Intiimpesuvaht aloe veraga, 200ml

Intiimpesuvaht aloe veraga, 200ml

Tavahind: 15,90 €

Special Price 12,72 €

Nahrini looduslik intiimpesuvaht, mille pH on nahasõbralik ning ei kuivata ega ärrita tundlikke kehapiirkondi.

Leebe ja õrn vaht sisaldab Aloe Verat, kummelit ja teisi taimeekstrakte, A ja E vitamiine - kõik koostisained on põletikuvastased, spetsiaalselt loodud õrnale ja tundlikule nahale.

Aitab vältida seente ja patogeensete mikroobide teket.

NB! Kasutamiseks võtta ainult väike kogus vahtu.

Nahrini kosmeetika on looduslähedane, naturaalne ja õrn tundlikule nahale ning ei sisalda kahjulike kemikaale ja allergeene. Loe lähemalt, kuidas tehakse Nahrini kosmeetikatooteid ning mida nad sisaldavad/ei sisalda siit

Kõik tooted on arendatud, toodetud, testitud ja pakendatud Šveitsis, kasutades naturaalseid, puhtaid ja looduslähedaseid tooraineid. Keskkonna huvides oleme loobunud ka uhketest pakenditest.

või
Kirjeldus

Detailid

Intiimpesuvaht, mille pH on nahasõbralik ning ei kuivata ega ärrita tundlikke kehapiirkondi.

Leebe ja õrn vaht sisaldab Aaloe Verat, kummelit ja teisi taimeekstrakte, samuti nahale eriti hästi sobivat vitamiin E´d, bisabolooli*, vitamiin A´d ja hamamelise ekstrakti, hariliku altee (Althea officinalis) juure tõmmist, mis on kõik põletikuvastased, spetsiaalselt loodud õrnale ja tundlikule nahale.

*Bisabolooli saadakse kummelist ekstraheerimise teel. Kummeliõli sisaldab umbes 30% bisabolooli. Bisabolooli on juba pikka aega kasutatud, eriti tundliku naha hoolduskreemides. See rahustab, leevendab nahaärritust ja kaitseb tundlikku nahka. Bisabolool on antimikroobne ja kaitseb põletike eest.

Aitab vältida seente ja patogeensete mikroobide teket.

Ideaalne toode igapäevaseks hügieeniks.

NB! Toode on tugevalt konsentreeritud ning kasutamiseks piisab ainult väikesest koguses. See tähendab, et vahtu jätkub kauaks!

Kommentaarid

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Ülevaate lisamine

Ülevaate lisamiseks palun logi sisse.

Te võite olla huvitatud järgmistest too(de)test