Komplekt külmetuse ja viirushaiguste ennetamiseks

Komplekt külmetuse ja viirushaiguste ennetamiseks

Обычная цена: 83,40 €

Special Price 66,77 €

Looduslik ja efektiivne komplekt külmetushaiguste ja viirushaiguste ennetamiseks.

Mustika multivitamiinisiirup rauaga tugevdab immuunsüsteemi, toidab keha kõikide vajalike vitamiinidega, võitleb väsimuse, kurnatuse ja stressi vastu.

Atseroola ehk troopilise kirsi tabletid varustavad keha hästiimenduva loodusliku C-vitamiiniga, mis tugevab keha loodusliku kaitsepanuvõimet haigustele ning annab lisaenergiat.

Alpiõlide sprei aitab ennetada viiruste levikut, desinfitseerib ja hoiab õhu värske. 

Kasuta seda komplekti kogu perega, et end haiguste hooajal terve hoida ning lisaenergiat saada.

ИЛИ
Описание

Подробности

Nahrini mustikasiirup vitamiinidega on spetsiaalselt loodud vitamiinide tasakaalu taastamiseks, immuunsüsteemi tugevdamiseks ning parandab organismi vastupanuvõimet nakkushaigustele. Vitamiinisiirup sisaldab A, B1, B2, B6, B12, C, E vitamiine ning rauda, mis aitab võidelda väsimuse, kurnatuse, jõuetuse ja energiapuudusega, mis talvel kahjuks nii tavalised on. Lisaks toetab vitamiinisiirup silmanägemist. Siirup on kokku pandud looduslikest tooreainetest sobivates vahekordades, et kõik üksteist toetaksid ning keha omastaks maksimaalselt kasulike vitamiine. Siirupi kujul ning loodusest ammutatud vitamiinid imenduvad paremini ja on efektiivsemad kui sünteetilised tabletid.

Suurema kaitsevõime saamiseks on head troopilise kirsi ehk atseroola tabletid, mis sisaldavad päevast vajaliku kogust loodusliku hästiimenduvat C-vitamiini. Atseroola C-vitamiini tabletid on maitsvad ning sobivad ka diabeetikutele. Looduslik C-vitamiin suurendab organismi vastupanuvõimet, võitleb väsimuse ja stressi vastu ning imendub efektiivselt.

Nahrini Alpiõlide sprei on väärtuslike looduslike eeterlike õlide sprei, mis kaitseb gripi  ja muude hingamisteid kahjustavate viiruse eest, vältides köha,nohu ja muid ebameeldivaid nähtusid.Ta takistab viiruste levikut ning juba haigestumisel leevendab hingamisteede vaevusi..

Eeterlike õlide kergelt desinfitseeriv toime aitab vähendada viiruse edasikandumist, kergendab hingamist ja hoiab õhu värske. Pihusta mõned korrad õli tuppa, kontorisse, salvrätile, padjale või jope kraele ning hingamisteed avanevad ja viirused ei saa levida.

Отзывы

Добавить отзыв

Напишите ваш собственный отзыв

Оставлять отзывы могут только зарегистрированные пользователи. Пожалуйста, войдите или зарегистрируйтесь