Jüstrich Cosmetics tähistab: 10 edukat aastat.

Looduslik kosmeetika nahahooldus Šveitsist

Jüstrich Cosmetics kirg on arendada ja toota kõrgkvaliteetseid kosmeetikatooteid looduslikest toorainetest. Võtame inspiratsiooni iga päev innovaatilistest ideedest ja viimastest teadusuuringutest. See on vundament edukale turuosale, mis laiub kaugele Šveitsi piiridest. Piisav põhjus, et tähistada ettevõtte 10-ndat aastapäeva aastal 2017.

Kompromissitu pühendumus kvaliteedile juba algusest peale

Jüstrich Cosmetics AG ajalugu on lugu Šveitsi perefirmast, mis muutis oma unistused reaalsuseks. Meisterlikkus ja kõrgeim kvaliteet kogu tootmisprotsessis oli ettevõtte põhiprintsiibiks algusest peale. 

Kõik algas väikesest, aga innovaatilisest ettevõttest Šveitsi idaosas, mis tootis efektiivseid kreeme käsitsi valitud Alpide taimedest ja ürtidest Rorschachis. Aastal 2007 jõudis see edulugu uutesse kõrgustesse. Kosmeetikafirma omandati Nahrin Holding AG poolt, ettevõte, mis spetsialiseerub aastast 1954 tervisetoodetele ja toidulisanditele. See on tänapäevase Jüstrich Cosmeticsi lugu.

Premium kosmeetika Šveitsist

Tänasel päeval on Jüstrich Cosmetics bränd garantii suurepärastele, unikaalsetele ja efektiivsetele naturaalsetele kosmeetikatoodetele. Meie edu tuleneb õrnalt ja hoolikalt tasakaalustatud parimate looduslike toorainete ning moodsa kosmeetikatoodete elementide kombineerimisest. Meie partnerid ja tarbijad üle maailma võidavad meie aastakümnete pikkusest kogemusest.

2010 ettevõte avas oma uue süsinikneutraalse tootmise Berneckis, kus tipptasemel tootmine sisaldab tipptehnoloogiaga varustatud arenduslaboratooriumit. See pakub parimaid võimalusi kiireks ja edukaks personaalkosmeetika toodete arenduseks ja tootmiseks. 

Moodne tootmise infrastruktuur, hoolikas konsultatsioonitugi ja aastatepikkune turukogemus tagavad meie tootmise efektiivsuse ja ajaga kaasaskäimise. Koos oma klientidega toodame ja arendame tooteid vastavalt optimaalsetele standarditele. 

Mis teeb Jüstrich Cosmetics’i nii unikaalseks?

Šveitsi tööliste kvaliteet kombineeritud kirgliku ettevõtluskultuuriga ning kogu kollektiivi innovaatilisusega annavad tugeva vundamendi tervele ettevõttele viimase 10 aasta jooksul. See on miski, mille üle oleme väga uhked. Koos oma partnerite ja klientidega tahame jätkata sama rada eduka, dünaamilise ja innovaatilise tuleviku poole.

Tutvu Jüstric Cosmetics naturaalsete, looduslike ning nahale õrnade kosmeetikatoodetega siit.