Koolitused juulikuus

Koolitused juuli  ja  augustikuuus   Nahrini kontoris    Tallinnas, Roosikrantsi 17

02. august   2017,     kell     16.00 - 17.30

Tutvustame Nahrini tooteid , mis aitavad puhastada organismi, parandada seedimist, annavad energiat ja on abiks kaalu langetamisel.

Salenemine toob kaasa lisaväärtusi, mis annavad täiendavalt motivatsiooni kaalu langetamisel, Lisaväärtuseks on ilus nahk, kaunid ja tervisest pakatavad juuksed,keha, milles on rohkem toonust, suurenenud energiatase ja parem enesetunne. Kõik mis avaldub väljaspool, saab alguse seest. Keha rasva ülejääki  saab vähendada vaid  tasakaalustatud , vähese-kalorsulise toitumisega, kombineeritult piisaval määral kehalise koormusega ja vajalike toidulisanditega. Moodsal toitumisel on väga suur osa , kuna oluliseks teguriks on tänapäeva söömisharjumised : valmistoidud, varjatud kalorid,töödeldud tooted, koolajoogid, eluliselt tähtsate vitamiinide ja mineraalide puudujääk ning vähene  liikumine.                                                             Nahrin valikus on erinevaid tooteid nii organismi puhastamiseks, seedimise parandamiseks , kaalu langetamiseks kui lisaenergia saamiseks.

Tooted : Artišoki jook, Virsiku-vadakujook, Affiline, NahroFit Vanilje, Minci Plus, Basico, Vivi Aloe. Tšilli  aktiivgeel.

Uute toodete tutvustus.

Iso-Tee lemon, Immunomax kapslid, Nahroderm kapslid, Magneesiumi kapslid, Guarana Drops, MaiSiitake+Acai kapslid. Melatoniini kapsid

Guarana dropsid - guarana ja kohvisisaldusega guarana dropsid annavad elujõudu,  stimuleerivad ainevahetusprotsesse,kiirendavad rasvade põletamist,soodustavad kõhnumist ja parandavad figuuri..

IsoTee Lemon jook - iselahustav tee-mineraalide ja C-vitamiini allikas. Kustutab janu ning samal ajal toniseerib, tõstab immuunsust, tagab organismile higistamisega kaotatud mineraalained, ennetab veetustamist.

NahroDerm - beeta-karoteeni, porgandipulbri, juurviljade õli, seleeni ja E-vitamiiniga kapslid. Kaitsevad nahka päikesekiirte mõju eest. Hoiab ära naha enneaegse vananemise. Kasulik silmadele.

MaiSiitake+Acai kapslid - aitab võidelda viirustega- tugevdab immuunsust ja keha kaitsevõimet. Leevendab naiste menopausinähte, leevendab kemoteraapia kõrvalnähte nagu isukaotus, oksendamine, peapööritus, juustekaotus.

Magneesiumi kapslid - toetab närvisüsteemi talitust, suurendab töövõimet, vähendab väsimust, ennetab lihaskrampe, eriti jalgadel. Magneesiumipuudus mõjutab südant ja veresooni kui ka luu-,lihas- ja närvikude ning soolte talitust.

Immunomax kapslid - sobib neile kellel nõrk immuunsüsteem , krooniliste haiguste all kannatavad  inimesed. Ideaalne taimetoitlastele ja veganitele, kelle dieedis võib esineda toitainetepuudused.

Melatoniini kapslid - toidulisand  sobib neile kellel unehäired, rahutus, väsimus. Melatoniin reguleerib magamise kolme ärkveloleku rütmi. Sisaldab melissi, palderjani, humalat, kannatuslille, melatoniini ja magneesiumi.

Lektor: Mele  Maria  Pääsuke  ( Viil )

12. juuli 2017, kell 16.00 - 17.30

Laste  ettevalmistamine  kooliminekuks.  Lastele  sobivad tooted.

Tooted :  Kõik  Narosan  siirupid,   Põldmurakasiirup ehhinaaseaga, Kuusevõrsesiirup meega, Narosan Mini ,  NahroFit Vanile,Acerola,

07.sugust  2017    kell  16.00-17,30

Osteoartroos ehk liigesekulumus

Osteoartroos on arenenud riikides saavutanud  epideemia mõõtmed, 80 protsenti üle 50 aasta vanustest inimestest kannatab erinevate  liigesekulumuse sümptomite all. Luid kattev kõhr kulub ära, mistõttu hakkavad luud üksteise vastu käima ning see põhjustabki valu ja piirab liikumist. Haiguse algstaadiumis võib valu tunda pärast füüsilist pingutust või liigutuste ulatus kahaneb. Osteoartroosiga kaasneb muudki kui vaid liigesevalu: depressioon, ärevus, abituse tunne, igapäevaste tegevuste piiratus ning töövõimekuse langus ja teised tagajärjed. Nahrinil on läbinisti looduslik liigeseabi OS-AR-TEN. Leevendab liigesevaevusi, vähendab liigesejäikust, parandab liigeste liikuvust, 100% looduslik toimeaine. Ohutu ka pikaajalisel kasutamisel.

Magneesiumi kapslid: erinevate uuringute andmetel on 30-60 % tänapäeva lääneliku ühiskonna inimestest magneesiumipuudus. Kõige sagedamini magneesiumipuudusele viidata võivad sümptomid on: väsimus, valutavad jalad, lihaspinge ja krambid.

Lektor: Olga Küla 

                                                                                                                                                                    .                                                                                               28 .  august   2017,    kell 16.00 - 17.30

Aroomiteraapia. Suveks vajalikud tooted

Aroomiteraapia on iidne profülaktika- ja ravivahend, mis põhineb eeterlike õlide kasutamisel. Eeterlikud õlid mõjutavad inimese füüsilist ja psühhoemotsionaalset seisundit ning avaldavad seeläbi harmoniseerivat toimet kogu organismile. Eeterlike õlide sissehingamine põhjustab nende kiire sattumise verre ja järelikult ka kesknärvisüsteemi silmapilkse reaktsiooni. Eeterlike õlide toime ulatus on ääretult lai ning hõlmab terveid organsüsteeme ja erinevaid  füsioloogilisi protsesse.

Seega mõjutavad õlid nii inimese vaimset kui ka kehalist seisundit. Eeterlike õlide kasutamiseks on olemas rida mooduseid, mille hulgast valitakse lahendava probleemi seisukohalt kõige sobivam: massaaž, aroomilamp, aroomivann, kompress, hõõrumine jms.

Jüstrich Cosmeticsi eeterlikud õlid on toodetud kõige puhtamast taimsest toorainest ega sisalda säilitus- ja värvaineid.

Olio-Plus 33+7 eeterlik õli. Rohkearvuliste uuringute ja visade otsingute tulemusena töötati välja keerulise koostisega OlioPlus 33+7, mis kujutab endast kolmekümne kolme loodusliku eeterliku õli ja seitsme parima kvaiteediga taimse ekstrakti sünergilist kombinatsiooni. See keeruline ja ekslusiivne kompositsioon aitab tõhusalt kõige erinevate sümptomite ja seisundite korral ning annab hämmastavaid tulemusi. Õli Oilo-Plus tõhustab kõigi Jüstrich Cosmeticsi  toodete ravitoimet. Õli sobib nii eseseisvalt kui ka komplekseks kasutamiseks. Kordumatu koostis  leevendab igat liiki valu, tekitab heaolu tunde, stabiliseerib organismi füsioloogilist ja emotsionaalset seisundit. Olio-Plus võiks nn kiirabivahendina alati käepärast olla nii tööl, kodus kui ka reisil olles.

Lektor: Olga  Küla

31.  august    2017,    kell 16.00 - 17.00

Tervisliku toitumise tooted. 

Nahrini maitseained säilitavad hästi maitseainete koostises olevate taimede lõhna, maitse ja kvaliteedi ning on samal ajal loomulikuks mikro- ja makroelementide allikaks. Maitseaineid iseloomustab madal soolasisaldus, mis on kooskõlas tervisliku ja tasakaalustatud toitumise põhimõtetega.

Mägisool ürtidega, Meresoolaga maitseaine, Nahrom, Küüslaugu maitseaine, Klaar juurviljasupp, Salati-Mix, Sidrunipipar, Italia-Mix , Iso-Tee sidruniga.

Tooteid tutvustab Ulvi Malm