Melatoniin 1mg, 30tk, looduslik unerohi unehäirete vastu

Melatoniin 1mg, 30tk, looduslik unerohi unehäirete vastu
14,30 €

Saadavus: Laost otsas

Melatoniin, kapslid, looduslik unerohi unehäirete vastu ja aitab kiiremini magama jääda. Sisaldab melissi, palderjani, humalat, kannatuslille, melatoniini ja magneesiumi, mis koos aitavad tagada parema une looduslikul viisil. 

Kõik tooted on arendatud, toodetud, testitud ja pakendatud Šveitsis, kasutades naturaalseid, puhtaid ja looduslähedaseid tooraineid. Keskkonna huvides oleme loobunud ka uhketest pakenditest.

Kirjeldus

Detailid

Toidulisand unehäirete vastu, mis sisaldab melissi, melatoniini, palderjani, humalat ja kannatuslille.

Melatoniin on käbinäärmes sünteesitav hormoon, mis reguleerib une-ärkveloleku rütmi. 

Hea ööuni on keha ja vaimu taastumiseks hädavajalik. Me kõik soovime, et uni oleks sügav, tervistav ja kosutav. Püsivate unehäirete tulemusel väheneb energiatase ja tähelepanuvõime. Inimeste unevajadus on erinev ning väheneb järjepidevalt vanuse kasvades. Täiskasvanud inimesed vajavad umbes 7–8 tundi und, vanurid aga tavaliselt ainult 5–6 tundi. Seda tuleks silmas pidada, kui vanemad inimesed unehäirete üle kurdavad. Vahet tehakse uinumisraskuste ja unehäirete vahel. Tihti on probleemiks hommikul liiga varakult ärkamine – sel juhul on tegemist unehäirega.

Muretsemiseks ei ole aga põhjust. Nahrin on just selliste probleemide puhuks välja töötanud toidulisandi, mis sisaldab melissi, palderjani, humalat, kannatuslille, melatoniini ja magneesiumi. Taimeekstraktid tagavad kosutava une. Melatoniin reguleerib magamise-ärkveloleku rütmi ning magneesium on taimsetele toimeainetele ideaalseks täienduseks

Nipp: Unehäirete puhul peaksid kindlasti magama pimedas toas, et käbikeha toodaks melatoniini võimalikult pika perioodi vältel.

ETTEVAATUST: Raseduse, imetamise ning tugevate allergiate korral ei tohiks ohutuse huvides melatoniini võtta. Hormooni samaaegsel kasutamisel epilepsiavastaste ravimite, antidepressantide (SSRI-de) ning tromboosivastaste ravimitega võib ravimitel esineda koostoime.

KOOSTIS: Melissiekstrakt, palderjaniekstrakt, hüdroksüpropüülmetüültselluloos (kapsli materjal), magneesiumoksiid, kannatuslilleekstrakt, humal, melatoniin.

 

KASUTAMINE: Võtta 1 kapsel päevas veega enne magamaminekut. Toimib hea abivahendina reisides ajavahest tingitud väsimuse vähendamiseks ja uues ajas õigesse unerütmi saamiseks.

 

1 kapsel sisaldab:

 

  • melatoniin               1mg
  • magneesiumoksiid  45mg, 12%*
  • palderjan                 54mg
  • meliss                      54mg

 

*soovituslikust päevasest kogusest.

Tootja: Nahrin AG, Šveits. Maaletooja: Swiss Nahrin Estonia OÜ.

 

Kommentaarid

Kliendi kommentaarid 1 item(s)

Kokkuvõtvalt Teie tooted meeldivad väga
Kokkuvõtvalt Teie tooted meeldivad väga, eriti külmetusvastased spreid ja salvid ning samuti melatoniin. Review by Hanna / (Postitatud 21.05.2018)

Kliendi kommentaarid 1 item(s)

Kokkuvõtvalt Teie tooted meeldivad väga
Kokkuvõtvalt Teie tooted meeldivad väga, eriti külmetusvastased spreid ja salvid ning samuti melatoniin. Review by Hanna / (Postitatud 21.05.2018)

Ülevaate lisamine

Ülevaate lisamiseks palun logi sisse.