Affiline siirup 500ml ainevahetuse stimuleerimiseks

Affiline siirup 500ml ainevahetuse stimuleerimiseks
24,90 €
Taimetoitlastele

Affi'line siirup stimuleerib neerude tööd ja soodustab organismi puhastamist toksiinidest.

Kontsentreeritud siirup joogi valmistamiseks.

Sisaldab toomingamarju (must kirss) 14%,  leedripuu marju 12.8%, inuliini, orasheina, võilille, kaselehtede, kõrvenõgese, angervaksa, artišoki ja pärnaõie ekstrakti.

Affi’line’i põhiomadused:

  • stimuleerib kuseeritust
  • parandab üldist tervislikku seisundit
  • leevendab käte ja jalgade turseid

Kõik tooted on arendatud, toodetud, testitud ja pakendatud Šveitsis, kasutades naturaalseid, puhtaid ja looduslähedaseid tooraineid. Keskkonna huvides oleme loobunud ka uhketest pakenditest.

või
Kirjeldus

Detailid

Affi’line’i siirup parandab üldist tervisliku seisundit, aitab kaalualandamisega, stimuleerib kuseeritust, leevendab käte ja jalgade turseid ja viib kehast välja kahjulike toksiine.

Rasvumine ei ole kaugeltki seotud ainult inimese välimuse ja esteetilise tunnetusega. See on tõsine meditsiiniline probleem, millega kaasnevad rohkearvulised patoloogilised muutused organismis. Rasvumise põhjuseid on piisavalt palju, ent esimesel kohal on siiski lihtsalt „armastus külmkapi vastu“ ehk ülesöömine. Võttes arvesse asjaolu, et kaasaegsed toiduained on rasvadest ja süsivesikutest üleküllastatud, on arusaadav, miks ülekaalulised inimesed on muutunud tavaliseks nähtuseks. Ülekaalust vabanemine on keeruline ja sageli ka pikaajaline protseduur, mis nõuab suurt kannatust ja sihikindlust.

Üheks etapiks selle probleemi lahendamisel on normaalse vee- ja soolatasakaalu säilitamine. Meie tervise huvides on vajalik, et organismis valitseks optimaalne vee- ja soolatasakaal.

Kudede liigne veesisaldus toob endaga kaasa tursete tekke ja liigse koormuse südamele, ainevahetusele ja veresoontele, mis põhjustabki kaalu suurenemise. On teada, et mida täidlasem on inimene, seda rohkem koguneb tema organismi vedelikku. Organism püüab korvata vedeliku ülejääki ja vedelik tungib kudedesse. Suur osa vedelikku imendub rasvkoesse, mille tulemuseks on ülekaal ja täidlus, mida saadavad reeglina erinevad kroonilised haigused.

Suurem osa inimesi tarvitab vedelikke ebapiisavas koguses ega joo seda, mida vaja. Selle tagajärjel saastub organism šlakkidega. Just seepärast tuleb stimuleerida uriini eraldumist, sest nii vabaneb organism toksiinidest ja puhastub.

Looduses on palju taimi, millel on puhastavad omadused. Nahrin on välja töötanud taimsetest ekstraktidest valmistatud toote, mille eesmärgiks on organismi puhastamine. Affi’line on vees kergesti lahustuv joogikontsentraat. Asjaolu, et Affi’line on väga maitsev, teeb selle kasutamise meeldivaks ja ergutab teid rohkem vett jooma.

Affi’line’i põhilised koostisosad:

Musta kirsi (toomingamarja) mahl (kontsentraat) – stimuleerib neerude tööd (diureetiline toime); on põletikuvastase toimega, vähendab liigesevalu (uuringud on andnud häid tulemusi podagra- ja artriidihaigete ravis), sisaldab antotsüaniide – olulisi immuunsüsteemi tugevdavaid antioksüdante.

Musta leedri mahl stimuleerib kuseeritust, puhastab verd ja soolestikku (verd puhastav ja kergelt lahtistav toime), on antitoksilise toimega, eemaldab organismis leiduvate toksiinide põhjustatud ebameeldivaid lõhnu, aitab ravida podagrat ja reumat.

Inuliin rikastab toidusedelit oluliste kiudainetega, parandab toidu liikumist seedetraktis, leevendab raskustunnet kõhus ja kõhupuhitusi, alandab vere triglütseriidide taset, vähendab glükoosi imendumist ja soodustab bifidobakterite kasvu, normaliseerib soolestiku mikrofloorat, eemaldab organismist šlakke ja toksiine.

Orasheina- ja võililleekstraktid on diureetilise toimega ja puhastavad verd.

Kaseleheekstrakt on detoksifitseeriva (toksiine kahjutustava), puhastava, diureetilise ja ainevahetust normaliseeriva toimega.

Nõgeseekstrakt stimuleerib haavade paranemist, tugevdab immuunsust.

Angervaksaekstrakt on diureetilise, verd puhastava ja higistamist soodustava toimega.

Artišokiekstrakt on spasmolüütilise, valuvaigistava, sapieritust soodustava, antiseptilise, valuvaigistava ja detoksifitseeriva toimega.

Pärnaõieekstrakt on kerge lahtistava (sedatiivse), sapieritust ja higistamist soodustava toimega.

Kasutamine:

1 supilusikatäis 200 ml vee kohta. Jooge igal hommikul.
3 supilusikatäit 1,5 liitri vee kohta – tarvitage päeva jooksul.

Säilitamine: avatud pakendit hoidke külmkapis.

Kogus: 500ml

Kommentaarid

Ole esimene, kes sellele tootele kommentaari kirjutab

Ülevaate lisamine

Ülevaate lisamiseks palun logi sisse.