Taimsed eeterlikud õlid

Eeterlike õlide kasu on teada juba ammu. Igal õlil on aga oma unikaalne toime, mis aitab erinevate probleemide vastu.

Leia Nahrini taimsed eeterlikud õlid e-poest!

Kadakas - tugevdab ja stimuleerib ajutegevust, aitab unisuse vastu. Stimuleerib vereringet, lümfitalitlust, tugevdab organismi immuunsussüsteemi. Kasutatakse reuma, ishiase, artriitide ja podagra raviks. Puhastav ja antiseptiline, hea vahend hingamisteede katarride ja külmetushaiguste raviks. Tselluliidi vastane. Kosmeetikas kasutatakse akne, psoriaasi, ekseemide ja muude nahapõletike raviks. Ei sobi kasutada raseduse, neerukivide ja munasarjapõletike korral.

Eukalüpt - Tugevdab vastutusvõimet, ravib hingamisteede infektsioonihaigusi, reumaaatilisi  ja lihasevalusid, kõrvavalu ja põskkoopa põletikku. Omab valuvaigistavat toimet. Stimuleerib higi- ja rasunäärmete talitlust.

Lavendel - Omab rahustavat toimet kesknärvisüsteemile, soodustab rahulikku ja sügavat und, tugevdab organismi, südant. Ravib põletusi, haavu, külmamuhke ja mädapaiseid. Alandab vererõhku, on valuvaigistav, infektsioone ja põletikke ärahoidev.

Teepuu - Antiseptilise toimega. Parandab vastupanuvõimet, kaotab väsimuse. Sobib krooniliste infektsioonide korral. NB! Vastunäidustatud neeruprobleemide puhul! Võib ärritada tundlikku nahka!

Rosmariin - Stimuleerib kesknärvisüsteemi. Kaotab väsimuse, värskendab mälu, stimuleerib mõtlemise selgust, ainevahetust ja vereringet. Aitab üle saada väsimusest ja raske haiguse järgsest nõrkusest, leevendab peavalu. Sobib reuma ja lihaspingete raviks. Tõstab hemoglobiini sisaldust veres. Niisutab ja pingutab vananenud nahka. Hea tselluliidi massaažiks. Ei sobi epilepsia, raseduse ja kõrge vererõhu korral. Lisab adrenaliinieritust.

Apelsin - Meeleolu parandav, depressioonivastane, rõõmu- ja rahutunnet tekitav, lõdvestav, hea unetuse vastu. Soodustab seedimist ja toiduisu, vähendab menstruatsioonivalusid. Ergutab maksa ja pankrease tegevust. Antiseptiline, baktereid hävitav. Lastele kõhukrampide vastu. Võib kasutada raseduse ajal.

Sidrun  Värske, puhas, ergutav lõhn. Aitab kiiresti taastada meelte erksuse ja keskendumisvõime, tõstab töövõimet.Stimuleerib vereringet ja seedimist. Parandab töövõimet. Tugevalt antiseptiline ja desinfitseeriv. Tugevdab organismi immuunsüsteemi. Alandab palaviku, aitab peavalu ja migreeni puhul. Parandab ainevahetust ja ahendab veresooni.

OLIO PLUS 33+7 koosneb 33 looduslikust eeterlikust õlist ja 7 ekstraktist. Taimed destilleeriti enne kokkusegamist eraldi. Seda kordumatut õlide ja ekstraktide segu saab kasutada kõikvõimalikel juhtudel. Värskendab ja toniseerib. Kergendab seisundit migreeni korral – kandes seda kaelale, kuklale ja meelekohtadele alandab peavalu.

  • võtab ära lihase-ja liigesevalu. 
  • normaliseerib vererõhku. 
  • ergutab külmas vannis ja lõdvestab kuumas vannis. 
  • aitab madala vererõhu ja minestuse korral. 
  • masseerimine PLUS õliga võtab maha pinged ja lõdvestab lihaseid. 
  • ei soovitata rasedatele naistele ja alla 2aastastele lastele.

Aroomiteraapias

3–4 tilka aroomiteraapias või õlipõletites kasutatavatesse vette.

Saunas

3-5 tilka saunas kasutatava vee sisse

Vannis

Plus õli tuleb eelnevalt lahustada looduslikus emulgaatoris. 10 tilka õli lahustatakse 3 supilusikatäies koores, piimas või mees ning lisatakse saadud segu vannivette.

Duši all

Lisage mõned tilgad kasutatavasse dušigeeli.

Massaažiks

Lisage 2–3 tilka Plus 33+7 õli kahele supilusikatäiele baasõlile või jojoba õlile, nisuidude õlile, kookose õlile või mõnele muule õlile. Pärast seda kasutage õli massaažiks.

Jalavanniks

3 tilka kuuma veega jalavanni kohta, hoida jalalaba kuumas vees 10 minutit.

Sissehõõrumisel

1–2 tilka õli igakordsel sissehõõrumisel naha rahustamiseks.