Gripi vastu looduse väega

Praegusel aktiivsel gripihooajal on oluline hoida organism tugevana, et grippi ja külmetushaiguseid ennetada ning kui haigus juba külge hakanud, siis sellest kiirelt lahti saada.

Nahrin on Šveitsi pere-ettevõte, mis toodab traditsiooniliste rahvameditsiini retseptide ja moodsa teaduse koosmõjus ravimtaimedest toidulisandeid, kreeme ja kosmeetikat, mis on head Sinu kehale. Allpool mõned tooted Nahrinilt, mis looduslike vahendite abiga tugevdavad Sinu tervist, aitavad seljatada ja ennetada külmetushaigusi. Kliki rohelistele tootelinkidele, et näha täpsemat infot e-poes.


Külmetushaiguste ja gripi ennetamine

Ebameeldivate haiguste vältimise eelduseks on tugev immuunsüsteem. Päikese, värske toidu ning vitamiinide puudus talvel nõrgendab organismi ja teeb meid haigustele vastuvõtlikumaks. Selle vältimiseks on Nahrin kokku pannud tooted, mis aitavad taastada Sinu keha vaimset ja füüsilist tasakaalu ning kaitsevõimet, kasutades looduse väge.

Looduslikud vitamiinid organismi tugevdamiseks

mustikasiirup vitamiinide ja rauaga immuunsuse tugevdamiseksNahrini mustikasiirup vitamiinidega on spetsiaalselt loodud vitamiinide tasakaalu taastamiseks, immuunsüsteemi tugevdamiseks ning parandab organismi vastupanuvõimet nakkushaigustele. Vitamiinisiirup sisaldab A, B1, B2, B6, B12, C, E vitamiine ning rauda, mis aitab võidelda väsimuse, kurnatuse, jõuetuse ja energiapuudusega, mis talvel kahjuks nii tavalised on. Lisaks toetab vitamiinisiirup silmanägemist. Siirup on kokku pandud looduslikest tooreainetest sobivates vahekordades, et kõik üksteist toetaksid ning keha omastaks maksimaalselt kasulike vitamiine. Siirupi kujul ning loodusest ammutatud vitamiinid imenduvad paremini ja on efektiivsemad kui sünteetilised tabletid.

atseroola loodusliku c vitamiini tabletidSuurema kaitsevõime saamiseks on head troopilise kirsi ehk atseroola tabletid, mis sisaldavad päevast vajaliku kogust loodusliku hästiimenduvat C-vitamiini. Atseroola C-vitamiini tabletid on maitsvad ning sobivad ka diabeetikutele. Looduslik C-vitamiin suurendab organismi vastupanuvõimet, võitleb väsimuse ja stressi vastu ning imendub efektiivselt.


Külmetushaiguste ja viiruste ennetamine 

alpiolide sprei kulmetushaiguste viiruste ennetamineNahrini Alpiõlide sprei on väärtuslike looduslike eeterlike õlide sprei, mis kaitseb gripi ja muude hingamisteid kahjustavate viiruse eest, vältides köha, nohu ja muid ebameeldivaid nähtusid. Ta takistab viiruste levikut ning juba haigestumisel leevendab hingamisteede vaevusi.

Eeterlike õlide kergelt desinfitseeriv toime aitab vähendada viiruse edasikandumist, kergendab hingamist ja hoiab õhu värske. Pihusta mõned korrad õli tuppa, kontorisse, salvrätile, padjale või jope kraele ning hingamisteed avanevad ja viirused ei saa levida.

Parimaks toimeks külmetushaiguste ennetamisel kasuta kõiki kolme toodet korraga. Koos ostes on soodsam, kui eraldi. Vaata komplekti siit.


Külmetushaiguste ja gripi vastu ning sümptomite leevendamine

tuumianikreem hingamisteedeleKui haigus on juba sabast kinni haaranud, siis aitab sellest lahti saada meie enda üks suuri lemmikuid, Nahrini tüümianikreem. Kreem elavdab, on desinfitseeriva mõjuga ning leevendab hingamisteede vaevusi tänu selle kõrgele eeterlike õlide sisaldusele. Sobib hästi nii haiguste ennetamiseks kui ka sümptomite efektiivseks leevendamiseks.

Tüümianikreemil on põletikuvastane ja lõõgastav toime vabastades hingamisteid ning ta tugevdab immuunsüsteemi. Määri kreemi nina külgedele, põsekoobaste piirkonda, rinnale ja kaelale ning tunned, kuidas hingamine kergeneb. Oluline on tüümianikreemi määrida ka varvaste vahele ja tallale (eriti laste puhul kuna tüümianikreem on päris kange ja väikelastele suu ja nina lähedale määrimine ei ole soovitav).

Köha, bronhiidi ja hingamisteede haiguste vastu

kuusevorsesiirup meega bronhiidi koha ja kurguvalu vastuKöha, bronhiidi ja hingamisteede haiguste vastu on eriti efektiivne Nahrini kuusevõrsesiirup meega. Kuusevõrsesiirup on rögalahtistava, diureetilise, hingamisteede spasmi ja ärritust vähendava toimega.

Täiskasvanutele kuni 3 supilusikat siirupit päevas peale sööki. Lastele kuni 3 teelusikat.

Vitamiinid haiguse ajal

NB! Oluline on haiguse ajal mitte tarvitada multivitmiine kuna  B-grupi vitamiinid toidavad viiruseid.  Haiguse ajal on parim võtta atseroola loodusliku C-vitamiini tablette suuremas koguses: 3-4 tabletti päevas, et organismi tugevdada.

Et kiirelt külmetus- ja viirushaigustest lahti saada ning sümptomeid leevendada kasuta kolme toodet korraga. Nii on efektiivsem ning soodsam. Vaata komplekti e-poes siit.


Pärast haiguse lõppu, umbes nädal, poolteist hiljem

poldmuraka siirup ehhinaatsiaga immuunsuse tugevdamineTervise taastamiseks ja uute haiguste ennetamiseks kasuta Nahrini Põldmuraka vitamiinisiirupit ehhinaatsiaga (punase päevakübaraga). Siirup sobib kasutamiseks nii külmetushaiguste ning viiruste ennetamiseks, nende raviks kui ka haigusjärgsel perioodil organismi taastamiseks.

Päevakübarat peatakse õigusega isegi ravimtaimede seas imetegevaks taimeks. Ta tugevdab keha loomulike kaitsemehhanisme ning võitleb paljude haiguste ja hädade vastu. Eriti hea on päevakübar krooniliste põletiku ning pikkade antibiootikumidekuuri järel nõrgenenud keha immuunsüsteemi taastamiseks. 

Sobib alates 2-aastastele lastele.

NB! Ei sobi rasedatele naistele ja imetavatele emadele. 

Loe täpsemalt vitamiinide kohta siit.

Immuunsüsteemi tugevdavad Nahrin tooted

 

Alpiõlide sprei haiguste ennetamiseks ja sümptomite leevendamiseks