Komplekt külmetus- ja viirushaiguste raviks / sümptomite leevendamiseks

Komplekt külmetus- ja viirushaiguste raviks / sümptomite leevendamiseks

Обычная цена: 55,00 €

Special Price 44,00 €

Komplekt kolmest loodustootest, mis aitab edukalt võidelda külmetus- ja viirushaiguste vastu ning leevendab efektiiselt ebameeldivaid sümptomeid.

Acerola ehk troopilise kirsi tabletid sisaldavad suures koguses hästiimenduvat loodusliku C-vitamiini, mis tugevdab immuunsüsteemi ning aitab võidelda haigusega.

Kuusevõrse siirup meega, 250ml võitleb efektiivselt bronhiidi, köha ja kurguvalu vastu ning pehmendab valulike hingamisteid.

Tüümianikreem, 30ml vabastab hingamisteed, võitleb põletike vastu, desinfitseerib ning vaigistab valu.

Ostes tooted komplektina, säästad 10% lisaks.

ИЛИ
Описание

Подробности

Kreem elavdab, on desinfitseeriva mõjuga ning leevendab hingamisteede vaevusi tänu selle kõrgele eeterlike õlide sisaldusele. Sobib hästi nii haiguste ennetamiseks kui ka sümptomite efektiivseks leevendamiseks. Tüümianikreemil on põletikuvastane ja lõõgastav toime vabastades hingamisteid ning ta tugevdab immuunsüsteemi. Määri kreemi nina külgedele, põsekoobaste piirkonda, rinnale ja kaelale ning tunned, kuidas hingamine kergeneb. Oluline on tüümianikreemi määrida ka varvaste vahele ja tallale (eriti laste puhul kuna tüümianikreem on päris kange ja väikelastele suu ja nina lähedale määrimine ei ole soovitav).

Köha, bronhiidi ja hingamisteede haiguste vastu on eriti efektiivne Nahrini kuusevõrsesiirup meega. Kuusevõrsesiirup on rögalahtistava, diureetilise, hingamisteede spasmi ja ärritust vähendava toimega.

Täiskasvanutele kuni 3 supilusikat päevas peale sööki. Lastele 1 supilusikas.

NB! Oluline on haiguse ajal mitte tarvitada multivitmiine kuna B-grupi vitamiinid toidavad viiruseid.  Haiguse ajal on parim võtta atseroola loodusliku C-vitamiini tablette suuremas koguses: 3-4 tabletti päevas, et organismi tugevdada.

Отзывы

Добавить отзыв

Напишите ваш собственный отзыв

Оставлять отзывы могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь