Koolitused aprillikuus

Koolitused aprillikuus Nahrini kontoris Tallinnas, Roosikrantsi 17

10. aprill 2017, kell 16.00 - 17.30 

Nahrini uute toidulisandite tutvustamine. Mis on kolesterool.

Kääritatud punase riisi  kapslid, Nypton Caps-Kibuvitsakapslid C- ja E vitamiiniga. Malva kreem, lavendli kreem, MaiShiitake+Acai Caps.

Lektor: Olga Küla

05. aprill 2017, kell 16.00 - 17.30

Käte ja jalgade hooldus Jüstrich Cosmetics toodetega.  

Käed on keha kõige kaitsetum osa. Käed puutuvad hommikust õhtuni kokku vee, puhastusvahendite, päikesekiirguse jpt kahjulike mõjudega. Just käed reedavad meile nende omaniku tõelise vanuse. Ka jalalabad peavad pidevalt taluma suuri füüsilisi koormusi ja kandma kogu keha raskust. Kui jalad on väsinud, väsib ära kogu keha ja mõistus. Terveid ja ilusaid jalgu võib liialdamata nimetada kogu organismi tervise ja elujõu alustalaks.

Jüstrich Cosmetics on välja töötanud spetsiaalse tootesarja , mis tagab käte ja jalgade kompleksse hoolduse. Selle tootesarja kosmeetikavahendid kiirendavad vereringet,vähendavad väsimust, lisavad värskust ja toovad kergendust, ennetavad naha kuivust, ärrituvust ja paksenemist, reguleerivad higieritust, pehmendavad konnasilmi, kiirendavad haavakeste parandamist, toidavad nahka ning aitavad säilitada selle nooruslikkust ja elastsust.  

Tooted: jalavannisool (värskendab, rahustab, kiirendab vereringet, leevendab väsimust, pehmendab ja elustab vana ja paksenenud nahka. Sobib ettevalmistusena jala nahapaksendite eemaldamiseks), jalakreem (2017 aasta parim maniküüri-/pediküüri toode Iluteemant 2017 konkursil), jalahoolduskreem (uus, populaarne teistes riikides), jalapalsam (toniseerib väsinud jalgu ja jalalabasid ning on hea vahend veenilaiendite ärahoidmiseks), kadakakreem, artifiti kreem, surnumeresoola kreem, kummelikreem, Malva kreem jne

Jalad terveks ja ilusaks.

Lektor: Mele Maria Pääsuke (Viil)

11. aprillil   PÄRNUS   kell  14.00

Käte ja jalgade hooldus.   Tervislik toitumine, Nahtini maitseained.

UUS AADRESS     Papiniidu  29-9   tel.  5169757

Lektor :  Mele Maria  Pääsuke  ( Viil )

19. aprill  2017, kell 16.00 - 17.30

Nahrini bioaktiivsed kreemid nahaprobleemide leevendamiseks.

Nahk peegeldab inimese kehalist ja vaimset seisundit, mida mõjutavad näiteks stress, magamisrežiim, toitumisharjumised ja tervisehäired.

Räägime kreemidest mis leevendavad nahaärrituse, naha punetuse, sügeluse, herpese, akne, mädapaisete, psoriaasi korral. Naha- ja küünte seenehaigus.

Lektor: Mele Maria Pääsuke (Viil)

28.aprill 2017, kell 16.30-17.30

Tervisliku toitumise tooted.

Nahrini maitseained säilitavad hästi maitseainete koostises olevate taimede lõhna, maitse ja kvaliteedi ning on samal ajal loomulikuks mikro- ja makroelementide allikaks. Maitseaineid iseloomustab madal meresoolasisaldus, mis on kooskõlas tervisliku ja tasakaalustatud toitumise põhimõtetega.

Mägisool vürtsidega, Meresoolaga maitseaine, Nahrom, Küüslaugu maitseaine, Klaar juurviljasupp, Salati-Mix, Sidrunipipar 

Tooteid tutvustab Ulvi Malm