsete omaduste säilimise.

Sertifikaadid:

ISO 9001: 2008
BVET 333 liha ja piima töötlevale ettevõttele

Nahrini ajalugu

Nahrin, mis algas 1954. aastal väikse pere-ettevõttena Sarnenis, Šveitsis, on tänaseks välja kasvanud ülemaailmseks ettevõtteks. 1987. aastal avati uued tootmishooned, mis juba tollel ajal kasutasid siis revolutisoonilist maakütet, mis tähendas, et juba sel ajal oli Nahrin süsinik-neutraalne. Ka praegu on Nahrini tootevalikus tervisetooteid, mis on vaevu muutunud 1970-ndatest ja 80-ndatest ning mis ka tänapäeval vastavad kõrgetele kvaliteedistandarditele ja inimeste ootustele.

2002 aastal eraldus Nahrin oma tütarettevõttest ning on sealtmaalt edukalt majandatud kolme Jüstrich perekonna venna poolt. Stabiilne laienemine eksporditurgudele alates 1990-ndatest tähendas, et peakontorit Sarnenis tuli järjekordselt uuendada. 2005 avati uus ultramodernne hoone täisautomaatse iga korrusega ühenduses oleva laohoonega - ehitis, mis vastab kõrgeimatele keskkonna- ja hügieenistandarditele.

Motiveerituna põhimõttest "ilus tervis seest ja väljast", ostis Nahrin Group naturaalkosmeetikatootja Alpine Herbs Produkte AG (asutatud 1990) 2007. aastal ning kolides uude Nahrini keskkonnasäästlikele põhimõtetele ehitatud tootmishoonesse Berneckis, muutis Nahrin kosmeetikaosa nime Jüstrich Cosmetics'ks. Tootearenduse ja müügi võtmeisikud võivad uhkustada mitmekümneaastase kogemusega naturaalse kehahoolduse valdkonnas.

Koos uue tootmishoonega, mis vastab kõikidele tänapäevastele karmidele hügieeni ja tehnoloogianõuetele, sai Jüstrich Cosmetics pakkuda tooteid ülemaailmasele turule. Tänu pidevale kasvule tuli hoonet veelgi laiendada uute tootmis- ja pakendamismasinatega. 

Viimasel 10 aasta jooksul on pidevalt karmistunud nõuded toidulisanditele ja kosmeetikatoodetele. Nii Nahrin kui ka Jüstrich Cosmetics vastavad ISO ja GMP kõrgetele kvaliteedistandarditele. Mõlemad ettevõtted on oma valdkonnas alati esirinnas ning toovad pidevalt turule uusi innovatiivseid tooteid. 

Meile on uued väljakutsed alati suur rõõm.

Nahrin töötab oma hoolikalt valitud partneritega üle 20-s riigis üle maailma. Partneritega, kes kannavad uhkusega edasi Nahrini väärtuseid kõrgele kvaliteedile ja puhtale loodusele. 

Nahrin tootmishoone ShveitsisJüstrich Cosmetics tootmishoone Shveitsis

nahtin tehas

 

 NAHRIN AG 

NAHRIN esinduskauplus Tallinnas, Roosikrantsi 17.

Nahrin Tallinna esindus